Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sormak istediğim bir soru var uscis ödemesini yaptıktan sonra ülkeye giriş yapılmadan ssn veya gc basimi gerçekleşmiyor dimi?

• ⭐⭐⭐

@Yiğit-Konur para verdiğiniz danışmanlık şirketi sorunuzu cevaplamadı mı

• ⭐⭐⭐

@symbi0te siz ülkeye giriş yapana kadar gerçekleşmez

• @Yiğit-Konur bi an önce danışmanlık aldıgınız yerden kurtulmanız dileğiyle... zira ben sürecin başında 300 dolar gibi bişey ödedim, 2. Hafta muhabbeti kestim, bu forumla tanıştım ve buradaki güzel insanların desteğiyle. Ben erken kurtuldum neyseki, Bilmiyordum çünkü. Binlerce defa yazılmış halbuki, greenkart sürecinde danışmanlık hizmeti almayın, çünkü sizi yanlış yönlendiriyorlar, yine de hayat sizin tercih sizin, bu siteye günde 30 dakikanızı ayırsanız istediğiniz cevapları elde edebilirsiniz. Bol şans.

• @Emre-Kurtulmuş cevabıniz için teşekkür ederim

• Bu listede olmayan dolayısıyla göçmen vize birimi olmayan konsolosluklara dosya taşınabilir mi? mümkün mü?

• @Emre-Kurtulmuş Danışmanlık hizmeti alanlar şahsınızda alerji mi yapıyor?Adam oraya da sorabilir buraya da sorabilir?Neden yargılamaya çalışıyorsunuz merak ettim.Mesela ben de danışmanlık hizmeti alıyorum.Eskiden bu forumda yer alan birine ulaşıp DS260 formu için adresinizi kullanabilir miyim dedim.Tamam dedi.Sonra sorduğum bazı sorular kendisinde alerji yapınca, vazgeçtim adresimi vermiyorum dedi.Bende işin bu ayağını sağlam geçmek için danışmanlık hizmeti aldım.Benim kararım...benim kurallarım diyerek.Yardımcı olacaksan oluver.Olmayacaksan sükut altın olsun.İnsanlarda danışmanlık hizmeti alanlar forumdan yararlanamaz algısı yaratıyorsun.Hiç hoş değil.

• @zaferdemir burada sorgulanan/eleştirilen durum henüz mülakat tarihi almamışken danışman şirketin formunu açtırmasını tavsiyesi etmesi, olası mülakat tarihi alım sürecini zora sokma ihtimali, bu tavsiyeyi dikkate alarak sorunun buraya taşınması ve forumda daha önceki deneyimlerde de görülebileceği üzere henüz mülakat tarihi almamışken formun açtırılma düşüncesi.

İsteyen birey isterse danışman ile ilerleyebilir veya kendisi sürecini takip edebilir, elçiliğin iletişim bölümündeki navigator’dan konsolosluk işlemleri birimine sorusunu direkt sorması doğru yönlendirecektir ilgili kişiyi. Herkes kaderini kendisi çiziyor bu süreçte

• @Cevdet51 Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

@zaferdemir danışmanlık hizmeti alanlar alerji yapmıyor sadece merak ediyorum para verip hizmet aldığı şahıslardan cevap alamıyor mu? Yoksa sırf teyit etmek için forumda olan konular olmasına rağmen arama yapmak yerine sadece işi düştüğünde foruma girip sorusunu sorup gidiyor olması daha mı kolay geliyor diye. Profilime girip burada birilerine yardım etmeye çalışıp çalışmadığımı anlayabilirsiniz zaten

• @zaferdemir Danışmanlık hizmeti alan şahısların aldıkları bilgiyi bu platformda teyit ettirmeye çalışmaları benim şahsımda alerji yapıyor açıkçası. Bu foruma gönüllü olarak yıllarını veren kişilere yapılan büyük bir saygısızlık olarak görüyorum.

• Bu mail'i alan başka biri var mı sahte olduğunu düşünüyorum ve Türkçe mail geldi.

Sayın ABD Göçmen Vize Başvuru Sahibi,

Ankara da yer alan Göçmen Vize Konsolosluk Bölümü tüm göçmen vize başvuru sahiplerinin belirlenmiş mülakatlarına katılmadan önce randevu kayıtlarını yapmalarını önerir.

Kayıt sürecini tamamlamadığınız için bu elektronik postayı almış bulunmaktasınız. Kayıt işleminizi tamamlamak için lütfen bu linke tıklayınız https://ais.usvisa-info.com/tr-tr/iv/account.

Dosya numaranız: 2024EU00000XXX.(BURADA NUMARAMI DOĞRU YAZMIŞLAR BEN SANSÜRLEDİM.) Kayıt işlemi sırasında, dosya numaranızı tamamiyle gösterildiği şekilde giriniz.

Randevu kayıt işleminizi yaparken aynı dosya numarasını kullanarak lütfen birden fazla kayıt oluşturmayınız. Vizeye dahil olacak kisiler asıl başvuru sahibi hesabına eklenmelidir.

Bu işlemi randevu tarihinizden önce tamamlamazsanız, başvuru işlem sürecinizde gecikmeler yaşanabilir.

Saygılarımızla,
    GDIT Vize Bilgi Servisi

• ⭐⭐

@Meho35 Bu mail sahte değil 🙂
    AIS kaydınızı yapmadığınız için gelmiş. Kaydınızı yapınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sefa-catak göçmen vize basmayan konsolosluk nasıl dv (göçmen vize) basacak?

• Yeni bülten 17,500 olarak açıklanmış 😢 Neden bu kadar düşük acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zaferdemir öncelikle ifadelerinize dikkat edin.
    "alerji mi yapıyor" şeklinde bir ifade, forumda kullanabilleceğiniz bir ifade değil.
    türkçe'de bu ifade yerine kullabileceğiniz bir çok kelime varken bunu seçiyor olmanız sanırım bu durumun sizi "rahatsız" etmesinden kaynaklı.
    bakın, ben ne güzel bir kelime buldum. teşekkürler türkçe..

gelelim ilgili konuya;
    danışmanlık hizmeti alıp, burada yazamazsınız diye bir konu yok elbette.
    ama bu durumu açıkça dile getirip bir de bu durumu normalmiş gibi lanse edemezsiniz.
    forumda daha yenisiniz.. biz yıllardır buradan aldıkları bilgilerle danışmanlık şirketi kurup sonra bunu parayla satanlarla uğraştık ve hala uğraşıyoruz.
    evet forum bir açık kaynak, üye olması vs. çok kolay ama kazın ayağı öyle değil..
    size danışman firmanızla olan süreciniz bol şans diliyor, forumda kullanacağınız ifadelere tekrardan dikkat etmenizi salık veriyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Meho35 merhaba.. sn. @Serapp'ın da dediği gibi bu AIS kaydı yapmanızı hatırlatan mail.
    bu arada imzanızdaki cn'yi lütfen düzeltin. XXX diye bir cn yok, hangi aralıktaysa lütfen ilk iki rakamını yazın.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@zaferdemir talebiniz işleme alınmıştır.

• @gucarslan tekrar rahatsiz ediyorum cok ozurdilerim. bugun tekrar kontrol ettim bugun tarihi ile bir kez daha satatu check yaptigimda tekrar guncellenmis fakat hala refused yaziyor bu hala normal bir durummu yoksa ben red mi yedim acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |