Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Serapp yaa buradan alamadı mı demek, neyse sonuç güzel olmuş ya önemli olan o. NC charlotte benim de aklımda olan yerlerdendi ve çok da uzak değil buraya. Umarım sizinle yüzyüze de tanışmak fırsatı olur, beklerim hep buraya 🙏🏻🙏🏻

• @denizci10 birikti demek ki yazılacaklar 🙏🏻 hep güzel şeyler yazarız inşallah 🙏🏻🙏🏻

• @denizci10 evet demek ki doğru adımları atmışız Orçun🙏🏻 insanın kendini ait hissettiği yerde olması gerçekten harikaymış bu yaştan sonra öğrendik hepimiz. Hep böyle devam etsin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• @MySea, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek Paylasimlariniz icin tesekkurler! Kucuk olumsuzluklar icin moralleri bozmak yok. Hersey gonlunuzce olsun!! 😃

Sizden feyz alıyoruz biz de, foruma sizin katkılarınız çok büyük biz de o yolda devam 💪🏻 Haklısınız O ‘küçük’ olumsuzlukları geride bıraktık artık çok daha iyiyiz🙏🏻 Bu arada bize Lake Lanier i önermiştiniz, oraya gidiyoruz,gerçekten çok çok güzel yerler, hele bir de iç kısımda island kısmı var orası da ayrı güzel 🤩

• @dytmelek yine bir sürü harika deneyim ve bilgi, teşekkür ederiz Melek hanım. Gönlünüzce olsun her şey..

• @Apsaras-0, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek yine bir sürü harika deneyim ve bilgi, teşekkür ederiz Melek hanım. Gönlünüzce olsun her şey..

Çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻

• @dytmelek Bu anlattıklarınız yeni gelecekler için aslında bir nefes niteliğinde oluyor. E2 en kısa sürede onaylanır inşallah.
    Arayı açmayalım lütfen yeni deneyimlerinizi paylaşın. Ailenizle birlikte huzurlu, mutlu ve sağlıcakla kalın.

• Yasaklı

@EmreATA, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

Herkese selamlar. Ne zamandır bir şeyler yazmadığımın farkına vardım. Şimdi kızımı okuldan almaya gidiyorum. Dönüşte 1 yıl bittikten sonraki deneyim tecrübe ve duygularımızı yazacağım.

Beklemedeyiz hocam 🙂

• ⭐⭐

@dytmelek Melekcim su gibi geçti yazın çok heyecanla okudum sizin için iyi dileklerimi yolluyorum attığınız her adım güzel yollara çıksın

• @danzel çok teşekkür ederim, bundan sonra daha düzenli yazarım inşallah 🙏🏻

• @Zelene çok teşekkür ederim canım benim, darısı sizlerin başına inşallah 🙏🏻🙏🏻❤

• @dytmelek Rabbim karşınıza hep iyi insanlar çıkarsın, umarım green kartınızı ve çalışma izninizide bu ay bitmeden alırsınız ve mutlu haberlerinizi paylaşırsınız. Bizimde 7. Ayımız bitti 3. Eyalete dogru yola çıkacaz 😂 umarım biz de kendimizi ait hissedeceginiz bi yer buluruz . Yanınızda güvenebileceginiz dertleşebileceğiniz arkadaşlarınızın olması çok güzel çok şanlısın bir gün bi yerlerde yüzyüze de tanışmayı çok isterim Melekçigim kızlara derslerinde başarılar size de bol şans bu ay umarım bekledigin haberler gelir.

• @çakıl, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek Rabbim karşınıza hep iyi insanlar çıkarsın, umarım green kartınızı ve çalışma izninizide bu ay bitmeden alırsınız ve mutlu haberlerinizi paylaşırsınız. Bizimde 7. Ayımız bitti 3. Eyalete dogru yola çıkacaz 😂 umarım biz de kendimizi ait hissedeceginiz bi yer buluruz . Yanınızda güvenebileceginiz dertleşebileceğiniz arkadaşlarınızın olması çok güzel çok şanlısın bir gün bi yerlerde yüzyüze de tanışmayı çok isterim Melekçigim kızlara derslerinde başarılar size de bol şans bu ay umarım bekledigin haberler gelir.

Canım çok teşekkür ederim ☺️ Duygularımız karşılıklı biliyorsun🙏🏻 Aldım gideceğiniz haberini, çok sevindim umarım bundan sonrası sizin için de çok daha güzel olur🙏🏻 Ben de tanışmayı görüşmeyi çok isterim ama yine de uzaktan da olsa birbirimize desteğe devam💪🏻 Ben de sizi ve kızınızı öpüyorum, güzel haberlerinizi bekliyorum 🤗
    Bu arada greencarda daha çok var ama şu san çalışma izni gelsin o bile çok mutlu edecek 🙏🏻🙏🏻

• @dytmelek Melek Hanım sizin adınıza çok sevindim inanın. Zaman her şeyin ilacı. E2 vizenizi en kısa zamanda alacağınıza inanıyorum. Yanlış insanlar hayatımızda dünyanın neresinde olursak olalım maalesef karşımıza çıkabiliyor. Önemli olan arkaya bakmadan, ders çıkararak yolumuza devam edebilmek. Nahoş bir durum olsa da bazen bunun gibi yaşananları tecrübe olarak kabul edebilmek. Sizinle yüz yüze tanışmasak ta kalbinizin güzelliğini hissedebiliyorum. Dilerim her şey bundan sonra da, hayal ettiğiniz, istediğiniz gibi olsun. sağlıkla ve mutlulukla kalın. Sevgiler

• ⭐⭐

@dytmelek detaylı yazınız için teşekkürler.Göçme isteğindeki bir çok insanın kendine çıkarım yapacağı bir yazı olmuş. E2 sürecinizde umarım kısa sürede sonuçlanır ticarete bir an evvel atılırsınız. Yurt dışında da olsa yurt içinde de olsa insan ilişkilerinde günümüzde artık mesafeli olmak gerekiyor. Türkiye içerisinde bu çok belirgin olmasada yurt dışında yaşayan ilgili ülkenin gediklisi olmuş insanlar yeni gelmişleri sömürmek isteyebiliyor. O nedenle herkese maalesef ki temkinli yanaşma taraftarıyım. Toksikleri hayatınızdan çıkartmanız iyi olmuş.Yolunuz açık olsun.

• @dytmelek yazdıklarınızı heyecanla okuyup istemsizce mutlu oldum. Orada düzen kurup ilerleme sağlamanız bizler açısından yol gösterici oluyor. Kısmetse biz de 5 6 ay sonra sizinle aynı yollardan geçeceğiz. Florida bölgesinde E2 ile sizin yaşadıklarınıza paralel şeyleri yaşayacağız. Umarım E2 niz de en kısa zamanda onaylanır. İlişkiler konusunda yaşadığınız olumsuzluklar size zararsız bir tecrübe vermiş gözüyle bakıyorum. İlerleyen zamanlarda yazılarınızın devamını bekliyoruz. Teşekkür ederim🙏

• @denizci10 ben de bilgileri rica edebilir miyim? Amerika'da emlak yatirimi dusunuyorum.

• @Pamuk-0, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek Melek hanım iyi akşamlar siz turist vizesi ile gittimizi sanırım dönüş yapmadınız galiba 🙏

Mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın, evet dönüş yapmadık, e2 ile kalmaya devam etmeyi planlıyoruz 🙏🏻

• @Pınar-Keser-Binay, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek Melek Hanım sizin adınıza çok sevindim inanın. Zaman her şeyin ilacı. E2 vizenizi en kısa zamanda alacağınıza inanıyorum. Yanlış insanlar hayatımızda dünyanın neresinde olursak olalım maalesef karşımıza çıkabiliyor. Önemli olan arkaya bakmadan, ders çıkararak yolumuza devam edebilmek. Nahoş bir durum olsa da bazen bunun gibi yaşananları tecrübe olarak kabul edebilmek. Sizinle yüz yüze tanışmasak ta kalbinizin güzelliğini hissedebiliyorum. Dilerim her şey bundan sonra da, hayal ettiğiniz, istediğiniz gibi olsun. sağlıkla ve mutlulukla kalın. Sevgiler

Pınar hanımcım çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻 Maalesef bazen böyle hoş olmayan durumlar yaşanabiliyor ama hepsi tecrübe bizler için ☺️ Güzel sözleriniz ve dilekleriniz için de amin diyorum, görüşmek üzere 🙏🏻🙏🏻

• @selamibasaran çok teşekkür ederim🙏🏻 dediğinize katılıyorum insanlara temkinli durmak tanıdıkça yaklaşmak daha doğru bir yolmuş. Biz eşimle birlikte önce herkesi iyiymiş gibi görüp tanıdıkça uzak ya da yakın dururuz ama bunun yerine başta nötr olup tanıdıkça yakınlaşmak ya da güvenmek en doğrusu olacakmış. 37 yaşından sonra da yeni şeyler öğrenmeye devam 😅

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |