DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mrts00 Taşımak için geç bile kaldık gibi görünüyor

• ⭐⭐⭐

@Keenan Hayir gelmez, gordugum kadariyla oldukca yanlis anlamissiniz.

• ⭐⭐⭐

@sonokege Biletinizi alin artik bence.

• @ugurbocegi Kanada da sadece Montreal de green card mülakatına girebilirsiniz ayrıca dil okulu veya turist vizesi konusunu ve ya Kanada mı avrupada bir ülkemi konusunu çok iyi araştırmanız lazım. Benim biraz şansım yaver gitti current olmadan önce kcc ye mail atarak turist vizesiyle taşıdım, taşımak da denmez bence mülakat yerimin değiştirilmesi talebi diyebiliriz fakat bazı yerlerde current olduktan sonra oturumu dahi olsa taşıyamayan arkadaşlar olduğunu gördüm. İyi araştırıp erken hareket etmenizde fayda var. Sadece şunu tavsiye edebilirim ne yapacaksanız hızlı hareket edip current olmadan kcc ile işlemlerinizi halledin. Örneğin Kanada turist vizesinin sonuçlanma süresi ortalama 4 ay. Bol şans diliyorum herkese.

• @Revolter hayırlı olsun vizeniz

• ⭐⭐⭐

@turgutyigit Sorulariniza yanit alabilmek icin forum kurallrina uyunuz, bunun icin de lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyiniz. Yonergeler icin tiklayiniz.

• @turgutyigit merhabalar öncelikli olarak sürecinizi imzanıza taşımanız gerekiyor

• Randevu alanları tebrik ederim, alamayanların da bir an önce almalarını dilerim. Bize de 9 temmuz Belgrad için randevu geldi.

• ⭐⭐⭐

@memetk Tebrikler, imzanizda ve tabloda da gunceller misiniz bu sevincli haberi?

• @dkanar Merhabalar. Belgrad'a dosya taşıyabildiniz anladığım kadarıyla, oturumunuz var mıydı acaba? Bana hep oturum izni varsa taşıyabiliriz şeklinde dönüyorlardı, tekrar şansımızı denesek mi acaba?

• herkese merhaba. Normalde 9 nisanda Viyana da mülakatım vardı ama maalesef ki schengen reddi yediğim için mülakata katılamamıştım. Viyana Konsolosluğu eğer tekrar vize alırsam yeni bir randevu verebileceğini söylemişti.Tekrar schengene başvurdum ve dün schengen vizem onaylandı hemen viyanaya yazdım ve saolsunlar bana 20 Haziran tarihine tekrar randevu planladılar. Bu durumu sizlerle de paylaşmak istedim umarım herkes mülakatını alır

• @lumos [email protected] su mail adresine atmıştım

• @merve26 Viyana’ya attığınız mail adresi nedir ?

• @SdasCtz hayırlısı olsun 🙏🏻

• @melikemim [email protected] bu mail adresine atmıştım ilk mailimi 24 şubatta atmıştım 29 şubatta dosyamı kabul ettiklerini söylemişlerdi dosyası ilk kabul olanlardandım

• ⭐⭐⭐

@melikemim Tamam iste, bu nedenle email adresiniz kayitlaniyor, bu sistemsel bir durum.

• image.png

• @paslanmazmühendis, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

image.png

Bugün Ankaranın yavaş gittiğini mülakat maili gelmeyeceği için endişe duyduğumu dile getiren mail yazdım attıkları cevap: Formlarınız alındı ve şu anda işleniyor. İşleme için birkaç hafta bekleyin. Görüşmeler, işlemeyi tamamlayan vaka numaralarına göre sayısal olarak planlanır.

• @paslanmazmühendis bu hangi ulkenin cevabi acaba hocam ?

• @Biks kcc göndermiş bunu anladığım kadarıyla dosyalar ankara da olsa sistemde de ankara yazmaz mı bilemedim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

30

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.4k

| | | |