Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Vazgeçmek yok arkadaşlar 👍🏻🇺🇸🗽

Bi şekilde oraya gidilecek... Okadar!

• ⭐⭐⭐

Ben buradaki arkadaşların çoğuna çıkacağını düşünmüştüm belki de öyle ummuştum bilemiyorum. Çok şaşırdım üzüldüm:(

• Aslinda gecen sene de boyle oldu yuzlerce uyeden 2 3 kisi kazanmisti .. yoksa bu forum sitesi mi lanetli :))))))

• @topraxxx Dv2020 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

Vazgeçmek yok arkadaşlar 👍🏻🇺🇸🗽

Bi şekilde oraya gidilecek... Okadar!

Bir sekilde derken😎Meksika sinirindan diyosun yani😀👍plan ne😉😂

• @olcayist malı arap faikten alıp mürselpaşalı hüsnünün kamyonetine yüklüyoruz, ordan ver elini kontak kapatmadan okyanusu aşıp son durak california venice beach... Hemen ortama ayak uydurup yavaş yavaş uzaklaşıyoruz oradan çaktırmadan. 3 hafta sonra yakalanmadıysak anlaştığımız yerde buluşuyoruz.... 🤭🗽🇺🇸😁

• L1A vizesi aklıma yatar gibi oldu. Greencarda da başvurabiliyorsun... Bi araştıralım bakalım.

• @yekta çıkanları daha önce hiç görmedim nick olarak. Ya sessiz takipdelerdi yada sonrada geldiler. Her şekilde hayırlı olsun onlara.

• ⭐⭐

@korelle Dv2020 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

Cidden kafa olarak bu kadar hazırlayınca hayal kırıklığı katsayısı bu kadar yüksek oluyormuş eminim sadece ben deneyimlemedim tam overdose etkisi.

Aylarca gidilecek eyalet seçimi için araştırmak, onlarca abd'de yaşayan youtuber takip etmek, ehliyetten alımından-banka hesabı açtirmaya hepsini ezberlemek, İngilizce'yi geliştirmek ve bunları ihtimal 1/150'lere varan bir loto'ya bağlayarak yapmak.

Demek ki en iyisi çıkarsa bu tür işler için kafa yormak gerekirmiş aksi halde mutsuz dünyana mutsuzluklar eklemekten başka elde kalan bir şey olmuyor.

Sıkıntı orada kafa olarak kendimizi Amerika'ya yerleştiriyoruz ama sonrasında olumsuz sonuç yüzümüze bir tokat gibi iniyor. Fazla mı gaza geldik o çok küçük şans için bilemiyorum artık.

• ⭐⭐

@topraxxx Dv2020 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

@yekta çıkanları daha önce hiç görmedim nick olarak. Ya sessiz takipdelerdi yada sonrada geldiler. Her şekilde hayırlı olsun onlara.

Evet bekleme odasının müdavimi olup da talihli olan birisini göremedim maalesef. Kazananları bir kez daha tebrik ediyorum.

• @topraxxx bende duştayken aklıma geldi turist oalrak gidip orduda kalıp vatandaşlık alırım diye düşündüm sorunca green card gerekiyormuş green cardım olduktan sonra ne yapayım orduyu

• Yaklaşık beş senedir haberdar olduğum çekilişe hazır olduğumu düşündüğüm son iki senedir başvuruyorum. Ama bu sene umudum oldukça azdı ve beklediğim sonucu da aldım. Oldukça üzgünüm ama talihli olamadığım için değil. Bunu gerçekten isteyen kendini hazırlayan insanları bi yana ayırarak maalesef youtube da bazı videolar son iki senede oldukça artınca altı boş başvurularda çoğaldı. Yani düşünün 2017 yılında 200.000 küsür başvuru yapılırken 2018de 500.000 e yakın başvuru yapılmış, örneğin 500.000 kişi aboneli İlkay Zaman(aklıma o geldi kişisel değil) kendi bile Amerikaya green card ile gitmemişken o videoyu izleyen kaç kişi başvurmuştur. Dünden beri o kadar çok görüyorum ki insanlar haberi bile olmadan onlarca arkadaşına, 60 yaşında babaannesine, çıktığı halde onu götüremeyen ebeveynlerine, ulan dur bakalım çıkacak mı nasıl olsa gitmem diye kendine başvuru yaptı. İki senedir bikaç platformda gerçekten süreci ısrarla takip eden kimseye çıkanı doğru düzgün görmedim bu boş başvurular yüzünden evet birilerine çıktı ama kime çıktı acaba belki bakmayacak birilerine 😂 tek umudum altı boş başvuru yapanların ds-260 formunu bile doldurmaya tenezzül etmemeleri, evrak mailini atmamaları.. belki geçen yıllarda ki eylül ayı gibi tekrar bi çekiliş yapılır sürece katılan olmayınca.

• @mochi haklısın bence bu Trump'ın green card için getireceği tasarı gelse keşke uygun olan girebilse böyle şansla zor 17 yıldır başvuran var dile kolay 17 yıl az bi zaman değil yani

• bu başlık iyi olmuş 😃 bende kazanamadım 😃

• @whocares Dv2020 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

@nicomedian4135 ''Gazı kaçmış kola'' tabirine sesli gülmedim desem yalan olur 😄 çok hoştu.

Yani düşünsenize ne kadar keyifli olabilir ki 😁

• bizim kaybedenler açılmış yeni gördüm, kazananları almayalım kanala @crazycells yapar bi güzellik 🙂 gerçekten kazanan arkadaşlarıma sevindim, kaybeden arkadaşlar kimse keyfini kaçırmasın. kısmet böyleymiş. ben gayet mutluyum. başka planlarım için önüm açıldı en azından. çıkana kadar da denemeye devam arkadaşlar.

• @topraxxx L1 den uak ufak dök biraz nedir ne değildir bilelim ✌️senin gözünden. 😎

• Trumpın puanlı başvuru sistemi gelir inşallah yoksa seneye sadece TR den başvuru 1 milyonu geçer bizede 20 sene daha beklemek düşer.İlk başvurumda çıkmadı acayip moralim bozuldu 1 sene daha nasıl beklenir bilmiyorum.5-10 yıldır bekleyenlere Allah sabır versin.Punlamalı sistem gelirse sayı en az 10 kat aşağı düşer diye düşünüyorum.

• Secilmedigime mi yanayim. Ev icin erteledigim tum satinalimlari yapcagima mi yanayim. Cocugun yas 21 olana kadar devam ama. Vardir bi hayir deyip seneyi bekleyecegiz artik. Cikanlara buraya yazmak yasak ama eger okurlarsa tum sureci sikintisiz atlatmalarini temenni ederim.

• Herkese geçmiş olsun arkadaşlar nasip kısmet işi sonuçta garantisi yok
    Ekim de tekrar baş vuruyoruz napalım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@iacar Dv2020 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

bizim kaybedenler açılmış yeni gördüm, kazananları almayalım kanala @crazycells yapar bi güzellik 🙂 gerçekten kazanan arkadaşlarıma sevindim, kaybeden arkadaşlar kimse keyfini kaçırmasın. kısmet böyleymiş. ben gayet mutluyum. başka planlarım için önüm açıldı en azından. çıkana kadar da denemeye devam arkadaşlar.

aynen 🙂 gecen yilki kurallar aynen gecerli. Sadece kazanamayan arkadaslarin yazabilecegi ve herkesin dedikodusunun serbest oldugu konu bu.

Bu konuya talihli arkadaslarin yazdigini gorurseniz cekinmeden sikayet edebilirsiniz, ben kendilerini uyaririm.

Benzer Başlıklar

• 992
  • 3
  • 32
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |