DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Semihmete kazanılan bir şey yok bizim verdiğimiz bir lütuf var şeklinde yaklaşıldı için bir şey diyemiyoruz. En azından oturumsuz bir dosya taşıyan olsa bir umutlanacağız ama bu sene çıkar mı o bile belli değil şuan. Denemekten başka çare kalmıyor hocam

• @u2rem 12 yaşındaki oğlum için. Hiç sorun yaşamadan aşısını oldu.

• @Movistar74, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@u2rem 12 yaşındaki oğlum için. Hiç sorun yaşamadan aşısını oldu.

Bugün sağlık bakanlığı iletişim hattı 184 ile çözdük sorunu ve enabızdan aldık aşı randevularını, sizde ve çocugunuzda aşı sonrası bir sağlık sıkıntısı oldu mu acaba ve hangi aşıyı tercih etmiştiniz?

• @ATS16 çok teşekkür ederim cevabınız için

• @u2rem 2 aşıyı da sinovac yaptırdım. Herhangi bir sorun olmadı çok şükür

• Arkadaşlar bugün cutoff belirlenip sonrasında mulakat dağıtımı olması mümkün müdür?

• Merhaba , 2024 dv talihlisiyiz. Numaramız 22xxx lerde . Esas talihli eşim. Benim Bulgaristan vatandaşıyım ve adresim iş gereği Bulgaristan'da . KCC mail attim isteğimizi reddetti. Benim gibi başvurup olumlu cevap alan var mı ? Bu durumdan sonra nasıl bir yol izlemeliyim ? 10 yıldır basvuruyorum düzenli olarak. çok uyuz bir durum hem bana çıkmadı hemde Ankara çok yavaş çalışıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@misha90 her ayın 1'inden sonra her gün / her an mümkündür.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ercan-Sevdi öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    bu başlıkta başarılı şekilde taşıyanlar var, iletileri inceleyin lütfen.

• @gucarslan üstatim bu başlıktan baktım , Rusya'da eşi olan ve eşi kazanan olduğundan kolay aldığını gördüm . Iletileri bir daha gözden geçiririm.

• bugün yeni ay açıklanır diye bekliyorum inşallah akşama mülakat mailleri gelir 🙂 bu ay yüzümüzü biraz güldürsünler bari.

• @melikemim evet ya bugün 7000'lere gelse de biz de biraz umutlansak 😊😊😊

• @misha90 akşam 11.47 de bekliyoruz👨🏼💻

• @melikemim Geçen yıl 14 şubatta açıklanmıştı

• @salih-atilla neden 11:47 ? Totem mi 🙈

• @Ümit-Karabayır şubat ayının 2 cuması beklenti çok herkes kulağına yatmış totem yaptım hayırlısıyla

• @madeby Bence bu konu konsolosluk memurunun takdirine bağlı ama tecrübelerime göre oraya gittiğinde ne iş yapacaksın dediğinde mesleğinle alakalı yada varsa daha önce yaptığın bir işle ilgili hemen çalışmaya başlayacağını söyle eğer okuyacağım dil okuluna vs gideceğim dersen ekstra yüksek tutarda para görmek isteyecektir

• Bülten açıklandı. Nisan ayı için cut off 17.500, hayırlısı olsun. Ankara’dan dağıtılacak mülakat sayısı, mülakat bekleyenleri umarım sevindirir 🙏🏻

• ⭐⭐

Nisan bulteni ile Iran 7000 , EU 17500 oldu. AS bulteni ve Iran yavas ilerlerken EU da yavas ilerliyor. Umarim en kisa surede yuksek sayida bir mulakat dagitimi yapilir. https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-bulletin/2024/visa-bulletin-for-march-2024.html

• Yeni cut off herkese hayırlı olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.4k

| | | |