Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @knnrn teşekkür ettim. Ödeyelim çıksın aradan o zaman 😊

• sayın @bsk anlattgınız şeylere göre benzer yönlerimiz var bizimde.mesajlarınızı okuyunca sormak istedim.memur olmayı sizce neden sorun ediyolar?sormamın nedeni eşimde memur mecliste.diğer sorum hesaptaki fazla paradan kastınız çok büyük bir paramı?

• @nwtzki merhaba, açıkcası bende bunlardan dolayı ap bırakıldığını forumda öğrendim, ilgili konu başlığı FY2019 Administrative Process, burada Ticaret bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı Yabancı Varlıklar Kontrol Dairesi Başkanlığı, Dış işleri Bakanlığı Uluslararası Güvenlik ve Yaygınlaştırma Bürosunda calısanların ap kaldığı belirtilmiş, her memur kalmıyor anladığım kadarıyla, para konusunuda bilemiyorum yüklüden kasıtları nedir önemli olan o gelirin kanıtlanabilir olması, zaten bizim kalma sebebiz tahminimizce aklımıza gelen bişeydi eşimin isminden dolayı bu konuyu daha detaylı ilgili başlıkta anlattım, daha öncede yaşadığımız bir konu.

• @bsk iyi akşamlar yazdıklarınızı okudum da bankada 2 yıllık birikmiş nakit imiz var hayvancılık ile uğraşıyor eşimin ailesi ama şirket falan değil mülakat gününde bu para nereden kazandınız dediklerinde hayvancılık diyecez ama resmi kağıtüzeri değil AP ye bırakırlar mı bu yüzden

• @bsk ben ne kadar çok para o kadar şansımız yüksek sanıyordum

• hesaptaki yüksek miktarlı para sorun yaratmıyor, dert etmeyin .

• @yılmaz merhaba burda bi yanlış anlaşılma oldu galiba 😊 biz parayla alakalı bir konudan dolayı idari işleme kalmadık, zaten o yönde bir soru dahi sorulmadı, devlet memurluğu, bankada yüksek miktarda para, yurtdışına cok seyahat gibi nedenlerden dolayı kalındığını ben örnek olarak yazdım bende bunları forumda okudum. bankadaki yüksek paradan kasıtları yada limitleri nedir detaylı hiç bir bilgim yok. bu konuları sayın @crazycells daha detaylı biliyor olabilir, ben neden ap kaldığımızla ilgili düşüncemizi FY2019 başlığında detaylıca yazdım oradan bakabilirsiniz.

• @yılmaz evet ben hala öyle düşünüyorum kanıtlanabilir bir gelir olduktan sonra neden kötü olsun😊

• Umarım herkes hayalleri olan amerika ya yerleşir ve herkesin vizesi onaylanır

• daha önce hiç yurtdışına çıkmadım hiç vizem veya vize başvurum yok. bu konu mülakatlarda bana engel olurmu, yani hiç yurtdışına çıkmamıssın turkiye dışında baska biryere uyum saglayamazsin denilerek mülakattan red alırmıyım. yada tam tersi olabilirmi vize başvurusu hiç yapmamış olmak avantaj olabilirmi. mülakatı yapan memur bana bu konuda extra soru sorarmı. bilgi verebilirseniz sevinirim. teşekkür ederim

• Sn. @tekinistanbul dezavantaj söz konusu değil hiç bir şekilde

• sayın @bsk teşekkür ederim

• GC almaktan çeşitli nedenlerle vazgecilirse ne yapılması gerekir? randevu çağrısına cvp vermemek
    yeterli mi?

• @bsk sayılanlar arasında sık yurtdışı seyahatin sorun olduğu sanmıyorum. 25 değişik ülkeye giriş çıkışım var. Olsa bizde sorun olurdu. Eşimin de 10 üzeridir😊

• @the-black-eagle evet, bizde böyle bir durum var ancak bu benim düşüncem değil forumda okuduğum bişeydi en baştada böyle yazdım ama bi yanlış anlaşılma oldu nedense😅

• @bsk yok ben zaten olabilir denmişse eğer benim durumum bu bence bu bi gerekçe değildir diye fikir yürüttüm sadece 😊.

• @bsk Bu süreçte sabırla karamsarlığa kapılmadan beklemeniz gerekmekte, umarım çok yakın bir zamanda çok güzel haberlerinizi alırız. Bol sabırlar diliyorum..

• @cevocevo Tebrik ederim yeni yaşamınızda mutluluklar dilerim.

• @rüzgar haklısınız çok büyük sabır gerektiriyor, aslında olmaması için hiç bir sebep yok ama insan kafasında kuruyor ister istemez. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler🙏🏻

• @smoothsurfin merhabalar bizde son durum case last updated 8 nisan 01 ve 02 AP olmus bilginiz olsun..@The-Black-Eagle arkadasimla konustugumda onlarin gorusmenin ertesi gunu bi sekildeydi statuleri bir ertesi gun issued oldu..Darisi basimiza :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

38

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |