Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sayın @ed48 , vize geçerlilik tarihi US'e ilk giriş yaptığınız yer için geçerlidir. Giriş yaptıktan sonra vizeniz ( gc olmasa da) girişte basılan damgadaki süre kadar geçerli oluyor sanırım. Ama giriş yaptıktan sonra GC -21 gün geliş süresi var- gelmese de giriş çıkış yapabilirsiniz. GC'yi aldığınızda zaten girişlerde onu (+TC pasaportu) kullanırsınız. İlk verilen vizenin süresinin dolmasına (önerilen) 2 hafta kala giriş yapmanız. Hava şartları vb. nedeniyle uçuşlardaki aksamalar vizenizin süresini riske sokabilir. 4 gün kala değil de tecrübeli arkadaşlar 10-15 gün kala gitmenizi öneriyorlar.

• Merhabalar,
    Şubat ayına randevu aldık. Eşim hamile olduğu için doktor muayenesine gidemeyeceğiz. Hatta doğum tahmini olarak görüşmeden sonra, görüşmeye çok yakın bir tarihte olacak gibi görünüyor.
    Ne yapmamızı tavsiye edersiniz?

• ⭐⭐

@eenuysal çok teşekkürler

• @deso isterseniz görüşmeye gitmeyerek görüşmeyi otomatik erteleyebilirsiniz.
    uygun olduğunuz zamanda (Tabiiki eylülden önce) tekrar elçilikten randevu isteyebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@deso cocugunuz olduktan sonra konsoloslukla iletisime gecip yeni bir mulakat tarihi alabilirsiniz.

• Herkese selamlar,
    Haydi bakalım bugün artık Mart ayı görüşmeleri için rakam açıklansın. 14200 ve üzeri bir rakam güldürür. 13000 altı bir rakam süründürür 🙂 Umarım bu ay gülen tarafta oluruz. Hepimiz için hayırlısı olsun bakalım.

• Benim de tahminim 13200 ile 14700 arasında açıklanacağını düşünüyorum.

• @onur1601 Bugün de açıklanmayabilir. ABD'de resmi tatilmiş bugün.

• ⭐⭐

13800 - 14200 benim tahminim. Ama gönül 14500 ister. Sürpriz de olmaz.

• Azerbaycandan selamlar. Benim case number 19 binlerde.. sanirim nisan ayi filan current olur. Bizde biraz daha zor, cunki mulakat icin Gurcistanda Tiflisdeki Amerikan konsolosluguna gidiyoruz.

• @kamran1993 vallaha bizim numara 17binlerde biz mayısta current oluruz diye bekliyoruzz 🙂

• ⭐⭐

@gkhanfeez siz bence büyük ihtimalle nisanda current olursunuz.

• @arnblt @gkhanfeez benim beklentim de o yönde. Nisan için 18000leri görebiliriz gibime geliyor

• 18000'İN NİSANA CURRENT OLMASI İÇİN BU AY EN AZ 14500 GÖRMEK LAZIM BENCE. HER AY 2500 SINIRINDA ŞUAN BRİTSİMON TAHMİNLERİ DE NİSANDAN SONRA YÜKSEK ARTIŞ MAYISTA YÜKSEK BİR ATLAMA OLABİLİRMİŞ YANİ 🙂

• 13800 beklediğim sayının biraz altında ama gayet iyi. Britsimon ceac verilerini açıklamadan önce çok daha düşük bekliyordum. Herkese hayırlı olsun.

• ⭐⭐

@arnblt DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

13800 - 14200 benim tahminim. Ama gönül 14500 ister. Sürpriz de olmaz.

Yinemi tutturmuşum😀

• @onur1601 DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Herkese selamlar,
    Haydi bakalım bugün artık Mart ayı görüşmeleri için rakam açıklansın. 14200 ve üzeri bir rakam güldürür. 13000 altı bir rakam süründürür 🙂 Umarım bu ay gülen tarafta oluruz. Hepimiz için hayırlısı olsun bakalım.

13800 Ne güldürdü, ne süründürdü 🙂 insallah bu artis ilerleyen aylarda katlanarak cogalir ve bekleyen herkes icin sonu güzel olur.

• Bu ileti silindi!

• Green kart icin verdigimiz adrese green kart kargolaninca bizzat kendimiz mi teslim almaliyiz yoksa arkadasimizda alabilir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pilot23 arkadasiniz da alabilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |