Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sunrise teşekkürler, öyle yapacağım,
    aslında aklın yolu bir de işte bir aşamada kafa karışabiliyor 🙂

• Henüz evrak maili almadım.Kccye mail attım ve cevap olarak "Formlarınız alındı ​​ve şu anda işleniyor. İşlem için birkaç hafta bekleyin. Görüşmeler, işlemeyi tamamlayan vaka numaralarına göre sayısal olarak programlanır. Kentucky Konsolosluk Merkezi, DS-260'ınızı işlemeyi bitirdiğinde, Kentucky Konsolosluk Merkezi'nden, davanızın işleme devam etmesi için tamamlanması gereken talimatları veren bir e-posta alacaksınız." geldi.Bu duruma rağmen telefonla aramama veya kendiğimden evraklarımı göndermeme gerek var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@basak tüm numaralar current olduğu için yoğunluk var ondan dolayı sürekli sürekli bir şeyler yazıp göndermeyin yada aramayın sonuçta siz DS260 ne zaman gönderdiğiniz tarihi tabloya işlediniz mi

• @ayvalik10 8 haziranda gönderdim tabloya da eklemiştim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@atilla DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells hangi ilacı ne için kullandığımı dahi hatırlamıyorum, e nabızdan e devletten bakıyorum hastane ve reçetelerde bile bulamıyorum hiçbir yerde kayıt yok. 4-5 yıl öncesiydi. ne yapıcam şuan bilmiyorum. doktor tespit edecek ve bana söyleyecek bende hatırlamadığım için çelişki olacak bu seferde bana uygun değil diyecekler diye endişe ediyorum.

Karsinizdaki doktor boyle seyleri tespit edemez 🙂 boyle bilgilerin saklandigini veya yakin zamanda saklanmaya baslansa bile herhangi bir doktora acik oldugunu hic sanmiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@basak teşekkür ederim tabloyu incelediğim zaman sen tek değilsin 27.000 üstü olan yada current nisan olan kişilere mail gitmiş çok az evrak maili gelmiş ondna dolayı sen sadece mailin sadece gelen kutusuna değil aynı zamanda spam yada önemsizler kısmına da bakmayı sakın unutma

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@basak DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Henüz evrak maili almadım.Kccye mail attım ve cevap olarak "Formlarınız alındı ​​ve şu anda işleniyor. İşlem için birkaç hafta bekleyin. Görüşmeler, işlemeyi tamamlayan vaka numaralarına göre sayısal olarak programlanır. Kentucky Konsolosluk Merkezi, DS-260'ınızı işlemeyi bitirdiğinde, Kentucky Konsolosluk Merkezi'nden, davanızın işleme devam etmesi için tamamlanması gereken talimatları veren bir e-posta alacaksınız." geldi.Bu duruma rağmen telefonla aramama veya kendiğimden evraklarımı göndermeme gerek var mıdır?

Yazilanlara gore bu ay sonuna kadar size belgeler icin email gelmesi lazim. Tekrar sormak icin bu ayin sonuna kadar bekleyebilirsiniz.

• @crazycells @atilla eski bir devlet hastanesi çalışanı olarak şunu diyebilirim ki içiniz rahat olsun 🙂 medula sağlık sistemi kullanıcısı değilseniz yani sağlık bkn. bağlı çalışmıyorsanız kimse bilgilerinize ulaşamaz. heleki 4-5 yıl önce sağlık provizyon sisteminden bahsediyoruz ki o kadar ilerlememişti. ama siz @atilla illa ki bulmak ve bilgilendirmek istiyorum derseniz ilacı yada tedaviyi aldığınız hastanenin arşivine yazılı olarak başvurup geçmişinizi çıkartabilirsiniz. her ne kadar pc ortamına da geçilmiş olsa da arşivlerde ki eski belgelerin 101 yıl saklanma zorunluluğu vardır. bilginize...

• @nilfersev yani hiç bir psikolojik sorunum yok dicem degilmi e nabızda da kayıt yok.

• @crazycells anladım benim e nabız dada hiç bir kaydım ve ilaç ile ilgili bilgim yok. 2 yıllık diş ve göz için kayıt var. Başka birşeyi yok. Psikolojik sorunum yok dicem tespiti olursa da baş ağrısı için yönlendirilmiştim desem yeter heralde.

• @yapay-zeka doktoru hatırlamıyorum daha doğrusu baş ağrısı için psikiyatri ye gitmiştim onun için gevşetici verilmişti

• @atilla psikiyatri yada psikolog size teşhis koydu mu? Sürekli kullanmanız gereken bir ilaç var mı ? Yani toplum sağlığını tehdit edecek boyutta ? Önemli olan bu ?

eğer sadece baş ağrısı ile gidip bir sonuç alamayınca doktorunuza biraz baskı yaptıysanız bence 🙂 o nedenle sizi psikiyatri servisine yönlendirmiştir. ama ciddi anlamda zor bir süreçten geçtiğiniz bir dönemse o ayrı tabiiii

ben şahsi görüşümü söylüyorum. eski iletinizi de okudum. karar sizin tabi ben olsam bunu belirtmezdim kafalarında soru işreti bırakmazdım 🙂

• @atilla ayrıca e nabızda kayıt olmaması sizin geçmişinizde olmadığını göstermez gbt gibi düşünün. sadece demek ki reçeteli yada raporlu bir ilacınız yok anlamına gelir.

• @atilla hatta sizi rahatlatmak adına şöyle bir şey söyliyeyim. 2009 yılında safra kesesi ameliyatı oldum ve safra kesem alındı. hiç bir yerde kaydı yok bakıldığında. ama hastane arşiv sisteminde detaylı incelemede var tabikiii 🙂 tabi birde vücudumda kalan neşter izi ...

• @nilfersev teşhis yok sürekli kullanılacak bir ilaç vermedi, al bu ilacı gevşe dedi beyin cerrahınada gittim sorun yok dendi nörolojiyede gittim eeg vs testler yapıldı sorun çıkmadı. sizinde anladığınız gibi biraz baskı yaptım doktora çünkü tümör olma korkusu vardı erken teşhiş olsun diye yaptım ama yıllar sonra başıma sorun çıkaracağını bilemedim

• @nilfersev burun estetiği için bir belgem yok elimde benden belge isterlermi acaba

• @atilla sanmıyorum isteyeceklerini

• @atilla 🙂 tahmin edilen gibi baskı 🙂 söylemenize gerek yok bence sadece estetik ameliyatınızı söylersiniz. bu soruları sormalarının da amacı yapılacak tetanoz vb gibi aşıların takibi. mesela ameliyat üzerinden gecen yıl geçtiğini hesaplayıp tetanoz aşısı vurulması vb gibi gibi. ama sizi etki altında bırakmak istemem son karar yine de sizin daha öncede söylediğim gibi...

• @nilfersev çok teşekkür ederim

• Sitedeki çoğu mulakat deneyimini okudum fakat mulakat günü ds260 da bilgi güncelleyen birini görmedim. Mulakat günü hangi aşamada ds260 da yer alan herhangi bilgiyi güncelleme şansı bulabiliyoruz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |