Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @betulxk dv23 te gerçekten çoğu arkadaşımız cn sıraları çok iyi olmasına rağmen gidemedi malesef ve şu an sürecin bitmesine 1.5 ay felan kaldı 15k lara kadar mülakat verildi

• @betulxk size tavsiyem gucarslan beyin dediği gibi ankaraya güven olmaz geçmiş deneyimleri okuyarak dosya taşıma hakkında deneyim kazanın sürecin ilerleyişine göre dosya taşıması yapın schengen vizeniz varsa kullana bilirsiniz çok yararlı olur bu süreçte

• @betulxk ama şu detayda çok önemli dosya taşıma süreci masraflı bir süreç bana sorarsanız aceleci davranmayıp sürecin ortalarına kadar bekleyin şubat mart aylarında sürecin gidişatına göre karar verip dosya taşıma gerçekleştirebilirsiniz

• Yasaklı

@Nurca değerli site modlari bnm exel listesini cep telden doldurabilirmiyim?bende dv2024 talihlisiyim yardimci olurmusunuz lütfen?

• @ibrahimhalılll her ay genellikle 1 mülakat dağıtımı oluyor cn ve ds-260 tarihiniz iyi bence hiç stres yapmayın plan yapmaya başlayın 🙂

• @copataxi gerek yok diye hatırlıyorum kendi sistemlerini görüyorlar zaten

• Yasaklı

@Aidan aydan hanim ben 16 mayista da-260 yolladim geçmi sizce?dosya siram'da 10 bin

• @MinimalistBey ds formunu gönderdiyseniz ve mulakat maili almadıysanız şu an için işlem yokı ama sürecinizin olumlu sonuçlanması için formu ve süreç içindeki olası deeğişiklikleri takip etmenizi öneririm

• @blackterm mülakat aldıktan sonra ds formunu açtırmanız daha sağlıklı olacaktır

• @betulxk Numaranız çok sınırda. Ben riske atmayın derim

• @ibrahimhalılll ankara dv23 sürecinde yavaş ilerlemişti umarım bu sene öyle olmaz

• @betulxk dv 2023 sürecini baz alarak düşünülürse şimdiden pasaport durumunuza bağlı olarak dosya taşıma süreçlerini araştırın bence, dv 2022 ve 2023 mülakat deneyimlerini dosya taşımış olanları özellikle okuyun, zaman hızlı akıyor rotanızı oluşturmaya başlayın bence en kötü ihtimali düşünerek.. umarım dv 2024 süreci hepiniz için olumlu sonuçlanır..bol şanslar..

• @Ümit-Karabayır mülakat dağıtımı sizin sıralara gelmesi biraz zaman alabilir dosya taşıma ve ankara mülakat deneyimlerini okuyabilirsiniz

• @ozmell excel dosyasından kontrol edebilirsiniz

• @Mervc cn ve ds submit tarihiniz iyi bence ankara için mülakat bekleyin

• @betulxk merhabalar. öncelikle tebrikler bu yılın kazananlarından biri olduğunuz için. Ankara kendine münhasır bir konsoloslok olduğu için ne desek her zaman için bizi şaşırtacağı belli. DV2023 yılında ilk aylarda çok umutlu bir şekilde sürece başladık. Ama her zaman için de A,B,C planlarımıza hazırlıklı olmamızı da biliyorduk. Süreç içinde zannımca en önemli şey, süreci çok iyi takip etmektir. Ankara'nın her DV dönemimde kendine ait bir yol haritası var ve bunu da kararlı bir şekilde uyguladığı kesin. Benim size naçizane tavsiyem süreci iyi takip edip en erken ve uygun zaman da duruma göre aksiyon almanız. Hiçbir zaman "Ankara'ya güven olmaz" sözünü unutmayınız. Sürecinizde başarılar dilerim şimdiden.

• @escada0101 merhabalar. tebrikler. öncelikle kazanan her DV talihlisi gibi süreci imzanıza taşıyınız ve DV2024 exceline de bilgilerinizi giriniz.
    CN çok kötü olmamakla birlikte DS submitiniz fena sayılmaz. Ancak söz konusu Ankara Konsolosluğu olunca herhangi bir şey söylemek doğru olmaz. En önemlisi süreci sürekli takip edip durumunuza uygun uygun zamanda aksiyon almanız olacaktır. şimdiden kolay ve olumlu bir süreç geçirirsiniz umarım.

• @mehmet-ein-avanaş teşekkür ederim. Benim için ve birsuru insan icin maddi durum süreci kesinlikle olumlu ya da olumsuz etkileyen bir faktör. Cidden zor bir süreç. Herkese kolayliklar diliyorum.

• Yasaklı

@Mr-Dexter merhaba
    dosya num : EU10xxx
    ds-260 gön: 16may23
    daha henüz mail vs grlmedi,sizce maili mi kaçirdim yada daha bu dosyalara sıra gelmedi mi? ve dosya taşima va yapmalimiyim? ve aşi karti va istemiyomuş gelirken hangilerini kapsiyor?tşkler

• Merhaba,
    İlk vize bülteni 08 ağustosta açıklanmıştı. Ama vize bültenleri her ayın 15 inde açıklanıyor diye okumuştum. İkinci vize bülteni yine 8 eylül gibi mi açıklanır. Yoksa bundan sonraki süreçte her ayın 15ini mi beklemeliyiz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |