Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yılmaz Görüşmede bizden sırasıyla pasaportları istediler, sonra sabıka kaydı ve nüfus kayıtlarını istediler, sonra mali kaynak bilgilerini aldılar, diplomayı aldılar, muayene dosyalarını ve 2'şer resim istediler, Evlilik cüzdanı ve fotokopisini istediler. 6 yaşında bir oğlumuz var onun için ekstra evrak düzenlemedik zaten sadece resmini ve muayene evraklarını verdik. Evraklarınız tamam parmak izi vermek için çağırılacaksınız bekleyin dediler. Parmak izini verdik sonra parayı yatırdık ve en son görüşmeyi yaptık. Olay bitti hayırlısı ile. Dediğim gibi bu süreçte Başkonsolosluğa girişte ve evrakları isteyen arkadaşa da DS-260'ın barkodlu sayfasını uzattım ikiside gerek yok dedi.

• @yalta yardımlarınız için minnettarım sizlere yeni hayatınızda başarılar dilerim

• Merhaba arkadaşlar evrak isteme maili ds260 doldururken verdiğimiz mail adresine mi geliyor yoksa ilk cekilişe basvuruken verdiğimiz maile mi benim case number 27k halen gelen giden birşey yok evrak istemiyor mu sunuz maili atmayi dusunuyorum onuda nereye ve ne şekilde atabilirim yardimci olabilir misiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@biber DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar evrak isteme maili ds260 doldururken verdiğimiz mail adresine mi geliyor yoksa ilk cekilişe basvuruken verdiğimiz maile mi benim case number 27k halen gelen giden birşey yok evrak istemiyor mu sunuz maili atmayi dusunuyorum onuda nereye ve ne şekilde atabilirim yardimci olabilir misiniz

ilk basvuruyu yaparken verdiginiz email adresine.

• @biber hayirli olsun arkadasim.👍👏

• @biber Merhaba. Case No kac sizin? Benim 26k. Onceki gun KCC aradim. 26klerin cogu yeni proses edildi. Birkac gun icinde evrak emaili alirsiniz dediler ve dun geldi. Bilginize

• @crazycells bir hafta içinde elimizde olacak.

• Sevgili forum üyeleri doktor raporlarını az önce aldım cuma sabahı mülakat için herşey hazır umarım herkesin gönlüne göre geçer

• @yılmaz cok sevindik mulakati da bu hizla gecersiniz. Hayirli olsun. Bol sans...👏

• Merhabalar, yarin 9.15 de gorusmem var. Subat ayinin sonuna kadar Amerikada ogrenci olarak bulunmaktaydim, geldikten sonra bir hesap acitirip 13 bin dolllar civarinda para gosterdim bankada, ama bir hesap hareketi olmadigi icin hesapta ki parayi gosteren bir belge aldim. Ayrica, ordaki kira sozlesmem ve arabamin ruhsatini belgeler arasina koydum. Sizce bunlar yeterli olur mu? Yoksa baska bisi eklemem gerekir mi?

• @uysalkedi çok teşekkür ederim darısı sizlerin de başına hersey gönlünüzce olsun

• 2 gün önce evrak maili gelmişti,hemen evrakları göndermiştim, bugün de records indicate diye başlayan onay maili geldi.Bakalim Temmuz a randevu alabilecekmiyiz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@f1ogrenci DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhabalar, yarin 9.15 de gorusmem var. Subat ayinin sonuna kadar Amerikada ogrenci olarak bulunmaktaydim, geldikten sonra bir hesap acitirip 13 bin dolllar civarinda para gosterdim bankada, ama bir hesap hareketi olmadigi icin hesapta ki parayi gosteren bir belge aldim. Ayrica, ordaki kira sozlesmem ve arabamin ruhsatini belgeler arasina koydum. Sizce bunlar yeterli olur mu? Yoksa baska bisi eklemem gerekir mi?

ogrenciliginiz devam ediyor mu?

bence bir sorun yasamazsiniz.

• Bu forum artık iyice saçmaladı. Ne kural kaldı ne de format. Sürekli açılan başlıklar, kırk milyon kez sorulan ve daha evvel defalarca cevaplanan sorular, DV2020 adaylarının haftalardır olur olmaz her başlık altında tek bir satır okumadan ısrarla yazmaları ve daha bir sürü şey. Hala burada durup her yorumu ciddiyetle okumaya çalıştığım için kendime kızıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mindi DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Bu forum artık iyice saçmaladı. Ne kural kaldı ne de format. Sürekli açılan başlıklar, kırk milyon kez sorulan ve daha evvel defalarca cevaplanan sorular, DV2020 adaylarının haftalardır olur olmaz her başlık altında tek bir satır okumadan ısrarla yazmaları ve daha bir sürü şey. Hala burada durup her yorumu ciddiyetle okumaya çalıştığım için kendime kızıyorum.

Forum duzenine uygun olmayan iletileri eksileyip sikayet etmekten cekinmeyin sayin @mindi , bu yil birden fazla hata yapan arkadaslari forumdan cikaracagim. Eger forumu kullanmak istiyorlarsa, herkes bunu forum duzenine ve uyelerine saygi gostererek yapmali.

• @crazycells Allah yardımcınız olsun hem 2019 talihlileri hem 2020 heyecan durumları

• Arkadaşlar,

İlginç bir mail geldi elçilikten sizinle paylaşayım. Diyor ki eşinizin Ds260 formunu submit etmemişsiniz. En kısa zaman yapıp bize bilgi verin.

Halbuki bu işlem yapılmıştı ve bana ve eşime 20 haziranda randevu bile vermiştiler. Sonrasında Aıs kaydı yapıp postane bile seçtik yahu.

Tabii dışardayım kontrol de edemiyorum. Özellikle @crazycells bey görebilirseniz bu postu size danışıyorum.

Biz gerçekten formu submit etmesek randevu alabilir miydik yahu? Kafamız karıştı. Ki mail atan da Kcc değil, bizzat elçilik. Ne dersiniz? Saygılarımla.

• @dreambig merhabalar yarın mülakatımız var evrakların fotokopilerini çektim asıl evrak hangilerini götürmem gerekiyor acaba yardımcı olursanız sevinirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nakalakev DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Arkadaşlar,

İlginç bir mail geldi elçilikten sizinle paylaşayım. Diyor ki eşinizin Ds260 formunu submit etmemişsiniz. En kısa zaman yapıp bize bilgi verin.

Halbuki bu işlem yapılmıştı ve bana ve eşime 20 haziranda randevu bile vermiştiler. Sonrasında Aıs kaydı yapıp postane bile seçtik yahu.

Tabii dışardayım kontrol de edemiyorum. Özellikle @crazycells bey görebilirseniz bu postu size danışıyorum.

Biz gerçekten formu submit etmesek randevu alabilir miydik yahu? Kafamız karıştı. Ki mail atan da Kcc değil, bizzat elçilik. Ne dersiniz? Saygılarımla.

Evet, formu sistemlerinde gormemis olabilirler. Sonradan evlenip doldurduysaniz bu sekilde olabiliyor, telas edecek bir durum yok. Yapmaniz gereken tum DS-260 formlarinin gonderilmis olduguna emin olup, eksik dedikleri DS-260 formunun ciktisini alip konsolosluga goturmek. Ayrica son barkodlu sayfayi sitelerinden mesaj ile bilgi amacli simdiden konsolosluga gondermenizi de tavsiye ederim. (ciktisini mulakata getireceginizi de belirtin)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yılmaz DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@dreambig merhabalar yarın mülakatımız var evrakların fotokopilerini çektim asıl evrak hangilerini götürmem gerekiyor acaba yardımcı olursanız sevinirim

ilk iletide liste var, hepsinin orijinalini goturmelisiniz.

Benzer Başlıklar

• 121
  • 516
  • 642
  • 6431
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |