DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tncymz hocam hemen alınan bir randevu değil 2 ay bekleyen insanlar var , sisteme girip bakmaktan başka şansınız yok ne zaman açılırsa artık

• @Joshua-Vanberg biraz geri sayfalarda bütün sorularınızın cevapları var başarılar.

• @gucarslan teşekkür ederim bu konuda herkesin dikkatli olmasını söylemek istedim yani olurda sizden bir belge istiyorlarsa siz bu nasılsa eski buna gerek yok sonuncuyu götürelim demeyin boşanma belgesi her zaman orijinal olmalı ve fotokopi ile birlikte goturun ayrıca varsa mutlaka eski mahkeme kayıtlarıda Kapali bir dosya bile olsa açtırıp dosya detaylarını göstermeniz ve belgeleri eksiksiz halletmeniz gerekiyor aksi takdirde süreç uzar benim gibi 🙏

• @zeynepaydın teşekkür ederim

• @tncymz randevu sistemi maalesef ki bu şekilde oluyor sürekli sistem uzerinden kontrol ediliyor anlık actiklarinda hemen almak icin size önerim sürekli kontrol edin hafta ici özellikle hafta sonu pek bir şey olmuyor iptal eden olmadıgı surece

• @Handan-krks günde belki 40-50 defa bakıyorum. Umarım bir an önce açılır. Çok zor ve sıkıcı bir süreç. Sizin için de hayırlı olsun…

• Arkadaşlar 134 formunda ev ve araba araba gösterilir mi? Bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olur mu?

• Şöyle bir sorum olacak, K-1 başvurumuzu yaptıktan sonra olan değişiklikleri (tekrardan yanyana gelindikten sonraki fotoğraflar, iş değişiklikleri vs) bunları bizden ek kanıt istenmeden göçmenlik bürosuna göndermeli miyiz? Onlardan böyle bir talep gelmeden bunları yollamak bir sorun yaratır mı? Ne yapmak gerekir?

• @yasmnksc gondermeyeniz.

• @ob16222 negatif nasıl bit etkisi olabilir ki göndermenin sizce

• Merhabalar, 14 Kasım 2022 NOA-1 tarihimiz bir seneyi devirdik ve sabretmeye devam bekliyoruz. Kasım 2022 NOA-1 alıp haber gelen var mı diye sormak istedim. Bir de takip ettiğim üzere bir kaç arkadaşımız Kasım 2022'den sonra başvurmasına rağmen daha erken NOA-2 almış olanlar var her hangi özel durum belirttiniz mi? tamamen sans olabileceğininde farkındayım, özel durumunuzu da sormuyorum tabiki ama sadece belki varsa da umutla bekleme sürecinde destekleşebilmek adına aktarım yapabilirseniz sevinirim.

• @ddaricali benim Noa1 aralık 2022. Noa2’yi 20 Ekim 2023 de aldım. Şu an mart 2023 dosyaları inceleniyor. Kontrol ettiğimde 2022 kasımdan bekleyen 400 dosya gözüküyor. Bu sayı her hafta düşecektir. Geçen hafta 450 idi. Maalesef ki adil olmayan bir durum. 2022 Şubat ve mart ayından bekleyen dosyalar varken bir yandan şu an 2023 Mart dosyaları inceleniyor. Biraz daha sabredin yakında onay alacaksınız

• @ddaricali tamamen şans. Ben noa2 aldığımda farklı bir kişi benden önce başvuru yapmasına rağmen sonra almıştı onayı şans kısacası.

• @yasmnksc Sizden istenmeyen bir evrakı fazladan niye göndermek istiyorsunuz anlamadım ? Gerekli resim vb şeyleri gönderdiyseniz daha fazla göndereyim daha inandırıcı olur diye bir şey söz konusu değil. Göndermek istiyorsanız gönderebilirsiniz tabi ki ama bu zamana kadar ben böyle bişey yapan görmedim bu forumda varsa da ben bilmiyorum.

• @tncymz merhaba bekleyen dosyalar vs bu bilgiye nasıl ulaşabilirim

• @sltn buradan bakanilirsiniz.

. Ayrıca wac kodunuz varsa son durumuna baktınız mı? Belki onaylanmış da olabilir? Veya ABD’de olan nişanlınıza bir rfe de gitmiş olabilir. E maili kontrol etsin derim spama da düşmüş olabilir.

• Bu randevu problemi gerçekten canımı çok sıktı arkadaşlar. Sizde nasıl sabır var bilmiyorum. Her gün belki 50 defa giriş yapıp bakıyorum müsait randevu yok.

• Merhaba arkadaşlar
    Noa2 alalı 35 gün oldu ,2 kez inquiry yaptık ve halen case number yok benzer durumda olan varmı?
    Noa1 8 Nov 2022
    Noa2 1 Nov 2023
    Nvc case ???????

• @ozy75 sıkıntı yok rahat olun. Ortalama 60-90 gün sürüyor. Bazıları erken de alabiliyor. Biraz da şans. Biraz daha bekleyin.

• @tncymz hocam endişenizi anlıyorum ama herkes o yoldan geçti k1 randevusunda isyan etmeniz bir şeyi değiştirmiyor maalesef 😞

Benzer Başlıklar

• 116
  • 3
  • 1480
  • 57
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

152

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |