Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben 17 sene başvurdum. Posta ile başvuruyordun Internet bile yoktu. Lanet DV-2020 yi kazandım. Yaşım oldu 42. Şimdi diyorum ne işim var USA'da ama bu sefer de insan cocuklarının geleceğini düşünüyor. Yine de vazgeçemiyorsun 🙂 Umarım filmin sonu güzel olur. 😉 Herkese bol bol şanslar...

• @BlackEagle

Selamlar hocam.

17 sene çıkmayıp tam da 2020'de çıkması .. Diyecek söz bulamıyorum 🙂 Bir gelişme var mı acaba, yoksa iptal mi ettiler artık 2020 den kalanları?

• @emre911 Temyiz mahkemesinden karar bekleniyor. Henüz bir gelişme yok.

• @BlackEagle

Her şerde bir hayır, her hayırda bir şer vardır hocam. Üzülmemeye çalışın. Yanlış hesap Bağdat'tan döner derler, elbet olumlu neticelenecektir diye düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda dilediğiniz şekilde gitmek kısmet olur. Sürecinizde bol şans dilerim.

• 33 oldum hevesim hala mevcut , ama sinirlenmeye başladım artık 🙂

• Selamlar Herkese,

Daha önce dosyamı kontrol ettiğim. DV2020 Visa Status Check sayfasında artık maalesef dosyamı göremiyorum. Case Number girdikten sonra '' Invalid Immigrant Visa Case Number'' hatası veriyor. Umarım guzel birşeyler oluyordur. İyice Polyanna'ya bağladım.

• @BlackEagle

Konuyla ilgili Amerikalı bir avukat yazmış hocam. Bu bir IT hatası ancak görmezden geliniyor demiş. Sanırım avukatların bazı istatistiklere (Avrupaya, Afrikadan daha fazla çeşitlilik vizesi verilmesi gibi) ulaşmasını engellemek için yapmış olabilirlermiş bu avukatın teorisine göre. 2023 case lerine de ulaşılamıyor anladığım kadarıyla, sizin 2020 ye özel bir durum değil.

• @emre911 Supersiniz. Bilgi için cok teşekkürler. Bol şanslar...

• Yılan hikayesine döndü bu dava 🙂 Yarında sonuçlanabilir yada yıllar sonrada.....

• haber var mı? geçen yıl 16 eylülde dava diye bekliyorduk. bir yıl oldu

• @drhappy Çöpe giden koskoca 1 yıl. Beklemeye devam....

• @Hussein forumdan bir arkadas arka arkaya 2 sene kazanmisti ama kullanici adini hatirlayamadim (buldum sonradan) sans bu isler, ne olacagi bilinmez.

Dosya Numarasi: 2022EU25XXX - 2023EU12XXX seklinde @erdemslife

• @BlackEagle Trump yeniden başkan seçilince sonuçlanacakmış 🙂

• @Semihmete Make America Great Again 🙂

• 14 ay sonraya mı bırakacaklar yani seçime kadar. zaten bir yıl doldu

• Arjantin'de ABD konsolosluğu varmı arkadaşlar

• @Tolga33, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arjantin'de ABD konsolosluğu varmı arkadaşlar

Buenos Aires’te varmış. Linki aşağıda.

• Bize evraklariniz onaylandi mesaji geldikten sorna herhangi bir davetiye almadan konsolosluga gitmek mi gerekiyordu yoksa davetiye beklemek mi gerekiyordu.

Bazen keske davetiye vs beklemeseydim direk gitseydim diyorum.

• @Hussein sen olayı hiç anlamamışın kardeş...

• @Semihmete ne yapmam lazim di

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |