DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Cevap: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları
    Merhaba arkadaşlar,07.05.2025 ten beri ds 260 formu için oturum açamıyorum.
    case number a hatalı diyor.
    bu neden olabilir herhangi bir fikriniz var mıdır?
    Şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐

@yalcin61 Öncelikle Tebrikler , Forumda sorularınıza cevap alabilmeniz için Vize Sürecinizi İmzanıza Taşıyın ayrıca Excel 2025 bağlantısından ilgili bilgilerinizi girin ,

Sorunuza gelmeden son bir info vereyim , Sorularınızı sadece bu başlıktan sorun lütfen , farklı başlıklardan aynı soruları tekrarladıkça forumdan uzaklaştırılmanız kaçınılmaz olacaktır.

Sorunuza gelecek olursak , cevabını bildiğim halde sizin için Bu konu başlığının ilk sayfasından itibaren okumaya başlayarak sizinle aynı hatayı yapan bir çok kişinin olduğu , yapılan hatanın ise tek bir cevabının olduğunu söylemek isterim.

Ekran görüntüsü 2024-05-08 202532.png

Sizde burada sorularınızı sormadan önce okumayı atladığınız sayfalara geri gidip son sayfaya okuya okuya gelirseniz bir çok soracağınız sorunun cevabını kendiniz alabilirsiniz.

• @metinbeci KLAVYE Küçük harfte iken yazmışım ama ekranda buyuge cevırdıgı ıcın farketmemisim düzelttim. tesekkurler

• Herkese selamlar arkadaşlar KCC CASE NUMBER aynı değil mi yani case number dan bir farkı var mı acaba submit ettiğim zaman kabul etmiyor. Nedeni nedir acaba forma giriş yaptığım şekilde yazıyorum yinede submit etmiyor 😕cevaplar için teşekkürler 🙏

• Merhabalar formu doldurdum ve gönderdim ancak beyaz kod (sağlık çalışanına şiddet) ile oluşan bir mahkeme sürecimiz oldu bunu belirtmeyi unuttum. Bunu belirtmezsem herhangi bir sorun yaşar mıyım. Mülakat öncesi düzeltmemize gerek olur mu yardımcı olabilirseniz mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim ☺

• Arkadaşlar iyi akşamlar case number a geçersiz numara diyor sebebini bilen var mıdır??

• @Ysfuncu öncesindeki sıfırları silip girin

• @serserotek tekrar sign edip yollayacağım zaten şu an kayıt etmiş vaziyette bekliyor. Tekrar bir kontrol ve sonrasında yollayacağım. Turist vizemi de buradaki konsolosluktan almıştım ve oturum vs hiçbir şey sormadılar. GC için de aynısı olur umarım. Kararsız kaldım.

• Eski oturduğumuz adresleri yazarken benim 16 yaşından sonraki adreslerimde en eski adresim 1995-2007 arasında ama TARIHCELI YERLESIM YERI BILGILERI RAPORUNDA 2007 DEN BASLIYOR.

Ben şimdi bu edevletten aldığım belgeye göre doldursam 2001 den sonra oturduğum yeri yazmadığım için ilerleyemiyorum sistem 27 temmuz 2001 den sonra oturduğun yerleri gir diyor ama ben 2007 den başlıyorum illaki girmem lazım ben adresi hatırlıyorum giriyorum ama ileride sorun olur mu yani belgede yok ama ben adresi girmişim.

• ⭐⭐⭐

@rasitcenngiz Raşit bey bahsettiğiniz ülkedeki ABD Konsolosluğu greencard vs gibi göçmen olan vizeleri basmıyor.Siz isterseniz o Benin ülkesi başkanı seçilip gidin yine bir şey farketmez çünkü oradaki ABD konsolosluğu göçmen vize basmıyor sadece turist, öğrenci, değişim vizesi gibi göçmen olmayan vizeler basıyor

• ⭐⭐⭐

@MartinOcean istanbulda milli piyangocu nimet abla var onun karşısında greencard foto hüseyin var orası çok revaçta. Valla kendinizi daha çok üzüyorsunuz sadece bu yok hangi mail uzantısıyla başvurdular, hangi gün başvurdular, hangi saat başvurdular vs gibi bir şeyler arayarak şu çekilişte. Şansları sizden bir tık daha fazlaymış tamamiyle bu. Kafanızda kurup canınızı sıkmaya devam etmeyin geçti gitti olmadı bu senede diyin hayat devam ediyor

• ⭐⭐⭐

@onuru ilgili ülkedeki amerikan konsolosluğu sizi kabul etmediği sürece ne vizenizin olduğunun bir önemi yok

• Arkadaşlar merhaba,
    geçersiz case number diyor bilgisi olan varmıdır?

• sanırım her yere yazdım çekilişi kazandım ama ds başvuunun ilk sırasında geçersiz case number diyor?
    konu hakkında bilginiz var mıdır?
    yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

• Arkadaşlar selamlar çok soru sordum farkındayım öncelikle cevap veren herkese teşekkür ederim formu tamamladım ancak fotoğraf yükleme kısmı var sanırım ne zaman yüklemem gerekiyor?
    •Son sorum kendi başvurumu tamamladım ancak eşimin bilgilerini tamamlamama rağmen şöyle bir ibare çıkıyor karşımıza “ after a final check , the system has identified that either some data is still missing or must be reviewed. You will be redirected to the personal information page. Please review your application for completeness.” Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim 🙏

• Merhabalar.
    Eşimin eski eşinden olan çocuğunu greencard başvurusunda belirtmedim. Ds260 formunda belirtmeli miyim? Önerilerinize ihtiyacım var. Sanırım red ihtimalim var

• @yalcin61
    Bu tarz basit hatalar için formunuzu açtırmanıza gerek yok. Forumun arama özelliğini kullanmayı ihmal etmeyin.

• Merhabalar, son kontrol yapıyordum da, anne baba adres kısmında “annenizin adresi babanızla aynı mı?” Sorusu göremiyorum zaten farklı adres yazdığım için mi acaba teşekkürler.

• 6 yaşındaki kardeşimin bilgilerini doldururken e- mail , telefon no , veyahut buna benzer kısımlarda ne yapmalıyım, küçük olduğu için telefon kullanmıyor ,email hesabı yok .

• merhaba sıfırları da sildim her yolu denedim fakat olmuyor ds 260 başvurusunun ilk kısmında kalıyor.
    vaka numarası kayıtlarımızla eşleşmiyor diyor?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.8k

| | | |