DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gacal merhaba hocam kccye gönderdiğiniz mail içeriği özel değilse paylasabilir misiniz genelde ankara performansı cok kötü dosyamı burayı taşıyın seklinde mail atanları red ediyorlarmıs bu konu hakkında bir fikriniz varmı yakın zamanda bu sekilde taşıyan oldu bu arkadası nasıl kabul ettiler kafamda deli sorular @gucarslan @lumos

• @atalardankalanbirben hocam sizi karsılayan kadın türkce konusuyor dediniz mülakatı gerceklestiren yetkili hangi dilde sizinle konustu ve tercüman götürebiliyormuyuz tesekkürler

• @emirhankarakoc azerbeycana mı direk msj attınız yoksa gürcistana mı ?

• @merve26 Merhaba öncelikle tebrikler Molnar sağlık randevusu haricinde röntgen farklı yerde ( Diagnosezentrum Brigittenau ) https://goo.gl/maps/eR5GBhKbUUPSeguB8
    Çok kalabalık olduğu için maalesef tüm günümü burada geçirmiştim. Randevu talep ederken bunu göz önünde bulundurmak lazım. Dönüşünüzü mutlaka esnek bilet alın.

• ⭐⭐

@madeby İkisini de bulundurmalısınız.

• ⭐⭐

@Rüstem-Avcı Kafanizdaki deli sorular icin oncelikle lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyiniz.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@eray26 Tabii ki kendiniz noter onayli yeminli tercumansaniz yapabilirsiniz degilseniz bedeliyle yaptirmaniz gerekiyor... Turkiye Konsololugu'na onaylatma sart degil, yeminli tercume yeterli olabilir yine de Bahrain ne istiyor ona bakin, apostil de isteyebilir mesela, ya da noterli yeminli isteyebilir...

• ⭐⭐

@raltan Sizi daha once de yonlendirdim, hala vize surecinizi imzaniza tasimayip soru sormaya devam ediyorsunuz, lutfen son defa bu onerimi dikkate alin...

• ⭐⭐

@ack Bu konuda Viyana'nin bir algoritmik yaklasiminin olmadigini gecen sene tespit ettik. Current oldugunuz ve vize kaldigi surece mulakatinizi verecekler ama bundan emin olun. Simdi mulkattan once halledebileceklerinize odaklanin. Tebrikler.

• @lumos “denies your request to be reassigned” demiş KCC attığı cevapta, kabul etmemiş taşımayı

• ⭐⭐

@ATS16 Uyari icin tesekkurler, heyecan yaptim.

• @lumos Bilgi için teşekkür ederim. Sizce KCC ye durumu sorgulama emaili atmamın bi sakıncası olur mu sürece?

• ⭐⭐

@ack Olmaz, arada deneyin.

• @madeby c/o yani “care of”, Amerikaya geldiğinizde adresini kullanacağınız kişinin mail kutusuna kartlarınız sizin adınıza gönderileceği için, adreste siz olmasanız bile posta dağıtım görevlisinin posta kutusuna sizin adınıza gelen postayı bırakması içindir. Bazen posta memuru ev sahibi ve gelen postanın isim uyuşmazlığı olursa mailinizi bırakmayabilir, bu ihtimale karşı c/o ibaresini kullanmak tavsiye edilir.

• İyi akşamlar öncelikle mülakat maili alan herkesi tebrik ediyorum. Umuyorum her şey gönlümüzce olur.
    Ben ne yazık ki şimdi okuyorum mülakat durumlarını. Biz hemen Viyana için mail atacağız. Bu arada Yeşil pasaporta Nisan ortası hak kazanacağız. Bize mülakatı Nisan sonu ya da mayıs başına vermelerini rica edebilmemiz mümkün olur mu? Ya da başka bir öneriniz var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

• @lumos teşekkür ederim

• @lumos oldu mu ?

• @lumos Teşekkürler 🙏🏻

• @lumos evet imza olayını bilmiyordum simdi düzenledim deli sorulara devam edelim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

176

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.0k

| | | |