DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan asil talihli benim, yalnizca bana ve ogluma vize verilebilecek o halde. Bundan sonra esim yeni pasaportunu aldiktan sonra konsolosluga gonderecegiz degil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@CANBILBEY evet, eğer sizlerin pass'ı varsa bu şekilde ilerleyecek süreç.
    ama eşiniz de kesinlikle mülakata katılsın, katılamazlık yapmamalı.

• @gucarslan evet katilacak, umarim ek evrak icin bir hafta vs sure vermezler. Pasaport alip geri gelmesi 5 6 haftayi bulacak.

• Yasaklı

Arkadaşlar sağlık randevusu onay mailimde son 30 gün içinde üretilen aşi kartlarını kabul etmiyoruz yazıyor ve covid aşi kartımı nasıl ve nereden bastirabilirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Fatma-Yılmazoğlu forumda defaatle cevaplanmış soruları, forumda araştırma yapmadan sürekli soruyor ve cevap verilmesini bekliyorsunuz.
    arama butonunu kullanmaktan çekinmeyin, ilgili özellik tamamen ücretsiz.

• @gucarslan cevabınız için teşekkür ederim . Çocuğum alerji hastası düzenli ilaç kullanıyor. Doktor yapılmasın nasıl reaksiyon verecek bilemeyiz dedi. Elimizdeki bütün raporları sağlık muayenesinde sunacağız. Ayrıca alerji uzmanından işlemin risklerini içeren yazı alıp ingilizceye çevirmeyi düşünüyoruz .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gornakula bahsettiğiniz konu baya detay içerir, bu linki inceleyin lütfen;

• @melikemim

Ben nöbete başlıyorum ama sizi göremedim 🙂

Wait

• @yusufalak yettim buradayım 😂😂 bize bi sevgililer günü hediyesi lazım

• abd giriş yaptıktan sonra kaç yıl orada bulunmamız gerekiyor? internette 5 yıl yazıyor, 5 yıl sürekli olarak orda mı yaşamamız gerekiyor?

• @misha90 @yusufalak yoklama alıyorum ne durumdayız 😂

• @melikemim

Ben kaçıyom gelemeyecek gari 😞

• Yasaklı

@Aslı-Uslu tek seferde en fazla 6 ayı geçirmemek üzere yurtdışında kalabilirsiniz, tek seferde 6 aydan fazla yurtdışında kaldığınız tespit edilirse green cardınız iptal edilebilir.

• @Aslı-Uslu Merhabalar, sorduğunuz soruyla alakalı bu başlığı okumanız faydanıza olacaktır. Buyrunuz ; Green Card sahiplerinin ABD dışında Kalış Süreleri.

• Merhabalar arkadaşlar..
    Hiçbir yerde bulamadığım ya da gözümden kaçan bir sorum olacak hepinize, konuyla ilgili ufakta olsa bilginiz varsa ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
    Greencard talihlisi olduğumu öğrendiğimde bekardım ve ds260 formunu bu şekilde doldurdum. Sonrasında evlendik ve soyadım değişti haliyle. Bu durumda ben hem pasaportumu hemde kimliğimi yeni soyadıma göre değiştirdim. Şu an ki süreci göz önüne aldığımızda ankarada mülakata girebilme olasılığım olmadığından dosyamızı taşımaya karar verdik.
    Ülkelere mail atarken ds260 formundaki gibi eski soyadımla mail atıyorum. Dosya taşımak için vize isteyen ülkelere vizemi yeni pasaportumla almış olacağım, ama ülkenin amerika konsolosluğuna ds formundaki gibi mail atmış olacağım. Bu durumda bir sıkıntı olur mu?
    Konsolosluk bana " sen bize ........ soyadınla mail attın, ............. soyadıyla vize almışsın der mi?

Kadın olduğum için soyadımın değişmesi bir problem olmuş oldu bu durumda ama süreci hem başka bir ülkeye taşıyıp hem de onlardan onay gelmeden ds formuna dokunmak istemiyoruz..
    Sürecimiz ve sorularımız bu şekilde, yardımcı olursanız çok sevinirim

• @Revolter oo sahalara geri dönmüşsün hocam 🙂

• @hsn-kartal Stres yönetimi konusunda noksan olduğumu farkettim ve bu konuda kendi içimde bir yolculuk yapmam gerekti, çok yol yürüdüm şükür ki geldim hocam. Sağolun 🙂

• @Revolter Nirvana yapıp geldim diyorsun ,hosgeldin 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |