Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bana burda en fazla destek olan kuzenimden sonra bir brezilyali komsularim turk olmasina ragmen birak yardimlasmayi selam bile vermediler

• Ben bu olaya şu açıdan bakıyorum hep destek ya da köstek olma durumuna. Genelde ilk işe başladığımda karşılaştığım bir karakter olur ya da bana hep böyleleri denk geldi bilemiyorum.

Yeni iş yeni umutlar yeni arkadaşlıkşar tanışmalar derken biri gelir derki ay ben sıkıldım bu işten ilk fırsatta çıkacağım iş bulayım. Neden diye sorarım hep bir sürü saçma sebep sunar bana. Ama işin aslına bakarsan en az 5 yıldır orada çalışıyordur.

Gün gelir sen kendini eğitir daha iyi bir işe geçersin o şikayetçi olan kalır ardında. Hatta giderken sana der ki iyi yaptın bana da iş bak en kısa zamanda bende geleceğim. Tabiii tabiiii der ayrılırsın ordan.
    1 yıl sonra baktığında o kişi hala aynı yerinde seyreder.
    Demem şu ki sen iyi olmazsan kimseye yararın dokunmaz. Sen iyi ol ki evren iyi şeyler göndersin sana. Geride bıraktıklatın mı boşverrrr iyi olsalar dı geride kalmazlardı zaten

• Yasaklı

ben de şöyle düşünüyorum. Ne verirsen elinle o geliyor seninle. İyiligimi kötüye kullanmayacagına kani oldugum herkese her zaman yardım edecegim. Kötüye kullanana da sadece bir kere yardım edecegim. 🙂 tek fark bu. Ama benim niyetim iyilik etmek olacagı için kötüye de kullanılsam kazanan ben olacagım o degil.Sadece o bunun farkında olmayacak ben olacagım hepsi bu

• @sinem yeni gelenlere destek mi köstek mi olmak lazım ? içinde söyledi:

ben de şöyle düşünüyorum. Ne verirsen elinle o geliyor seninle. İyiligimi kötüye kullanmayacagına kani oldugum herkese her zaman yardım edecegim. Kötüye kullanana da sadece bir kere yardım edecegim. 🙂 tek fark bu. Ama benim niyetim iyilik etmek olacagı için kötüye de kullanılsam kazanan ben olacagım o degil.Sadece o bunun farkında olmayacak ben olacagım hepsi bu

Sonu liseliler gibi bitecek dedim ama olmadı ( OfF Snane bhe ShalaK 😃 ) gibi mesela 🙂 meydan larousse gibisin ha muhtar aforizmalar metaforlar filan yaşa 🙂

• Yasaklı

@tanti ahahahaaaa 🙂 öpmimmi şimdi seni ben ha söyle öpmiim mi. 😛 Ama öpmiycem tabii ki. 😃

• @sinem yeni gelenlere destek mi köstek mi olmak lazım ? içinde söyledi:

@tanti ahahahaaaa 🙂 öpmimmi şimdi seni ben ha söyle öpmiim mi. 😛 Ama öpmiycem tabii ki. 😃

Tadımız kaçmasın Ali Rıza bey

• Yasaklı

@tanti 😃 😃

• @semavi Bey yıllar sonra konuyu hortlatmış gibi oluyorum, kusuruma bakmayın lütfen. Okuduğum tüm iletiler sonunda aklıma gelen bir hikayeyi sizinle paylaşmak istiyorum.

Hintli bir adam suda bata çıka ilerlemeye çalışan bir akrep görür. Onu kurtarmaya karar verir, parmağını uzatır ama akrep sokar. Hintli, akrebi sudan kurtarmaya gene çalışır akrep onu tekrar sokar. Yanındaki kişi, Hintli'ye, "Vazgeç, görüyorsun akrebi" der. Hintli'nin cevab ise: "Sokmak akrebin doğasında vardır. Benim tabiatımda ise sevmek var. Niçin, sokmak akrebin doğasında var diye, tabiatımın gereği olan sevgiden vazgeçeyim?"

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |