Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

merhaba,bu yayinlanan cutt off date'te avrupa bölgesi sayisi vermiş ya listefe biz tr olarak bundan ne anlicaz,orayi çözemedim!teşekkürler..

• @emirhankarakoc Tiblis amerikan konsoloslugu hangi hastaneleri yetkili gosterdiyse sadece o hastanelerde muayne olabilirsiniz. Bu yetkilendirme bir hastane de olabilir ,birkac hastanede.Konsolosluk sitesine girip bu hastanelerin listesine ulasabilirsiniz.

• @escada0101 Merhabalar, size defaatle söylenmesine rağmen sürecinizi imzanıza taşımıyorsunuz. Daha önceki her 3 iletinizin 2'sinde size söylenmiş olan şeyi bir de ben söyleyeyim. Artık lütfen öncelikle Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin , paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

• Bu ileti silindi!

• Numara aktif olmadan da dosya taşıyabiliyor muyuz ?

• @cetinakkaya hayırlı olsun yeni hayatınızda güzellikler diliyorum, darısı hepimize 🙏

• @sefasonmez Merhaba, evet ben taşıdım dosyamı

• @geçmiştengeleceğe
    Merhabalar, bu sürecin hiçbir aşamasında kesinlik yoktur. Vizenizi alsanız bile Amerika’ya girişte geri çevrilme ihtimaliniz var, bunun örnekleri mevcut. Kesin mülakat alırsınız dediğiniz case numarası atlanabilir, case kesin mülakat gelecek diye beklerken mali yıl bitebilir. Lütfen bu tarz söylemlerden kaçınınız.

• merhaba arkadaşlar numaram haziran ayında aktif olacak ben şimdi karadağda çalışma izni almaya gidicem bu hafta dosyamı transfer için kcc ile mi ilerlicem yoksa belgrata mı mail atmam gerekiyor

• @OA-OA merhaba nereye taşıdınız, ben aktif olmadan taşınamıyor sanıyordum 🫣

• Bu Ankara ne yapıyor acaba hiç randevu vermiyor arkadaş mali yıl bitmek üzere nerdeyse hala 4700lerde gerçekten işimiz çok zor

• @Esra-Siren Merhabalar, DV2023 mülakat deneyimlerinde birden fazla örnek var bu konuyla alakalı. Bu konuda yapacağınız mantıklı çıkarımlara göre (performans, vize prosedürleri, güvenlik koşulları gibi vb.) mail atacağınız konsoloslukları değerlendirip uygulayacağınız filtreye göre periyot takip edilerek mail atabilirsiniz. Özetle eğer dosyanızı herhangi bir sebepten dolayı taşımak istiyorsanız dosyanızın aktif olmasını beklemenize gerek yok.

• @Hanhun merhaba. Her ülkenin konsolosluğu bulunduğu ülkenin resmi tatillerinde de tatil yapar, kendi ülkesinin resmi tatillerinde de tatil yapar. Sonuçta onlar da 9 gün bayram tatilindedirler diye düşünün, mülakat dağıtılıp dağıtılmaması bence haftaya belli olur.

• @Beykentli Konsolosluk olarak düşününce bayram tatili hiç aklıma gelmemişti. Haklısınız, teşekkürler. 🙂

• 15 Nisan pazartesi akşam Ankara mail atmaya başlar bence İnşallah 50 kişinin üzerinde mail atar. Şöyle 150 -200 kişi atsa süper olur

• Bu ileti silindi!

• @gacal hayır current olamadık daha malesef

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@musa-k mülakata nerede girecekseniz oraya mail atmalısınız.

• @Esra-Siren merhaba, Polonya'ya taşıdım dosyamı, bizim farklı ülke vatandaşlığımız var bu yüzden dosya taşıyabildik

• @ametin-k 150 kişi büyük bir hayal ama 100 kişi bile çok güzel olur hatta inanılmaz güzel olur

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.7k

| | | |