DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sonunda beklediğimiz mail geldi, 13 Aralıkta görüşmemiz. Mail gelenler olarak hepimize görüşme için bol şans diliyorum 🙂 Mail almayan arkadaşlarımız da en kısa sürede bekledikleri maili alırlar umarım 🙂

• mulakat maili alan arkadaslari tebrik ediyorum.Insallah sorunsuz bir sekilde sureci tamamlamaniz nasip olur.Darisi bizlerin basina insallah

• Geçen ay sanıyorum İran tarafına 1300lere kadar verilmişti. Bu ay da bize 1300'lere kadar verilmiş gibi gözüküyor.

• @misha90 1k mi yoksa 1300 mu onemli bir durum bence ileriyi görme acısından

• Diversity visa program kapsamında başvuru yaptığımızda yeşil pasaporta göçmen vizesi basılabilir mi?

• Arkadaşlar herkese tekrardan merhabalar benim size nacizhane bir sorum olacak. Askerlik yoklamam 31/12/2023 tarihinde son buluyor ve gidişata göre ocak ayı gibi mülakat sıramın gelmiş olmasını düşünüyorum şayet ocak ayı ve sonrasında gelicek olursa asker kaçağı durumuna düşmüş olacağım bu mülakat sırasında bana bir problem yaşatırmı acaba ?

• ⭐⭐

@UmutsuzGöçmen Evet basilabiliyor DV23 talihlisi arkadaslarimizin pasaportlarina basildi fakat daha onceki yillarda problem yasayip bordo pasaport alan talihliler olmus.

• @lumos çok teşekkür ederim, ben de bekleme taraftarayıyım. Umarım herkez için bol bol vize verildiği bi süreç olur.

• @Umut-Şele meraba bana mail gelmedi normal mi daha sonra gelir mi acaba

• ⭐⭐

@eren34 Umarim, yolunuz acik olsun.

• @achillesoag Çok teşekkürler!

• @yagmursafak gördüğüm kadarıyla Cn numaranız 20 binlerde. Normal şartlarda size gelmesine daha çok var her ayın 15 i gibi takip edin

• @symbei0te 10xx mail geldi

• Arkadaşlar merhabalar, mailler gelmeye başladı. yalnız dün akşamdan beri gelen link DS260 formunu doldururken olduğu gibi 404not found olabiliyor yoğunluktan olabilir belki diye düşünüyorum. Bende de bu şekilde olduğu için duruma check status üzerinden bakıp görebildim anca, 11xx numaram ile 13Dec2023 olarak mülakat tarihini vermiş bulunmakta. Umarım herkes mülakat sırasını çabucak alır ve vizeleri basılı bir şekilde rüyalarımıza daha hızlı ulaşırız.

• @yagmursafak merhaba süreç hakkında fazla bir şey bilmiyorsunuz sanırım
    Case numberiniz 20 binlerde bu yüzden açıkcası Ankaraya güvenmemelisiniz ve dosyanızı başka bir konsolosluğa taşımak için çaba göstermelisiniz aksi taktirde Ankaranın size mülakat vereceğini zannetmiyorum. Lütfen dosya taşıma konularını inceleyin dediğimi anlayacaksınız

• Mülakat maili gelen herkese bol şans diliyorum. Kendim almış kadar heyecanlandım. Dilerim mülakat sonunda herkes vizesini alır kolaylıkla..

• Mülakat maili alan herkese hayırlı olsun umarım sorunsuz vizelerini alırlar. Sanırım en son 1000 e kadar geldi 2500 cn olarak bizim iş ocak hatta şubata kaldı gibi

• @Umut-Şele hocam gözünüz aydın inşallah güzel sonuçlanır. @yusufalak bey korktuğumuz olmadı Allaha şükür 🙂

• Excel tablosunu dolu dolu görmek ne güzel bir hismiş 🙂

• @symbi0te 1100'lü sıraya mülakat verilmiş bir sonraki satır 1400 yani bu dediğimi bilebilmemiz biraz zor ama size her halükarda bir dahaki dağıtımda gelir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

159

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.9k

| | | |