Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @supernovaa tebrikler, bol şanslar.

• Yasaklı

@sefa size de bol şans

• ⭐⭐⭐⭐

@sefa Kolay gelsin Yarın sıkıntısız bir mülakat diliyorum. Başaracağını biliyorum. Keyfini çıkar.

• @redsat2000 güzel dileklerin için çok teşekkür ederim abi.

• merhaba pasaportum hala gelmedi cuma vizem onaylanmıştı pttye soruyorum barkod no istiyolar öyle birşey yok elimde. nasıl öğrenebilirim durumunu

• @berkergn13 ceac te bir kontrol edersen eğer issue yapılmışsa sana email geliyor zaten gönderildi diye.

• Cuma günü onaylanan vizemi dün pasaportum elime ulaştı dosya ile birlikte, bugn uscis fee ödemesini yaptım. şimdi önümde hoca ve lab bulmak kaldı, güzel planlayıp gitmem gerekir, 2 nisan gibi gitmeyi planlıyorum.
    bir kez daha burdaki arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum!

• Sayın @ahmad Amerika hayatında başarılar.

• benim gibi cuma mülakata giren arkadaşlar pasaportlarını almış. ceactan baktım benim de issued yazıyor ama pasasortum hala gelmedi üstelik konsoloslukla adresini verdiğim ptt şubesinin arası 500m . sorun ne olabilir sizce

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berkergn13 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

benim gibi cuma mülakata giren arkadaşlar pasaportlarını almış. ceactan baktım benim de issued yazıyor ama pasasortum hala gelmedi üstelik konsoloslukla adresini verdiğim ptt şubesinin arası 500m . sorun ne olabilir sizce

benim gorebildigim tek sorun, sizin telasiniz 🙂

Durumu hicbir yerden kontrol etmenize gerek yok, size bildirim yapilmasini beklemelisiniz. Konsolosluktaki calisanlar ayni anda iki farkli isi yapamazlar, herkesin dosyasi sirayla degerlendiriliyor.

• @ahmad Tebrikler bol şanslar.

• Yasaklı

@berkergn13 bugün gelir dert etmeyin vizeniz basılmış sorun olmaz bugün PTT'den SMS alırsınız 🙂

• Yasaklı

@ahmad yolunuz açık olsun 🙂

• @crazycells haklısınız daha önceki usa visalarım hep 2 gün içinde geldi o yüzden biraz geç gibi geldi

• Bugünki greencard görüşmem olumlu sonuçlandı. Ancak hiçbir konsolosluk görevlisi AIS KAYDI ni istemedi.benimde bu evrak lazim degilmi demek aklima gelmedi o heyecanla. Pasaportun gönderilmesinde bir sıkıntı yaşanırmı.yoksa onlar pasaport no dan hangi subeye gondereceklerini bilirler mi?

• Bizim de bu sabah vizelerimiz onaylandı detaylar sonra

• Güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim. Vizelerimiz onaylandı. Detayları sonra yazacağım.

• @sefa allah hayırlı uğurlu etsin. bundan sonraki süreçleri de rahat bir şekilde tamamlamanız duası ile. Allah yardımcınız olsun.

• @uslanmaz çok teşekkür ederim.

• @blaxseed Allah hayırlı etsin inşaallah. Bundan sonraki süreçleri de rahat bir şekilde tamamlamanız duası ile. Allah'a emanet olun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |