Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@chemforlife DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhaba iyi günler, kccden dün belge göndermem için mail aldım. Nüfus kayıt örneğini alırken kişi talebi veya kurum talebini soruyordu. Ben kişi talebi dedim ve bu şekilde yolladım. Herhangi bir kurum adı yazmadım. Bir sorun olur mu acaba? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

problem degil.

• @cancakicitr Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center.

Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2019 program will begin in October 2018 and conclude on September 30, 2019. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check bana böyle bir email geldi ne demek istiyor acaba teşrkkürler

• @the-black-eagle Adli sicil kaydında sizin gibi yaptım ben de sadece nüfus kayıt örneği bu şekilde oldu. Teşekkür ederim.

• Yeni hayatınızda herşey gönlünüzce olsun 🙏🏻

• @the-black-eagle teşekkür ederim cevap için.Bende 2010 yılında red yedim kafama takılıyodu karşıma birdaha çıkarırlarmı acaba diye umarım sorun olmaz.

• @ahmad anladım hocam bana 2 kere red verdi aynı nedenden Ankarada umarım sorun olmaz

• @crazycells teşekkürler cevabınız için. Bir sorum daha olacak. Evlilik cüzdanına çocuklari kayit ettirmemiz isteniyor mu?

• @nwtzki olmaz olmaz, Benim durumumda karmasikti biraz @crazycells sagolsun, hep cevap Verdi... İcinizi rahat tutun:)))

• Mali kaynak olarak gösterdiğimiz tapu ve ruhsatların asıllarını mülakata götürmemiz gerekir mi, yoksa sadece fotokopiler yeterli mi?

• Yasaklı

@sigmoidalmammal bizim hesabımızdaki parayı yeterli gördüler ama ruhsat fotokopileri de vardı "Nerede bunun orjinali" demediler...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@smoothsurfin DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells teşekkürler cevabınız için. Bir sorum daha olacak. Evlilik cüzdanına çocuklari kayit ettirmemiz isteniyor mu?

Gocmen vize islemleri icin soruyorsaniz olmasa da problem olmuyor, ama normalde cocuk sahibi olunca da o cuzdani guncellemeniz gerekiyor kanimca. Ama gunluk hayatta ayri bir islevi olmadigi icin gozardi ediliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sigmoidalmammal DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Mali kaynak olarak gösterdiğimiz tapu ve ruhsatların asıllarını mülakata götürmemiz gerekir mi, yoksa sadece fotokopiler yeterli mi?

Goturebileceginiz butun belgelerin orijinallerini goturmenizi tavsiye ederim.

• @itsme EVET DS 260 formunda askerlik ile ilgili bölümde rütbe birlik yazılmaı gerek bölüme yazdım '' ER '' olarak ondan dolayı kaygılanmıştım.

• @crazycells tekrar teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

• @yılmaz hayırlı olsun, evraklarınız ve ds260 formunuz incelenmiş ve her şey tamam. Şuanda yapmanız gereken numaranızın curret olmasını beklemek, current bu ayın 15inden sonra mülakat tarihinizi alacaksınız. Belki bir ihtimal haziran mülakatlarına kalabilisiniz çünkü onayı martta almışsınız ama mayıs-haziran ikisinden birinde mülakatınız olacak mutlaka.

• @cancakicitr ben onayımı 26 subat ta aldım hocam herhalde mayısa verirler

• @ibrahimdv2019 Bende calistigim firmalari faliyet alanlarini özel isim gibi düşünüp turkçe yazdim.Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.İnş 🙂

• @yılmaz evet o zaman sizin mayıs olucak hiç bir aksiliık olmazsa ay sonunda mail alırsınız mülakat için. Hayırlı olsun tekrardan.

• 1 martta vizem onaylandı size kapsamlı bi mail gelecek dediler hala gelmemesi normal mi

• Merhabalar!
    soru bir Iran vatandaşı arkadaş için soruyorum.
    benimle aynı gün girdi, eline kağıt verdiler ve AP işaretliyidi ama şimdi ceac de case status check yaparken refused gözüküyor AP mıdır yada red yemiş anlayamadık.
    teşekkürler!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |