Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Evrak mailimiz geldi😁

• @dscrt harika haber 🙂 sonunda!

• @mindi sormayın ya acayip rahatladım😁

• @Dscrt hayırlı olsun ne zaman geldi 🙂

• @cancakicitr 40 dk önce falan geldi

• @cancakicitr çok saolun valla umutsuzluğa düşmeye başlamıştım:)

• @dscrt gözünüz aydın 🙂

• @science cok teşekkürler:)) sırada onay maiili var.

• @dscrt rahatlama 1 gün sürüyor, şimdi de mülakat tarihi alabilecek miyim stresi başlıyor:) 1 yıl geçti her günü başka bir stres yüklü, o uçağa bir binebilseydik:)

• @onrozr gerçekten öyle başlı başına bi stres içindeyiz.. inşallah mutlu sonla biticek:)

• @ibo0 bize mail geldi.. siz naptınız?

• @dscrt sanırım en son bana gelecek 🙂 daha gelmedi

• Merhabalar, internette araştırdım fakat pek net bir sonuç bulamadım.
    Şimdi benim hesapta 15bin dolar para gösterme durumum yok fakat Amerika'da yaşayan tanıdıklardan sponsor veya kefil tarzı yazılar alabilirim.
    Bu sponsor olma süreci nasıl oluyor, Amerika'da oturum izni ile kalan göçmen birisi de sponsor olabilir mi, belli başlı belgeler var mı, green card için ayrı bir prosedür var mı, sponsor yazısının hazır olması süreci ne kadar sürer ve son olarak sponsorluk belgesi tek başına green card ı almamda yeterli olur mu?
    Şimdiden çok teşekkür ederim yardımcı olan herkese.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@baykal1923 DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhabalar, internette araştırdım fakat pek net bir sonuç bulamadım.
    Şimdi benim hesapta 15bin dolar para gösterme durumum yok fakat Amerika'da yaşayan tanıdıklardan sponsor veya kefil tarzı yazılar alabilirim.
    Bu sponsor olma süreci nasıl oluyor, Amerika'da oturum izni ile kalan göçmen birisi de sponsor olabilir mi, belli başlı belgeler var mı, green card için ayrı bir prosedür var mı, sponsor yazısının hazır olması süreci ne kadar sürer ve son olarak sponsorluk belgesi tek başına green card ı almamda yeterli olur mu?
    Şimdiden çok teşekkür ederim yardımcı olan herkese.

I-134 ile bilgileri okumalisiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/255/sponsorluk-islemleri-ve-yapilmasi-gerekenler-i-134-ve-i-864

• @crazycells teşekkür ederim

• Onay mailimizde geldi😁👍

• Evrak onay maili sonunda geldi. Simdi randevu bekleme zamani.

• @dscrt ne kadar çabuk gelmiş onay=) Evrak maili geciktiği için kendini affetttirmiş KCC=)

• @mindi size yetiştim😁 hep beraber gireriz mülakata inşallah

• @mindi bir de bana sor onu 🙂 case 22 binlerde. 15 şubat'ta evrak maili gelmişti, ben ancak 19 mart'ta gönderebildim. Bekle bekle bekle, onay maili yok. En son işte telefon açtım. Sistemde evrak görünmüyor yine gonderin dediler. Çarşamba gece yine gönderdim. Az önce sonunda aldim evrak onay mailini 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |