Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells 2020 den sonra ancak
    Peki Amerika dan sponsor ve iş teklifi olursa herhangi bir artısı olur mu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lion79 DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells 2020 den sonra ancak
    Peki Amerika dan sponsor ve iş teklifi olursa herhangi bir artısı olur mu

Maalesef etkisi olmaz. Cekilis sartlarini bir daha okuyun isterseniz:

https://yesilkartforum.com/basvuru-sartlari/

• Forum üyeleri bu seneki sıralamalar belirtildiği gibi önceki senelerde yaşanmayan bir case numarası durumu var okuduğum bir alıntıda bu durumun greencard verilme sürecinde bazı ülke vatandaşlarının başına gelen bir durum olduğunu yazmışlar doğruluk payı ne kadardır tartışılır. Bu konuyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşabilen oldu mu acaba

• @crazycells çok çok teşekkür ederim yeniyim ve pek anlamıyorum özür dilerim :(( bir de son bir soru olarak benim şu an ikametim eskişehir ama bir kaç ay sonra istanbula taşınacağım bu adres güncellemesi için nasıl bir yol izlemem gerekir?

• Merhabalar, geçmişte adreslerle ilgili olarak, lisede/üniversitede kaldığımız yurdu mu yazmalıyız yoksa memleketimizdeki evi mi eklemeliyiz? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lorderor DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Forum üyeleri bu seneki sıralamalar belirtildiği gibi önceki senelerde yaşanmayan bir case numarası durumu var okuduğum bir alıntıda bu durumun greencard verilme sürecinde bazı ülke vatandaşlarının başına gelen bir durum olduğunu yazmışlar doğruluk payı ne kadardır tartışılır. Bu konuyla ilgili herhangi bir bilgiye ulaşabilen oldu mu acaba

Arnavutluk, Rusya, Ukrayna ve Ozbekistan... EU icin onemli ulkeler bunlar olacak kanimca, eger bu ulkelerden cok asiri sayida basvuru yapilmissa bu DV2020 icin iyi bir durum. Cunku belli bir numaranin ustu oldukca bosluklu demektir. Bu ulkelerden en yuksek dosya numarasina sahip kisileri bulursaniz bu konuya aktarmayi unutmayin:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2239/sayilarla-dv2020

Ilerde durumu anlamak icin faydali olacak, bu bilgiler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dilara1424 DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells çok çok teşekkür ederim yeniyim ve pek anlamıyorum özür dilerim :(( bir de son bir soru olarak benim şu an ikametim eskişehir ama bir kaç ay sonra istanbula taşınacağım bu adres güncellemesi için nasıl bir yol izlemem gerekir?

DS-260 formunu su anki bilgilerle doldurmalisiniz ve bir daha guncelleme yapmamalisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@stickezz DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhabalar, geçmişte adreslerle ilgili olarak, lisede/üniversitede kaldığımız yurdu mu yazmalıyız yoksa memleketimizdeki evi mi eklemeliyiz? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Uzun sureli ayni yerde kaldiysaniz o adresleri yazabilirsiniz, surekli adres degistirdiyseniz memleketinizdeki evi yazabilirsiniz.

• @crazycells Çok teşekkur ederim , o zaman soruyu şöyle sorayım mülakata kadar adres bölümünün boş olması bir sorun yaratır mı. O adresi boş bırakıpta daha önceki dönemlerde sorun yaşayan oldu mu?

• @crazycells Üniversite için 3 seneliğine yurtta kaldım. Ama yurt içerisinde 3-4 kere yer değiştirmiştim ve yurt ta yer değiştirmişti bir kere. Hangisini önerirsiniz? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ata_ksk DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells Çok teşekkur ederim , o zaman soruyu şöyle sorayım mülakata kadar adres bölümünün boş olması bir sorun yaratır mı. O adresi boş bırakıpta daha önceki dönemlerde sorun yaşayan oldu mu?

Mulakat gunu degistirmeniz mumkun, sorun yasamazsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@stickezz DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells Üniversite için 3 seneliğine yurtta kaldım. Ama yurt içerisinde 3-4 kere yer değiştirmiştim ve yurt ta yer değiştirmişti bir kere. Hangisini önerirsiniz? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

yurt adresini bir kere yazin, kaldiginiz yerlerden en uzun sure kaldiginizi secebilirsiniz.

• @crazycells yardımlarınız için çok teşekkür ederim

• @crazycells ve bilgisi olan diğer tüm arkadaşlara soruyorum. Green card bana çıktı. Bugün birisi green card bana çıktığı için sadece benim çalışabileceğimi eşimin belli bir sure çalışamayacağını söyledi. Gerçekten öyle mi yoksa gidince bende eşim de çalışabilir mi ?

• @crazycells

DS260 Formunda doğum yeri ile ilgili bölümü doldururken karşılaştığım farklı bir durum var. Kimliğimde doğum Yeri B.Almanya olarak geçiyor. Yani Batı Almanya (Gerçi artık böyle bir yer kalmadı). Pasaportta da aynı şekilde. Şimdi country Germany olacak, city of birth ve state B.Almanya olarak mı doldurmalıyım, kimlikte felan şehir bilgisi verilmiyor çünkü? Acep derler mi böyle bir yer mi kaldı git düzelttir diye. Yoksa KCC destek kısmından mail atıp sormam en sağlıklısı mı olacak? Ki olacaktır evet. Ama size de danışmak fikrinizi almak istedim.

• @esranboylu DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells ve bilgisi olan diğer tüm arkadaşlara soruyorum. Green card bana çıktı. Bugün birisi green card bana çıktığı için sadece benim çalışabileceğimi eşimin belli bir sure çalışamayacağını söyledi. Gerçekten öyle mi yoksa gidince bende eşim de çalışabilir mi ?

Siz, eşiniz ve küçük çocuklar ayrı ayrı kart alacak. Öyle bir uygulama yok merak etmeyin.

• Babam emekli albay ve ds 260 formunu onun adina doldururken "Have you ever served in the military?" sorusuna nasil cevap vermem gerekiyor karar veremedim. Yaklasik 30 yil boyunca yaptigi tum gorevleri mi yazmam gerekiyor yoksa sadece en son gorevini yazsam yeterli midir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@esranboylu DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells ve bilgisi olan diğer tüm arkadaşlara soruyorum. Green card bana çıktı. Bugün birisi green card bana çıktığı için sadece benim çalışabileceğimi eşimin belli bir sure çalışamayacağını söyledi. Gerçekten öyle mi yoksa gidince bende eşim de çalışabilir mi ?

Green Card alacak herkes calisabilir, beklemeye gerek duymadan.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mstf DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells

DS260 Formunda doğum yeri ile ilgili bölümü doldururken karşılaştığım farklı bir durum var. Kimliğimde doğum Yeri B.Almanya olarak geçiyor. Yani Batı Almanya (Gerçi artık böyle bir yer kalmadı). Pasaportta da aynı şekilde. Şimdi country Germany olacak, city of birth ve state B.Almanya olarak mı doldurmalıyım, kimlikte felan şehir bilgisi verilmiyor çünkü? Acep derler mi böyle bir yer mi kaldı git düzelttir diye. Yoksa KCC destek kısmından mail atıp sormam en sağlıklısı mı olacak? Ki olacaktır evet. Ama size de danışmak fikrinizi almak istedim.

Su anki ismini yazabilirsiniz, bir sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@coolmystics DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Babam emekli albay ve ds 260 formunu onun adina doldururken "Have you ever served in the military?" sorusuna nasil cevap vermem gerekiyor karar veremedim. Yaklasik 30 yil boyunca yaptigi tum gorevleri mi yazmam gerekiyor yoksa sadece en son gorevini yazsam yeterli midir?

Bence de evet deyip, ulastigi en yuksek mertebeyi yazmaniz yeterlidir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |