DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @SeyfettinB Teşekkür ederim case numberım 19k değil 19XX

• @misha90 form açtırma işlemi nasıl oluyor peki. Ben burada bir gönderide immigrant visa sign in sitesinden mülakat durumunun görüldüğünü okumuştum arada girip bakıyorum sadece. formu açmış olmuyorum umarım

• DS-260 formunu doldurduktan sonra ''COMPLETED'' yazısına tıklarsak formu mu açmış mı oluyoruz ? tıklayıp içine bakabiliyor muyuz hangi bilgilerimizi girdiğimize ? Bir sorun teşkil ediyor mu acaba bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

• @Beykentli çok inandırıcı gelmiyor böyle şeyler en iyisi diğer duyumlara kulak kapayıp yasal yollarla gitmeye çalışmak olmalı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@enes5944 hayır, formu bu şekilde açmış olmazsınız.
    istediğiniz zaman girip kontrol edebilirsiniz.

• @gucarslan yeni aile üyesi ekledikten sonra ''start now'' seçeneği oldu. tıklayıp formu dolduruyorum sorun olmaz değil mi?
    birde kendim için doldurduğum form gibi benim bütün bilgilerimi tekrar istiyor..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ümit-Karabayır olmaz, bu şekilde yapmalısınız zaten ve bilgileri de istemesi çok normal, amaç bu zaten.

• @Serapp AF kontenjanı ne oluyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ashtrem afrika bölgesi..

lütfen forumdaki ilgili başlıkları okumaktan çekinmeyin;
    dv süreci ile alakalı bütün bilgileri forumda bulabilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/post/353393

• @gucarslan teşekkürler

• @Ümit-Karabayır Ümit Bey süreciniz umarım sıkıntısız ilerler 1,5 ay sonra benimde çocuğum inşallah dünyaya gelecek sürecinizin takipçisiyim süreçle ilgili paylaşımlarınıza devam ederseniz çok mutlu olurum.

• Merhabalar, US konsolosluğu Türkmenistan vatandaşlardan ve orada 6 aydan fazla bulunanlardan sicil belgesini isteyip istemediğini öğrenecektim, bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi bu konuda?

• @dkagan55 merhaba
    Ödemeyi nasıl yaptınız, referans no vs yazılıyor mu?

• @R-Mutt merhaba. Tamamen size katılıyorum.

• @meecittt merhaba. Ben Türk vatandaşı olarak Türkmenistan'da 10 yıldan fazla calıştım. Türkmenistan'ın İstanbul'daki Konsolosluğu'ndan adambaşı 40 USD resmi ödeme karşılığı 1,5 ayda kendime ve eşime adli sicil belgesi aldım.

• @Beykentli Turist olarak gelip sonrasinda iltica eden bir tanidigim var. 1 ay once calisma iznine basvurdu ve sonucunu bekliyor.

• @datanist merhaba, benim şahsi görüşüm bu gibi kişiler T.C. vatandaşlarının daha çok sayıda Ankara'dan mülakat almalarını zorlaştırıyor. Bu konuda daha yorum yapmayacağım.

• @Beykentli peki almasak da olur mu yoksa zorunlu mu sicil belgesi?

• ⭐⭐⭐

@Beykentli doğru olabilir 1.5 sene izinleri için fazlasıyla yeterli bir süre, ülkeden çıkamıyor noktasıda bildiğim kadarıyla ülkeden çıkamıyor değil sadece türkiyeye geri gidilmesi önerilmiyor yoksa avrupa, amerika vs gidebiliyor yasal işlemleri tamamlandıktan sonra bildiğim kadarıyla

• @Serapp Şeyddn Merhaba Serap Hanım,

Benim korkum şundan dolayı eğer şimdi dosyayı taşımak için mail atarsam kabul edilirse ki büyük ihtimalle edilir çünkü cayman adalarında yaşayanlara ora bakıyor 2 yıl kuralı kalkmadan randevu verilirse sıkıntı yaşarım diye korkuyorum .

Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.9k

| | | |