DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar en son mülakat 34XX’te mi kaldı ?

• @jtcarlos şuan dosya taşıması için hiçbir engel yok tasir şubata Mulakati alir

• @Emre-Kurtulmuş cevabınız işin teşekkür ederim öncelikle.Oturum belgesinden kastınız nedir tam olarak? Öğrenci vizem,kira sözleşmem ve pasaport biyografi sayfamı gönderiyorum ekteki belgelerde eklemem gereken başka bir şey var mıdır ?

• ⭐⭐⭐

@atalardankalanbirben aynı belgelerinizle mail atmaya devam edin

• Bu ileti silindi!

• @hsn-kartal can alici nokta kim tasiyacak, ben current olmadigimiz icin kcc derim, ama yazan arkadas current oldugumuzu dusundugu icin konsolosluk der.

• @atalardankalanbirben kccdv.state.gov adresine email gönderebildiginize emin misiniz?

• Arkadaşlar Frankfurttan mülakat mailim geldi 12 Şubat 2024. Umarım herkes vizesine kavuşur. Bol şanslar dilerim.

• @Hope-Breaker

Gözünüz aydın olsun hocam. Sorunsuz bir mülakat olur inşallah.

• @Hope-Breaker Hayırlı olsun kaçırmış olabilirim frankfurtta oturumunuz oldugu için mi kabul edildiniz yoksa şansınıza mı kabul etti konsolosluk?

• @eray26 Your DS-260 has been processed. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Please refer to the visa bulletin at travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check dvprogram.state.gov.

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. Review of documents prior to scheduling an appointment has been halted for the DV-2024 program year. You can find more about that decision at https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/diversity-visa-2023-update.html. For DV-2024, KCC is not requiring or requesting your documents at this time, and submissions to this mailbox are not currently being reviewed.

• @misha90 oturumu vardi hocam

• @yusufalak Çok teşekkür ederim.

• @misha90 Almanya oturumum vardı. Teşekkürler.

• @Hope-Breaker bol şans

• mülakat maili sonrası ds260 formunu açtırmak için bir mail yazdım kcc'ye. cevap olarak "vakanız planlandığı için kcc artık başvurunuzun kilidini açamayacak." diye bir mail geldi. bu ne demek bilgisi olan var mı?

• Merhabalar exellde case no yanlış yazmıştım daha öncede düzeltmiştim fakat eski haline getirmişti birisi dün aksam randevum geldi 07 şubat. Süreçte herkese başarılar

• ⭐⭐⭐

@hsn-kartal Maalesef form hatalı bile olsa o önceden kontrol edilmediği (kriminal ya da olumlu anlamda çok özel bir profil değilse bu mümkün değil) için atlama sebepleri bu olamaz, bazen bu şekilde kişiler atlatabiliyor. Üzücü ama mümkün.

• @keyifteyiz randevuyu almaya çalıştığınız tarihten en fazla 1 ay sonrasına kadar randevu alabiliyorsunuz.15 aralık -14 Ocak, 21 Ocak - 20 şubat gibi. Mülakat tarihinizle alakası yok. Orada yanlış anlaşılabilecek bir anlatım var. Benim kafam da karışmıştı.

• Merhaba ben mulakat tarıhı aldım ve ds260 formumu kontrol ederken amerikada tıbbi hizmet vermek isteyen yabancı bir tıp fakultesi mezunumusunuz,ancak ulusal esdeger sınavını henüz gecmediniz mi dıye bir soru var. Ben doktorum ve orada doktorluk yapmak istiyorum ancak henüz sınava girmedim. Bu soruda yanıltıcı birsey mi var evet mi demem gerekiyor hayır mı? Kacak doktor olarak mı calısmaktan bahsedıyor anlayamadım. Yardımcı olursanız sevınırım.tesekkurler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

52

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.0k

| | | |