Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ozen dediğim gibi raporun süresi dolmadan gir yeter. O sırada seyahat etmende de sıkıntı yok. Sana niye Türkiyeden değilde başka ülkeden geldin derler mi bilmiyorum ama 🙂 Onu da deneyimleyen ya da bilen bir arkadaş cevaplar.

• @the-black-eagle teşekkürler dostum

• @ozen rica ederim. Forumun amacı bilgi paylaşımı yoluyla stres azaltma sorun çözme ve bilimum işler 🙂

• @the-black-eagle o halde endiselenmeli miyim yoksa mayisa randevu alacagimi varsayip beklemeli miyim? kcc bu tur sorulara cevap vermekte midir email yoluyla iletisime gecsem?

• @harun-dv2019 evrakları yollamışsın ve tamam sıkıntı yok maili almışsın. Bu ayın sonuna doğru bir mail daha alacan kccden ve çekiliş ekranından mülakat tarihini öğreneceksin. Sıkıntı yapacak bir durum yok.

• @the-black-eagle aynı durum bizdede var bu ayın sonunu büyük bir heyecanla bekliyoruz umarım randevu alırız

• @ozen 6 ay kalınan ülkeden polis belgesi istiyorlar ya belki bi ihtimal bu problem olabilir ;bu yönden bi araştırın. Onun dışında mantıken düşününce bir problem olmaması lazım. (gibi geliyor bana ;))

• merhaba ben istenen belgeleri bugün kccye mail atacağım, yaklaşık ne kadar bir zaman sonra belgeler tamamdır maili geliyor acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@harun-dv2019 nisan ayindaki randevular gecen ay ilan edildi, bu ay mayis ayindaki randevular duyurulacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozen DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@the-black-eagle teşekkürler cevap için, yani atıyorum şu an numaram aktif nisanda sağlık kontrolüne ve mülakata girdim diyelim , 6 ay dolmadan 3-4 ay başka bir ülkeye gidebilirim, Amerika’ya da o ülkeden giriş yapabilirim, sıkıntı yok

Evet, yapabilirsiniz. Illaki Turkiye'den ABD'ye ucakla giris yapmaniza gerek yok, eger Kanada ya da Meksika'ya gidebiliyorsaniz oradan karayoluyla bile ilk girisi gerceklestirebilirsiniz. Onemli olan vize suresi bitmeden ABD'ye ilk girisi yapmak ve sonraki yillarda ABD'ye kalici olarak yerlesmek.

• @the-black-eagle tesekkurler

• @crazycells tesekkurler

• Herkese merhaba . http://www.doctorun.com/tr'den randevu aldığımz zaman

başvuru detaylarında,başvuru kategorisi var orada hangi seçeneği seçmemiz lazım. İmmigrant diye düşündüm fakat emin olamadım .

diğer bir sorum 30 günden önce randevu alabiliyor muyuz ? Teşekkürler

• @the-black-eagle ben siz soru sordunuz sandim :)))

• @baha Evrak mailini aldınız mı

• Sayın @lion doktor randevusunda hangi şıkkı seçeceğinizin bir önemi yok. İstediğinizi seçebilirsiniz. Doktor randevusunu 30 önceden alabilirsiniz.

• @lion arkadaş alabilirsiniz demiş ancak ben 30 gün önesine randevu verilmez diye bir uyarı hatırlıyorum. Siteden kontrol edin unganların zaten size en geç ve en erken ile ilgili uyarı verecek.

• @baha evrakları atınca çok kısa bir süre sonra evraklar ulaştı maili gelecek. Genellikle aynı gün geliyor. Bundan 4 hafta sonra da belgeler incelendi sorun yok maili gelecek. Ve bu mailin tarihine göre gelecek ay ya da bir sonraki ay randevu veriliyor.

• @baymyrat sıkıntı yok hocam 🙂 ben sormasam başkası sormuştur. Deneyiminiz boşa gitmedi 🙂 birileri faydalandı ya da faydalanacak 🙂 siz yazın yeterki.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lion secenekler arasinda cekilis varsa cekilis, yoksa gocmen vize diye secebilirsiniz.

30 gunden daha oncesinde gun vermiyordu diye hatirliyorum. Sistemden deneyin veriyorsa veriyordur, vermiyorsa yapacak bir sey yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |