Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @korkmazunal Benimkide kayıptı okuldan ıslak imzalı yeni bi nüsha almıştım

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@korkmazunal sizden karakodlu bir belge talep edeceklerdir.
    mezuniyet belgenizde karakod olacaksa kabul edilir.

E devlet üzerinden mezuniyet belgeme ulaşamıyorum direkt liseme gidip imzalı kaşeli aldım

• @zeynomistan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@korkmazunal Benimkide kayıptı okuldan ıslak imzalı yeni bi nüsha almıştım

Şahane o zaman. Benimkini de kabul ederler demektir

• @korkmazunal karekodlu temin etmeye çalışın bir araştırın isterseniz ıslak imzalı kabul etmeyebiliyorlar. yada üniversiteye kayıtlı iseniz kapalı zarfta transkript ve öğrenci belgesi götürsenizde yeterli oluyor

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   lumos lumos 

• @rebul59, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@korkmazunal karekodlu temin etmeye çalışın bir araştırın isterseniz ıslak imzalı kabul etmeyebiliyorlar. yada üniversiteye kayıtlı iseniz kapalı zarfta transkript ve öğrenci belgesi götürsenizde yeterli oluyor

Barkodlu maalesef temin edilemiyor. E-devlet üzerinde sadece 2008 ve üstü yıllar var. Ben 2007 mezunuyum. Aslında diplomam üniversitede ancak onu almaya gidemem şu anda. Üniversite kaydım silindi bu arada.

• @korkmazunal yarınki mülakatınizda bol sans umarım kabul ederler sorunsuz alırsınız vizenizi

• Arkadaşlar selam, bir kaç kez daha benzer mesajlar attım ancak tatmin edici bir cevap bulamadım, 2023 talihlisiyim case no 15XXX lerde ancak hala mülakat için mail beklemekteyim, konsolosluğa mail attığımda bana mailimizi bekleyin tarzında bir dönüş oldu ancak henüz içeriye kaç binler girdi bilmiyorum ancak sanırım 14K lar eylül ayının ilk haftasına görüşme almışlar, 30 eylül e kadar görüşme 15K ları bulur mu emin değilim ancak rakamlardan da bihaberim açıkçası, bilgisi olan varsa bana forumdan dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

• @eipeksen Merhaba. Öncelikle bilgilerinizi imzanıza taşımanız istenicektir sizden. İkinci olarak DV2023 resmi olarak 30 eylülde bitiyo gibi görünsede malesef şuan için de bitti gibi bişe. Teknik olarak yine de dosya taşımak için şansınız devam etmekte. Forumda dosya taşıma diye araştırma yapabilirsiniz

• @eipeksen merhabalar. sanırım forumla yeni tanıştınız yada yeni aktiv olarak takip etmeye başladınız.
    Her iki durumda da çok geç kaldığınızı belirtmek isterim. Çünkü DV2023 süreci için Ankara'nın son mülakat dağıtımı yapıldı. Bundan sonra çok büyük bir ihtimal DV2023 için dağıtım yapılmayacaktır. Ankara DV2024 sürecini bu ay resmen DV2024 kazananlarına mülakat dağıtımı yaparak başlatmış oldu. Şimdi sizin yapabileceğiniz dosya taşıma için diğer ülkelerdeki ABD konsolosluklarına mail atmanız. Ancak bunun için de çok geç kalmış olabilirsiniz. Çünkü bu sene ABD konsoloslukların performansı çok iyi olduğu için genel DV kotası dolmak üzere hatta ready dosyalarından sırada mülakata hazır bekleyen binlerce dosya var. Bunun için dosya taşımak içinde pek şans kaldığını söyleyemeyiz.

• @rebul59, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@korkmazunal yarınki mülakatınizda bol sans umarım kabul ederler sorunsuz alırsınız vizenizi

Teşekkür ederim. İnşallah sorunsuz alırız vizeyi.

• Ben şu an tır şoförlüğü yapıyorum. Avrupa türkiye çalışıyorum. Mülakatta artısı olur mu acaba pasaport giriş çıkış damgaları. 4 tane avrupa vizesi mevcut 1 fransa 3 hollanda(1'i aktif yemi vize)

• ⭐⭐

@korkmazunal Yaptiginiz isin mulakatla bir ilgisi yok, sadece nukleer ve kimya bilimleri ve askeriyeyle ilgiliyse o baska bir durum.

• @lumos, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@korkmazunal Yaptiginiz isin mulakatla bir ilgisi yok, sadece nukleer ve kimya bilimleri ve askeriyeyle ilgiliyse o baska bir durum.

Açıkçası bilemiyorum ama çok şükür mülakatım çok güzel geçti ve vizem onaylandı bugün itibariyle

• @lumos merhaba, yazdığınız mesleklerin nasıl bir avantajı olabiliyor? Asıl talihli eşim, fakat ben nükleer fizikçiyim. Bizi etkileyen bir durum söz konusu mu?
    Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

• @korkmazunal Vizeniz hayırlı olsun. Yeni yaşamınızda bol şans dilerim

• ⭐⭐

@Kubra-me DS-260 formunda bir takim sorularin cevabi evet olabilecegi icin degisklikler ve mulakatta sorular gelebilir. Bir farkliligi yok, ben arkadasa ornek olarak soyledim sadece. Mesela atesli silah egitimi almis olmak da degisiklikler olusturmakta... Spesifik bir durum yoktur. DV'nin gozunde herkes iyi kotu esit.

• Arkadaşlar son zamanlarda dosyasını taşıyan oldumu.

• ⭐⭐⭐

@Gül-Kazancioğlu bir süredir olumlu bilgi paylaşımı yapan olmadı dosya taşımayla ilgili. Gelen geri bildirimler olumsuz yönde hep KCCnin DV23 planlamasını bitirdiği yönünde hatta

• @Emre-Kurtulmuş bey hayirlisi olsun hakkimiza son ana kadar şansımızı deneyeceğiz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |