Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@copataxi

@lumos, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ayberka Merhaba, mulakatinizi tebrik ederim. Oncelikle bilgilerinizi talihliler icin olusturulan ve verilerin toplanarak analiz edildigi 2024 tablosuna eklerseniz surec sizin icin daha faydali ilerler. Sizi listede goremedim.

Sonralikla, DV vizenizi basilmasini istediginiz ve gecerli olan her hangi pasaportunuza bastirabilirsiniz sadece mulakata giderken ABD vizeniz varsa o pasaportlari da goturmelisiniz o kadar.

Polis belgesinin detaylari su sekilde;

2023-08-21_12-07-50.png

Kaynak

En altta yaziyor not olarak...

• Kimseye mülakat maili gelmiyor mu acaba yoksa Excel'e girilme hususunda bir aksaklık yaşıyoruz.
    Başlangıçta böyle başladıysak diye insan tedirgin olmuyor değil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ibrahimhalılll mülakat her gün belirli bir saate dağıtılan bir şey değil ne yazık ki.
    ekim mülakatları dağıtıldı. ankara için çok büyük bir değişiklik olmazsa başka mülakat beklemeyin.
    planınızı her ay tek sefer mülaklat dağıtımı olacak şekilde yapın, en sağlıklısı bu olur sizler için.

• @ibrahimhalılll Malesef süreç boyunca en önemli kelime “sabır”. Sürecin çoğu mülakat beklemek ile geçiyor. Numaranız çok yüksek değil umarım mülakat alabilirsiniz.

• @ibrahimhalılll Merhaba ben de 2024 excel e kayıt olmak istiyorum da, yeni üye oldum. Yardımcı olur musunuz acaba

• @yusufalak teşekkür ederim cevabınız için, bende öyle düşündüm vakit varken alayım dedim bu belgeyi nasıl olsa 2 yıl geçerliliği var.

• @faruk16 buyrunuz; dv2024 excel

Boş bir satıra sizin ile alakalı verileri doldurabilirsiniz.
    Ayrıca geçmiş seneler ile alakalı excel verilerine de bakmak isterseniz bu başlığın ilk iletisinde 2 numaralı alt başlıkta gerekli linkler var.

• @deep_blue selam. Dosya taşıma ile ilgili linkleri göremedim. Benimle paylaşırmısınız.

• @ertogrl Merhabalar, öncelikle lütfen Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ve DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi DV2024 talihlilerinin süreci takip edebildiği excel'e taşıyın.

DV2023 Mülakat Deneyimleri başlığındaki deneyimleri okuyarak süreç hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Genel anlamda dosya taşımak üzerine DV2023 talihlilerinin yaşamış olduğu birçok deneyim bu başlık altında mevcut.

• @ertogrl Aramaya dosya taşıma yazarsanız geçmiş yıllardan çok fazla deneyim görüceksiniz❤

• @ertogrl kardeş/abi\beyfendi, birincisi imzanı oluşturmazsan kimse yardımcı olmuyor bu forumda, çünkü seni iyi anlayamıyor, ikincisi aramalarını konsolosluk değiştirme, dosya taşıma, vs. Gibi aratırsan 20-30 sayfa yazı cıkıyor, zamanını ayırıp bakarsan dosya taşımayla ilgili çok deneyim var, ben de çok soru sordum zamanında boş boş, cevabı daha önce yazılmış çok soru sordum, baktım cevaplanmıyor çünkü daha önce cevaplanmış, bu yüzden araştırmaya başladım, sana da tavsiye ederim, sürecini imza olarak yaz öncelikle profiline girip, bol şanslar.

• @MinimalistBey Malesef beklemekten ya da dosya taşımak için çabalamaktan başka çare yok.

• @Revolter teşekkür ederim

• @ertogrl Merhaba, diğer arkadaşların açıklamaları yeterli olmuştur herhalde. Kolay gelsin.

• @gucarslan Çok teşekkür ederim.

• @ibrahimhalılll çok teşekkür ederim

• @canym merhabalar. burada deneyim yaşayan ve uzun süreden beri yeşilkartformu takip edip bilgi sahibi olan bütün arkadaşlar çoğunluk ile sorulan sorulara cevap vermeye çalışıyorlar. neredeyse bir soruya birde fazla arkadaş cevap verdiği oluyor. dediğiniz gibi öncelikle sorular için arama yapılması ve bunun sonucunca cevap bulunamaz ise burada sorulması daha olabilir yöntemdir. kendi sürecimde çok aktif olarak formu ve telegram grubunu takip edip aklımdaki bütün soruların cevabını sormadan elde etmiştim. spesifik sorlular her zaman olur. bu gibi sorular da daha tecrübeli adminler cevap vermektedir. öncelikli herkes kendi sürecini iyi takip etmeli ve gerçekten sorularına cevap bulamadığı takdirde burada sorduğu zaman da cevabını muhakkak alacaktır. 🙂

• Kibristan hak kazananlar islemlerini ankarada mi yapiyorlar acaba?

• Merhaba. Bu sene için sürecin nasıl ilerleyecegi ile ilgili henüz karar vermek erken gibi geldi bana, yine de 12xxx lerde olduğum için dosya taşımak aklımın bir köşesinde var fakat bunun için girişimde bulunmadım henüz. Sizce nasıl ilerlemeliyim? Case numaram tam sinirdaymis gibi hissetmekle beraber her sene daha da kötüye gidiyorsa, bu sene 12xxx ler için pek parlak gözükmüyor. Beklemek yerine birseyler mi yapmalıyım emin olamadığım için paylaşıyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

153

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |