DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar, gelmiş ama tarih yok.

• Selam, Arkadaşlar mail geldi ama randevu tarihi yok. sayfada YOUR CASE IS CURRENTLY AT: ANKARA oldu.

• @hsn-kartal

Bana gelen giden yok

• Eşimin mailine geldi. ESC uzantılı sayfaya giriş yapın diyor. Şu anda mesaide olduğum için bakamıyorum. Hayırlı olsun herkese.

• Herkese merhaba heyecandan elim ayağıma dolaştı buraya koştum hemen Required Entry Status Check for DV Submission şeklinde mail aldım linki DV number ile kontrol ettim fakat randomly selected olarak aynı sayfa çıkıyor ne anlama geliyor acaba? Teşekkürler

• bazı telegram gruplarında mülakat mailleri alan arkadaşlar yazmış. güncellemeler buradada olacaktır. umarım güzel birşeyler vardır.

• ⭐⭐⭐

@melikemim her gün dağıtım yapan farklı farklı konsolosluklar oluyor dönem boyunca hatta bizim dönemimizde biz Ankaradan haber beklerken özellikle Afrikadan farklı farklı ülkelerden her gün mülakat dağıtıldı bildirimleri alıyorduk

• @sensey

Hocam hayırlı olsun mülakatınız.

• @sensey sistemden girip kontrol etmeniz gerekiyor olabilir her zaman orada gözükmüyor diyorlardı

• @Mervc

Mülakatınız hayırlı olsun. 15-20dk içinde tarih görünecektir.

• @melikemim sistemde de yazmıyor tarih. sadece ankara yazıyor 😕

• @sensey bu başlığın ilk iletisinde şu şekil yaziyor

1. KCC'nin bir mulakat tarihi vermesini beklemek

Sizin dosya numaraniz aktif olduktan ve formlariniz islendikten sonra size bir mulakat tarihi verildiginde, dvprogram.state.gov sayfaniza girip oradan mulakat tarihinizi ogrenebileceksiniz. dvprogram.state.gov sayfaniz guncellendigi zaman KCC'den size bir e-mail gelecek ve siz de siteye girip mulakat tarihinizi ogreneceksiniz (Bazen email'den hemen sonra sayfaniz henuz guncellenmemis oluyor, email geldikten sonra 3-4 saat bekleyip tekrar siteye girebilirsiniz!).

Mulakat tarihleri KCC tarafindan belirlendikten sonra dosyaniz formlarda belirttiginiz konsolosluga gonderiliyor, yani eger Ankara'daki Amerikan Konsoloslugu'nda mulakata girecekseniz dosyaniz oraya gonderilecek. Turkiye'de gocmen vizeler icin sadece Ankara ABD Konsoloslugu'nda mulakata giriliyor.

• Teşekkürler arkadaşlar, heyecandan hemen yazayım dedim akabinde kontrol ettim 03 nisan. Umarım herkes beklediği bu maili alır.

• @Mervc & @sensey
    arkadaşlar mülakatlarınız hayırlı olsun.
    cn numaranız 4xxx olarak belirtmişsiniz, maillerin hangi numaraya kadar atılmış olduğunu merak ettiğim için soruyorum, sakıncası yoksa bir basamak daha bilgi verir misiniz 47xx mi yoksa 48xx mi 49xx mi cn numaranız.
    Teşekkürler.

• ⭐⭐

@semihistanbul Mail geldikten sonra 1-2 saat icerisinde guncellenecektir. Kazandiginizi ogrendiginiz sayfadan kontrol edebilirsiniz. Tebrikler bu arada.

• @yusufalak hadi bekliyoruz sizden de 👍👍👍

• @semihistanbul, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@melikemim sistemde de yazmıyor tarih. sadece ankara yazıyor 😕

greencard sonucu kontrol ettiğimiz sayfadan bilgileri girdik. kazandığımızda çıkan sayfa gibi bir ekran çıktı ve orada. mülakat bilgileri geldi.

teşekkürler bilgiler için

• @jtcarlos

Malesef hocam gelen giden yok. 4699 da kalmış görünüyor şuan üstü çıkmadı daha.

• Umarım güzel bi şekilde bol mülakatlı bi dağıtım olur🤲

• Arkadaşlar bana da geldi mail :))))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

166

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.1k

| | | |