DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Covidin yeni varyantı 9 kişi de görülmüş. Umarım yeni bir covid vakası ile karşılaşmayız da süreçlerimizi de olumsuz etkilemez.

• Merhabalar.

Mülakat yerini farklı bir ülkeye almak için hala vakit var mı var ise nasıl bir yol izlemeliyim?

• @ibrahimhalılll, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Covidin yeni varyantı 9 kişi de görülmüş. Umarım yeni bir covid vakası ile karşılaşmayız da süreçlerimizi de olumsuz etkilemez.

İnşallah. Bence artık covidi dünya gündeminden çıkarmak lazım. Sonuçta doktorların ilgili bilim insanlarının dediğine göre değişik varyatlar şeklinde bizimle birlikte olmaya devam edecek. Influanza ve Nezle virüsleri gibi.

• @ibrahimhalılll heehh bi bu eksikti zaten herkes mülakat için tedirgindi 😃

• @yusufalak öylede bazı ülkelerde yasaklar başlatılmış inşallah bizi etkilemez

• @ferhatdemirhan dunyayi ekonomik olarak oyle bir etkiledi ki eskisi gibi kapanmalarin olacagini hic dusunmuyorum.

• @yusufalak Umarım öyle olur. Bu seferde yeni bir tedirginlikle karşılaşmayız. Hem sağlığımız için hem mülakatımız için sıkıntı yaşamayız inşallah

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Revolter Revolter 

• Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak bende bu sene tahlilliyim ds260 formunu bekar olarak doldurdum geçen haftada evlendin add applicant yapıp eşimi eklemem lazım bildiğim kadarı ile ve mülakat tarihi aldıktan sonra kendi dosyamı açıp güncellemem lazım buraya kadar doğru sanırım kafama takılan şey add applicant kısmını erkenden yapsammı yoksa ben asıl tahlilli olarak kendi dosyamı düzeltirken mi yapsam

• bülten açıklandıktan sonra mailler ne zaman gelir ?

• @Mel-Demir Evet başvurabiliyorlar Mel hanım iki sene üst üste çıkanlar oldu, excelde görülebiliyor bu nadir örnekler

• @efu ingilizce mi yazılması gerekiyormuş ? bende okul ve iş yerlerini türkçe olarak atatürk lisesi gibi yazdım diye hatırlıyorum. Nedir süreciniz ?

• @ibrahimhalılll aman diyim birde ordan gol yiyip iyice stres olmayalim. Iyi dusunelim iyi olsun 😃

• Yasaklı

@ibrahimhalılll, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Prm-oguzhan Grammer konusunda Youtube'da Özer Kirazın videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Hem ücretsiz hemde anlatımı muazzam. Pişman olmazsınız

Teşekkürler hocam hemen bakacağım 🙂

• Merhabalar acaba 13bine kadarlar hep mulakat aldinmi bu sene anlara kotası kaçta kapandi

• @ferhatdemirhan ben de çok endişelendim Varyant ilk çıktığından beri ama kötüyü düşünmeyelim iyi şeyler düşünelim evrene iyi mesaj yollayalım ki iyi olsun 🙂

• Merhaba herkes için hayırlı olsun eşim talihli pasaportunda tahdit vardı o işi çözdük pasaportu basıldı şimdi formu falan açtırmadan mail bekleyeceğiz değil mi benim annemin eski değil güncel soyadını yazdık yanlışlıkla son olarakta adres belirtmedik bunları mülakat maili alınca düzeltiriz diye düşünüyoruz ama sizce riskli bir durum var mıdır

• @adaderyaela bu sene 14 bin küsürlerde Türkiye mülakatı bitirdi.

• ⭐⭐

@Seher-Yvz-Gülsever Gecmis olsun ve gozunuz aydin. Artik sadece mulakati beklemeniz yeterli. Bir risk almiyorsunuz.

• @Uğur-Vartay Merhaba. Bu konuyu biz de aynı durumda olduğumuz için forumda daha önce sormuştuk. Aldığımız cevaplara istinaden şimdiden add applicant yaparak ekledik eşimi. Siz her ne yaparsanız yapın "add applicant" yapmak için mülakat almayı beklemeyin diye düşünüyorum çünkü o zaman mülakat maili bir kişi için geliyormuş (ücret ödeme ekranı da bir kişi hesaplayarak çıkıyormuş vs) ve add applicant seçeneği sistemde artık görünmüyormuş. O zaman da eşi sürece dahil edebilmek için konsolosluk ile bir takım işlemler yapmak gerekiyormuş. O yüzden en temizi şimdiden add applicant yapalım diye düşünerek yaptık biz. Şimdiye kadar bir sorun olmadı. Geçmiş mülakat tecrübelerinde de çoğunluğun bu şekilde yaptığını ve bir sorun olmadığını okudum. Sadece evlilik ile alakalı sorulacak sorulara hazırlıklı olmayı ve sorulabilecek whatsapp yazışmaları, fotoğraflar gibi delilleri önceden hazırlamayı unutmayın. Mutluluklar ve bol şanslar.

• @Uğur-Vartay ben de add applicant ile kendimi ekledim, asıl talihli eşim, ve ikimize de mail geldi, randevu ikimize birden verildi, sadece eşimin dosyasını 1 ekim itibari ile süreç başlayınca güncelleyecegiz, o yüzden şuan o buton açıksa hemen add applicant ile eklemenizi yapın, mülakat maili alınca da baglı oldugunuz konsolosluga mail atarak asıl talihli dosyasını düzenleyin, selamlar..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.7k

| | | |