DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ysmnb Hayırlı olsun çok sevindim,su gibi gelsin geçsin inşallah deneyimleri bekliyoruz🌹🇺🇸

• hep 06.12.2023 tarihi mi verildi. aralık ayı içinde başka günlere verilmiş midir?

• @hasans_ amin inş 😁 darısı size

• @Umut-Şele abi valla birkaç iletini okudum da çok şanslı olduğunu düşünüyorum...
    Ailenden birisi orada, her şeyin hazır ve case numberin çok düşük))
    Ben 18 yaşındayım yaklaşık 3 senedir greencardı, 6-7 senedir de genel olarak Amerikayı araştırıyorum ehliyet almasından tut eyaletlerin coğrafi konumlarına kadar her şeyini ezberledim ancak Amerikada 2 sene önce giden bir lise arkadaşım dışında kimsem yok onunla da zaten çok samimi değilim) e bir de zaten benim gibi çok isteyen kişilere genelde çıkmıyor ahahah çıksa da zaten tahmini olarak 19 yaşımda falan gidicem tek başıma, a2 ingilizcemle ve tecrübesiz birisi olarak...
    Biraz içimi dökmüşüm gibi olmuş ahdmfjmf her neyse iletileri okurken çok mutlu oluyorum... Amerikada mutluluklar umarım forumdaki herkese nasip olur senin şansın))

• Mülakat tarihimiz belli oldu. İnşallah bekleyen herkes mülakat alır.

• ⭐⭐

@Redbeard Pasaportu doldurmak her zaman olumlu (bir kac ulke disinda) izlenim birakir, ama tek secenek Schengen bolgesi degil, bunu unutmadan almak lazim kararlari. Soyle ki, Avusturya icin bekar, erkek ve gencecik bir arkadasimiza tam ihtiyaci olan kadar vize aldik gecen sene, ustelik hemen herkese ret verirlerken, cunku dosyasi tertemiz ve titizlikle hazirlanmisti. Yanlis anlasilmasin ama ben genel olarak spesifik bir durum yoksa ozellikle Schengen vizesi icin 'dosya tasima' temali vize basvurularinin danismanla basari verememe ihtimalinin yuksek oldugunu belirtmek isterim, konuya en cok siz hakim olmalisiniz, cunku bu sekilde dosya tasimak bir rutin ve kazanilmis hak degildir, ve ucuncu bir ulke bu durumu anlayamayabilir. Sadece nacizane goruslerimi bildiriyorum, katkilar icin tesekkurler.

AOS candir! bu arada, gerektigi durumda yapmamazlik yapmayin ☺ 😇

• İyi akşamlar herkese, mail geldiii 🌸 en kısa sürede herkese gelir umarım 🙏🏻

• @Redbeard teşekkür ederim umarım buraya güzel güzel mülakat deneyimlerimi yazarım

• @lumos Açıkçası Vizesiz ülkeler kişinin elinin altında olduğu için ve/veya Umman gibi (Tecrübeler öyleydi sanırım) online 1 yıllık vizeyi rahatça veriyor gibi aklımda kalmış. En kötü plan için bile hazırlık anlamında düşünerek sadece Shengen'den bahsettmiştim. Bu arada katkınız için teşekkürler. Bence tamamlayıcı yorumunuz ile değerlendirme daha da sağlam bir zemine oturmuş oldu.
    Saygılarımla,

Not: Loading adjustment of status processes 🙂 %95 planlamanın sonuna gelindi.. Planlama Puzzle'ında bir kaç eksiklik var, onları da tamamlayınca kısmetse süreç başlayacak.. Hakkımızda hayırlısı olsun. "İstedim, GC için elimden geleni yapıyorum." Benim kontrolüm dışında çıkacak aksaklıklar için yapacak bir şeyim yok tabii.. 🙂 Sonuçta "GC" hayatımızın son virajı değil, hayat bu kadar kısa değil 🙂

• @yakt05 güzel haberler gelmeye devam ediyor, siz ve mail alan değerli forum üyeleri inşallah GC'yi alırsınız.

• ilk belirlemelere göre 1000e kadar dağıtılmış gibi görünüyor çok iyi değil gibi..

• @Can-3 teşekkür ederim dostum , umarım seninde gitmen nasip olur , her şey güzel olur umarım 🙌🏻

• ⭐⭐

@Redbeard Haklisiniz, yolunuz acik olsun. Umarim vakitlice gelir mulakatiniz da, masraf az olur hem manevi hem maddi.

• @Redbeard İnşallah mülakatı da sorunsuz atlatırız 🙏🏻 Darısı sizlere olsun 😇

• @lumos Çok teşekkürler... Saygılarımla..

• @Umut-Şele, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Redbeard teşekkür ederim umarım buraya güzel güzel mülakat deneyimlerimi yazarım

hadi hayırlısı umut bey hayırlısı ile alırsınız vizenizi inşallah. darısı başımıza.

• @yakt05 Tabiki atlatacaksınız ve tecrübenizi forum üyelerine keyifle yazacaksınız, bizde keyifle okuyacağız. Tekrar hayırlısı olsun. Hazırlık sırasında kolaylıklar diliyorum.
    Saygılarımla...

• Mülakat maili gelen herkese hayırlı olsun hayırlısı ile kartlarınızı alıp gitmek nasip olsun.

• Herkese merhaba anneme mülakat için randevu geldi 13 Aralık olarak görünüyor babam ve kardeşlerimi de mülakata çağırıyorlar. Babam mülakata girmek istemiyor. Eğer babam mülata gitmezse annemin ve kardeşlerimin green kart alma süreci etkilenir mi? Annem asıl çekilişi kazanan kişi başvuruyu onun üzerinden yaptık. Fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

• ⭐⭐

@imrank Tebrikler!, babanizin gelmemesi talihli anneniz oldugu icin kimseyi etkilemiyor merak etmeyin. Babaniz gitmez, ve onun icin islem yapilmaz. Vizeleriniz simdiden hayirli olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.9k

| | | |