DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, I-134 formunu kimin doldurmasi gerekiyor. Amerikada ki nisanlinin babasi sponsor olacak, bu durumda I-134 formunu kimin doldurmasi gerekiyor.

• herkese merhaba arkadaşlar sizlere tavsiyem hic telaş ve stres yapmayın. amerikaya gelip evlendikten sonra çalışma izni green son zamanlarda alan varmı?

• @spenb merhaba. Nişanlım I-134 formu gereken evrakları ve iyi niyet dilekçesini imzalayıp taratıp gönderirse geçerli oluyor mu ? Ben tüm belgeleri posta yoluyla almayı düşünüyordum.

• @lunad hocam formu hiç okudunuz mu ? Amerikalı nişanlınız formu okusa zaten bütün açıklamaları mevcut. I-134 instructions yazın Google a formla ilgili bütün bilgiler hangi kalem rengi ile doldurulacağı dahil yazıyor.

• @Emir-1 şanslı isen sorun olmaz , i134 nişanlının imzaladığı kısmı ıslak imza istiyorlar.

• @sadık01 yaşadığın bölgeye göre değişiyor süre hocam. Büyük şehirlerde New York , Miami gibi yerlerde isen süre uzuyor ama biraz daha sakin bir yerde isen süre kısalıyor. Ortalaması 7 ay ( kimisine çok daha hızlı geliyor istisna durumlar hariç )

• @tncymz cevabınız için teşekkürler peki genelde bu böyle mi yoksa daha erken olma gibi bir şansı yok mu. çünkü daha önce sorduğum kişilerde 8 ay 10 ay gibi sonuç alanlar da var bende biraz sabırsızım o yüzden sürekli bir tarih düşüncesi var içimde. yani demek istediğim daha erken olma ihtimali var mı sizce.
    teşekkürler 😃

• Arkadaşlar nüfus kayıt örneği belgesini çıkartırken aile veya kişi için mi olduğu, kurum talebi veya kuruma ibraz olup olmadığını vukuatlı olup olmadığını soruyor. Hangisini cıkarmayalım

• Herkese merhabalar ,ilk doz covid aşısı olcam daha önce hiç olmadım ,doktor randevumda salı günü ikinci doz içinde 3 haftalık zaman koyuyorlar . Mülakatımda 22 Ocak tarihinde bu durum süreci nasıl etkiler ? Cevap simdiden teşekkür ederim.

• @pınar-pınar-0 unganlari arayip sorun en iyi cevabi onlar verir size

• @spenb visa instructions kisminda detaylica yaziyor bu bilgi

• @dalailama teşekkür ederim cevap için . Hafta sonuna girdik malum . Belki benim durumumda olan başka biri yaşamıştır bu durumu diye bilgi almak istedim .

• @metın-altnkhya şimdi şöyle ben noa2yi 10 ayda aldım şimdi bu 7/8 aya kadar düştü. Bu sürede veya daha erken alabilirsiniz. Benim dosya 22 kasımda ready oldu mesela ama mülakat randevum şubatın ortasına verildi. Yaklaşık 3 ayda randevu süreci oldu. Siz 1 yılınızı çöpe atın derim bol sabır gerekli. Bence bu vizeyi alan insanlara sabırları için ödül verilmeli.

• @pınar-pınar-0 tamam da zaten bir doz yeterli. Ben unganlara e posta ile ulaşmıştım en az bir doz olmalısınız diyor. Zaten eğer unganlara randevu aldıysanız size e posta ile ilgili bilgilendirilme yapılmıştır. Orada en az bir doz diye not var. Yani 1 doz olduysanız ikincisi için gerek yoktur

• @tncymz şimdi benim nişanlım tüm dosyaları ve hazırlıkları amerikadaki avukatı ile yapıp davayı oradan açtı yani ben sadece buradan benden istedikleri bilgileri ve evrakları gönderdim dava oradan açıldı bu yüzden de davayı nasıl takip edebilirim yada dosya ne zaman ready oldu nasıl görebilirim bilmiyorum bana bu konuda da bilgi verebilir misiniz rica etsem yani noa2 ne demek ondan bile bihaberim bana bu konu hakkında ve davayı nereden takip edebileceğim ile ilgili bilgi verirseniz çok mutlu olurum.
    teşekkürler.

• @metın-altnkhya uscis’e başvuru yapıldıktan sonra uscis dosyayı teslim aldığına dair ABD’deki nişanlınıza bir posta gönderir ve o postada WAC ile başlayan bir receipt number bulunuyor. O kodla uscis sitesinden takip edebilirsiniz. Siz ne zaman başvurdunuz? Noa2 de uscis dosyanızı onaylarsa bu noa2 olur işin en zor kısmı uscis. Bu bölüm gerçekten uzun sürüyor. Hayırlı olsun…

• @tncymz Biz başvuruyu Eylül 11 de yaptık henüz yeni bir başvuru sayılır. peki bu postanın nişanlıma gelmesi ortalama kaç ay sürer.
    şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim. 🙂

• @ob16222 hiç riske gerek yok aslında, orijinallerini götüreceğim, teşekkürler.

• @metın-altnkhya hocam avukatınız varsa ona sorun. Bu iş için para alıyor sizden bu kişiler.

• @tncymz merhaba benim recepit number olan posta biz davayı açtıktan 15 gün sonra geldi. gelen kağıtta aynı zamanda davanın kabul edildiği ve bize ilerleyen süreçte haber verecekleri yazıyor. bu bilgiden sonra bekleyelim bakalım ne zaman haber verecekler. benimle ilgilenip bana bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim umarım mülakatınız olumlu sonuçlanır da bir an önce nişanlınıza kavuşursunuz. 🙂

Benzer Başlıklar

• 3
  • 57
  • 1478
  • 116
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

231

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.5k

| | | |