Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• arkadaslar yarin saglik muayenemiz var belge olarak sadece pasaportlari mi vercez?

• @nahya123 Konsolosluktan gelen mülakat maili ve varsa aşı kartlarınız götürürseniz iyi olur. Yoksa da sıkıntı değil.

• ⭐⭐⭐⭐

@sigmoidalmammal ek olarak pasaportlarınızı mutlaka @nahya123 götürünüz. 🙂

• @sigmoidalmammal tsk ederim .

• sayın @coolblazer aynı durum bendede oldu, maili 5 gün sonra tekrar yönlendirdim, ikinci gönderimimden sonra onay geldi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arkben DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells başvuru yaparken verdiğiniz e mail adresiniz derken , ds260 ta belirttiğimiz değil mi?

hayir, cekilise basvuru sirasinda verdiginiz.

• herkese merhaba,
    bu ayın bülteni de açıklandı. Avrupa için current yazıyor. benim case numaram 29 binlerde. mail almadan belgelerini gönderen varsa belirtebilir mi?

• DV 2019 da tüm numaraların current olması çok sevindirici.Uzun zamandır sabırla bekleyen arkadaşlara hayırlı olsun.2020 kazananlarında oldukça yüksek numaralar görüyoruz daha önceki senelerde bu kadar fazla katılım yoktu foruma ya da forumu üye olup case noları paylaşmadan takip edip süreç tamamlanıyordu.2019 kazananları için yanlış hatırlamıyorsam Kasım ayı gibi başlamıştı bu yeni evrak gönderme uygulaması.Umarım 2020 içinde aynı şekilde devam ederde tüm arkadaşlar current olup göçmen vizelerini pasaportlarına alıp yeni hayatlarına başlarlar.Aklımızdaki ve gönlümüzdekinin hakkımızda hayırlı olması dileği ile....

• @onrozr Teşekkür ederim cevabınız için.Tekrar gönderdikten sonra kaç günde geldi size onay maili ? Ben de şimdi tekrar gönderdim.

• Sayın @coolblazer 1 gün sonra onay maili geldi.

• @b-gunay merhaba, bizim de numaramız 29 binlerde ve evraklarınızı mail gelmeden geçen ay gönderdik, 1 hafta sonra da KCC’yi aradık, evraklarınızı aldık ve OK dediler. Numaranız henüz current olmadığu için bir kaç ay beklemelisiniz dediler. Onay maili vs gelmedi, belki önümüzdeki haftalarda yeniden arayıp sorarız durumunu evrakların. Sistemden illa onay maili gelmeli mi bilemiyorum, onu da Britsimons’a sordum, önemsiz bir nokta dedi. Beklemedeyiz şimdilik.

• @cancakicitr
    "current olmadan mail göderip onay almamız durumunda" derken,hangi mailden bahsettiğinizi anlamadım.DS260 formunu gönderdikten sonra,numaramızın current olmasını beklemeliyiz ve sonrasında KCC nin istediği belgeleri scan edip yollamamız gerekli diye biliyorum.Bu konuda atladığım bir nokta varsa lütfen aydınlatırmısınız.

• @javelini DS260 submit ettikten sonra, KCC den mail almak için current olmak gerekmiyor. Yani gördünüz üzere ben current olmadan 2 ay önce mail aldım evraklar ile ilgili ve şuanda da current olduğum için temmuz için mülakat bekliyorum. Yani evrak maili için current olmanız gerekli diye bir kural yok. KCC ne zaman isterse o zaman

• @cancakicitr
    Açıklamanız için teşekkür ederim.

• @science hocam merhabalar, evrakları mail gelmeden yolladık demişsiniz. Benim numaram 2binlerde ve DS260 formunu daha yeni yolladım. 1 haftadır hangi belgeleri yollayacağım ile ilgili bir mail gelmedi. O mail gelmeksizin belgeleri yollama durumum var mı, hangi belgeleri yollamam gerekiyor veya mail yolu haricinde durumumu sürecimi sorabileceğim DV Green Card için bir iletişim bilgisi var mı?
    Teşekkür ederim.

• @baykal1923 İsterseniz KCC'ye mail atın ya da arayıp sorun ama biz beklemedik ve geçen ay gönderdik evraklarımızı. Sizin numaranız çok küçük olduğu için ben yerinizde olsam bir an önce irtibata geçer ya da gönderirdim evraklarımı. KCC ile direk irtibata geçebilirsiniz emin olmak için sorularınızla ilgili, en doğru bilgiyi oradan alabilirsiniz.

• Excel çizelgesinde 27K büyük olanlara evrak talep maili gelmemiş fakat nisan ayinda 30K olan birine gelmiş, biraz garip degil mi böyle olması!?https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WsVONUcpW7mkEdnaIBMEPMlTN78BvmcCIAGjH_mI9sA/edit#gid=0

• Arkadaslar, simdi bana kcc’den Documents Required maili geldi.

• sayın @crazycells Fransa’dan aldigim adli sicil kayt belgesini ingilizceye cevirtmeden fransizca göndersem olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhammetnzr DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

sayın @crazycells Fransa’dan aldigim adli sicil kayt belgesini ingilizceye cevirtmeden fransizca göndersem olur mu?

Eger mulakata Ankara'da girecekseniz olmaz. Ingilizce cevirisi gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |