Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Teşekkürler @nwtzki, evrak maili bana da geldi 🙂 hepimiz için hayırlısı olsun.

• @sfkts 😀 Tebrikler bol şanslar

• Doküman onayı da bugün geldi. Merak eden yada unutan arkadaşlar için; dokümanları e devletten türkçe gönderdim. Sabıka, askerlik,vukuatli aile nüfus kaydı hem eşimin hem kendimin ve pasaportların ilk resimli sayfalarinin telefondan çekilmiş resmi yeterli oldu. Ekstra olarak da kızımın dogum belgesinin fotoğrafını da çekip maile ekledim. Mülakat tarihi ilede bilgi veririm umarım en kısa zamanda 😁

• Merhabalar,
    Ben 2019 çekilişnde seçilmişim fakat dün farkettim. Numaram 2019EU00002XXX şeklinde ve DS-260 formunu dün yolladım. Sonuç sayfasında Eylül 30, 2019a kadar vize alınabilir diyor. Bu numara ile kalan bu süre de başvuru sürecimi tamamlama ihtimalim var mıdır, yetişir mi?
    Teşekkür ederim.

[email protected]

• ⭐⭐⭐

@baykal1923 henüz çok gecikmiş değilsiniz. Süreçte size düşen her adımı mümkün olan en hızlı bir şekilde tamamlarsanız sıkıntı yaşamazsınız. Listemize kendinizi ekleyip => http://bit.ly/2L0H2pM sürecinizi de imzanıza taşırsanız iyi olur => https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

• @keysnambır süreci hızlandırmam için istenen belgeler mail'ini beklemekten başka, önceden yapabileceğim bir şey var mı?

• ⭐⭐

Selam Arkadaslar konsolosluk karsısında ki emanetciye bebek arabasını bırakan oldu mu?

• @hockeyumpire2 ben mülakata girince bebek arabasını içeri aldılar bir ailenin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@baykal1923 DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@keysnambır süreci hızlandırmam için istenen belgeler mail'ini beklemekten başka, önceden yapabileceğim bir şey var mı?

Bu ay Temmuz ayi icin mulakat tarihlerini bekliyoruz, eger bu ay size ulasmazlarsa siz de geri kalan herkes gibi KCC'ye durumunuzu sorabilirsiniz. Cunku mulakat icin geriye sadece 2 ay kalmis olacak.

• 10 Mayıs Cuma günü "documents received" maili gelmişti, bunun üzerine hiç bir şey yapmamış olmama rağmen bugün, 12 Mayıs Pazar günü aynı mailin 2. kez geldiğini gördüm. Anlamı ne olabilir? Daha önce 1 ay hatta 45 gün sonra ikinci kez aynı mailin geldiği örnek görmüştüm de 2 gün arayla gelmesi ilginç oldu.

Temmuz mülakat tarihleri ne zaman belli oluyor? 15 Mayıs mı?

Mülakatta finansal durum için emekli maaşı göstericem, 5000 TL/aylık, bir sakıncası yada artısı var mı?
    Ek olarak iksi kira gelirli 3 daire tapusu ve 35000 TL değerinde otomobil, banka hesabında da 20.000 USD olabilir.
    Yaş 70 ve 60 olunca daha iyi bir finansal tablo isteyebilirler diye düşünüyorum..Bunlar yeterli olur mu?

• @denizaydinli bir kisim ben dahil iki kez sizin gibi mail aldik . Sistem iki kez atti nedenini bilmiyoruz . Mali durumunuz bence yeterli . Eger dogru anladi isem mulakat tarihleri ay sonlarinda dagitiliyor , beklemedeyiz 🙂

• ⭐⭐

Ve yarın sabah yola çıkıyoruz... Yıllar önce işe giderken hep Amerika konsolosluğu önünden gecerdim, orada sıra bekleyenlere vay be ne sanslı lar, kimler acaba ne mutlulardır diyordum, yıllar sonra aynı konsolosluk ta hemde ailemle beraber greencard mülakatı yaşamak ayrı bir heyecan veriyor. ✨Kararlıyım... İnsallah Allah'a nasip eder. 🙏✨

• @hockeyumpire2 kolay gelsin, maceranın kalanını da buradan yaz lütfen WPde kaybolup gidiyor

• Arkadaşlar herkese merhaba.
    Geçen sene kart çıktıktan sonra ds formunu doldurdum ve 27xxx bir casenumber ile beklemeye devam ediyorum.
    Şu konularda sizlere danışmak istedim;

Ds 260 formunu doldurduktan sonra hiçbirşey yapmadım sıradaki süreç kcc nin bana mail atması şeklindemi devam edecek. Diğer konularda cn benimle benzer yakın olanlar mail almış ben hala alamadım. Benim Cn 27xxx. Mail alamamakla ilgili biryerlerde benim hatam olabilir mi ?

Formu doldururken 2 kişiyidik eşim ve ben. Ancak eşim hamile ve muhtemelen visa yı almadan önce doğum yapacak bununla ilgili ne yapılması gerekiyor. Benden evraklar istendiğinde doğmamışolursa mülakat sürecindemi bebeğinde evraklarını veriyorum ?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Gözünüz aydın @HockeyUmpire2 umarım mülakatınızda sorunsuzca geçer, mutlu haberlerinizi de paylaşırsınız.

• Arkadaşlar Mayıs 2019 için yayınlanan vize bülteninde ,Haziran ayı için current olan son case numarası 26.800. Fakat "DV2019 tablosu: http://bit.ly/2L0H2pM" linkinde
    2019EU00027XXX case numaralarının bazıları için KCC nin belge isteme tarihleri belirtilmiş.Yani 27XXX numaralar current olmadan KCC nin belge istemesi normalmi?

• @javelini evet normal çünkü current olduktan sonra mail aldığımızda bir sonraki ayın randevularına kalıyoruz ama current olmadan mail göderip onay almamız durumunda o ay current olursak, ay sonunda mülakat alabiliyoruz. Mesela ben 27k ile martın başında onay aldım ve bu ay current olursam ki büyük ihitimal olacağım. Temmuz için mülakat bekliyorum. Ama eğer numaram current olmasına rağmen mail bültenden sonra gelseydi otomatik olarak ağustosa kalmıştım.

• @denizaydinli merhabalar imzanızda 2 kez onay aldığınızı gördüm. Bu 2 onaydan kasıt, 2 kere üst üste "records indicate" ile başlayan mailden mi söz ediyoruz

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |