Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kurtulmuş merhaba. Doğru, ben kendime göre yorum yaptım, pardon. Çünkü halihazırda ben 20 yıldan fazladır farklı farklı ülkelerde görev yapıp, hep yurtdışında çalıştığım için (Covid-19 dönemi hariç) araba benim için değerli birşey değil ama Türkiye'de yaşayan insanlara göre çok değerli birşey, bunu gözardı etmemeliydim.

• Aralik 2023 Vize Bulteni 12.000 olarak aciklandi hayirli olsun

• Aralik vize bulteni 12 bin olarak aciklandi arkadaslar. Bir sonrakine ben kendimi hazirliyorum artik 🙂

• Bol mülakatlı bir ay olsun inşallah.

• @yusufalak Hayırlısı olsun herkes için. Yusuf Bey size Ankara'dan mülakat randevusu gelmiş miydi?

• 2024 Ocak 12.000 current, inşallah bol bol mülakat dağıtılır. Gelecek haftanın ortasına kadar Ocak mülakatları da dağıtılır herhalde.

• Merhabalar

Vize bülteni 12000 olarak açıklandı peki mailler ne zaman gelmeye başlar bu konuda bir öngörüsü olan var mı

• ⭐⭐

@İsa Merhaba bunun bir standarti yok maalesef. Ne zaman ve kac mulakat dagitilacagi konsoloslugun insiyatifinde sadece.

• 6binlerden 12bine bir anda gelmesinden işkillendim ben şahsen. Her senenin dinamiği farklı deseler de geçen seneki gibi tanıdık bu senaryo. Umarım yanılırım ve bol mülakat verilir...

Dosya taşıma nedir enter
    Bordo pasaportla vizesiz gidilebilecek ülkeler enter
    Dünya üzerindeki Amerikan konsoloslukları listesi enter
    Usd -TL kuru enter 😭

Ankara Ankara güzel Ankara seni görmek ister her bahtı kara enter🙄

• @Redbeard, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@yusufalak Hayırlısı olsun herkes için. Yusuf Bey size Ankara'dan mülakat randevusu gelmiş miydi?

Yok malesef beklemedeyiz.

• @Fatma-Yılmazoğlu mülakat tarihi aldınızmı acaba?

• dosya durumumuzu sorgulamak için kcc’ye mail atmamız gerekir/önerilir mi?

• ⭐⭐

@ahuramazda Mail atmanız iyi olur. Kentucky Consular Center (KCC) başlığında yer alan mesajda detaylar var:

https://yesilkartforum.com/forum/post/298733

• @Serapp Serap hanim merhabalar , ögrenmek icin soruyorum. Neden iyi olur dediniz?

• @zge geçen sene Aralık bülteni 15 bindeydi bu sene 12 bin daha yavaş gidiyorlar hakkımızda hayirlisi

• @adaderyaela aslinda case number'ı buyuk olan numaralar icin iyi, gecen seneyi biliyorsaniz performansi yuksek olan konsolosluklar kotayi doldurunca Türkiyede 14 15 binler bile mulakata giremedi.

• ⭐⭐

@jtcarlos, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Serapp Serap hanim merhabalar , ögrenmek icin soruyorum. Neden iyi olur dediniz?

Merhaba. Dosya sorgulamanın zararı yok hatta faydası olabilir diye düşündüm o nedenle iyi olur dedim😊
    İlgili mesajda detaylar anlatılmış.

• @jtcarlos bu durum Turkler icin cok iyi.Diger konsolosluklar onceden vizeleri verip kotalari hemen dolduramazlar bu sayede

• @jtcarlos yani az ilerlemesi daha iyimi yani direk 15 bin verse numaraları yüksek olanlar mülakata giremeyecekmiydi

• Aralik 6 binde hatta ocak 12 bin @adaderyaela

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

40

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |