Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Site istatistikleri elbette başvuru oranındaki değişimi yansıtıyordur - ne kadar sitenin tanınırlığının artma katkısı büyük olsada.

• aklıma ne geldi geçen senelerde sonuçlar yanlış açıklanmış tekrar 1 hafta sonra falan yeni sonuçları vermişler,öyle birşey olmasın ,acaba o yüzdenmi kapalı site

• ⭐⭐⭐

@annecik DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

aklıma ne geldi geçen senelerde sonuçlar yanlış açıklanmış tekrar 1 hafta sonra falan yeni sonuçları vermişler,öyle birşey olmasın ,acaba o yüzdenmi kapalı site

Zannetmiyorum çünkü farklı (küçük ve büyük) case numaraları ile kazananlar mevcut. Fakat çok büyük numaralar görüyoruz bu sene, o kısmı ilginç

• ⭐⭐⭐

Bu arada bende 5 ayrı kişiye başvuru yapmıştım, tümü olumsuz.

• 51 bindeyim gelme olasılığı hiç yok sanırım 260 formunu doldurmaya gerek varmı

• ⭐⭐⭐

@yavuzfatih Mutlaka doldurun.

• Halen kapalı... Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Hayallerinize kavuşursunuz umarım🙏🏻☺

• @freeworld bu sıralama dan kazanan olmuşumdur acaba? Fazla bir bilgim yok da bu konular hakkında

• @yusuf128 dün sabah baktım kazanmışım derken ?

• @yavuzfatih DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

51 bindeyim gelme olasılığı hiç yok sanırım 260 formunu doldurmaya gerek varmı

Hiç böyle düşünmeyin mutlaka doldurun lütfen Bu arada tebrikler 🙂

• @rüzgar case no olayını bilmediğim için çok sevinmiştim ama şuanda normale döndüm umudum yok pek 🙂 sistem kapalı olduğundan umudum var belki sıralama değişir. 🙂

• @emircanusa Şirket açabilirsiniz derken? E1 vizesini mi kast ediyorsunuz?

51 bindeyim gelme olasılığı hiç yok sanırım 260 formunu doldurmaya gerek varmı

İhmal etmeyin bence, hatta mümkün olduğunca erken doldurun -tabi hatasız ve dikkatli doldurmaya azami özen göstererek- , seneye ne olacağı belli olmaz, belki ds260ı erken doldurmak size avantaj sağlar bilemezsiniz ki, bu kadar yüksek case numberlar da çok alışıldık değil mesela, o yüzden sadece son 1-2 yıla bakarak tamamen havlu atmayın, siz formu gönderin sonrası artık onlara kalmış olsun. İnşallah iyi olur sizin için, tebrikler.

• @Yavuzfatih açık konuşmak gerekirse o case number bana çıksa ben de biraz ümitsiz olurdum haklısınız ama sakın yapabileceklerinizden vazgeçmeyin, tek yapmanız gereken form doldurup birkaç ay sabredip gidişata bakmak, yayınlanacak birkaç bülteni dikkatle takip etmek ve email kutunuzu kontrol etmek hepsi bu..
    Örneğin geçmiş yıllarda current dediğimiz bütün numaraların aktif olması çok olası birşeyken 2018 de birden bire 25bin küsurda kestiler, ama 2019da da daha 3 bülten varken 26bin küsurlarda, belki bütün numaralar current olacak kim bilebilir ki.. zaten bu yıl sistemde de değişiklikler yaptılar, yani seneye ne olacağını hiç bilemeyiz. Siz ihmal etmeyin yine de, sonuçta şans size gülmüş, karşılık verin bence 🙂

@rüzgar case no olayını bilmediğim için çok sevinmiştim ama şuanda normale döndüm umudum yok pek 🙂 sistem kapalı olduğundan umudum var belki sıralama değişir. 🙂

Her sene sistemde ufak tefek değişiklikler oluyor bu kadar yüksek numaralar olması bence sürecin farklı şekillerde ilerlebilecegini işaret ediyor çünkü her sene çıkan kişiler bir çoğu vazgeçiyor ve istenilen göçmen sayısına yıl bazında ulaşılamıyor bence bu sene farklı bir durum yaşanabilir siz bence hızlı bir şekilde DS-260 formunu doldurup gönderin gerisi tabi ki tahmin etmek zor ama umarım güzel haberlerinizi alırız bize de sevinmek kalır 😉

• Bu ileti silindi!

• @aysegul teşekkürler ilginiz için akşam dolduracağım mutlaka

• Yasaklı

@aayhann bu sabah pardon. Sahurda saat 3 gibi baktim. Sonra en altta numara varmis asil o onemliymis forumu okuduktan sonra anladim. Fakat siteye girip ogrenemiyorum suan

• Merhaba, yukarıda yazıldı mı göremedim ama bu CASE NUMBER neye göre atanıyor?Diyelim çekiliş bana çıktı case numberın olayı tam olarak ne oluyor?Teşekkürler

• @yusuf128 dün sabah diyince şaşırdım bi an..kimse giremiyor siteye merak etmeyin genel bir sorun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |