DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Mert-Çarkı Ds-20 formunu erken doldurup göndermek ve mülakata kadar açtırmamak tavsiye ediliyor. Bu durum da süreci iyi takip etmeniz lazım. Başka ülkelerde pek cok kişi mülakat almasına rağmen, Türkiye için 2023 kötü oldu. Umarım sizler için daha iyi bir süreç olur

• @arnblt Eskiden case numarasına göre çağırıyorlarmış. Benim case numarasını arkadaşlarıma söylediğimde, herkes sen kısa sürede mülakat alırsın diyordu. Fakat maalesef son yıllarsa submit tarihine göre olmuş. Bu benim içinde şanssızlık oldu. Bütün yıl mülakat bekledim yıpratıcı bir süreç oldu, neyse ki sonu iyi bitti

• @Nurca Merhaba benim case numara daha cut off değil ama 3. yöntemi denediğimde invalid case number diyor. Henüz cut off'un içinde olmadığım için mi acaba?

• @canym Zaten zor olan mülakat tarihi almak. Mülakat aldıktan sonra dünyanın neresi olursa görüşmeye gidin bence. Zaten evraklarınız tamsa mülakat çok kısa sürüyor

• @baran-bozdogan formu güncellemek için sadece formu mu dolduracağız kaç güne açılır formu yollayınca peki

• @kkaya Önce kendinizi tanıtıp, dosyanızı ilgili konsolosluğa neden taşımak istediğinizi yazıp talep ediyorsunuz. Onlar size döndüklerinde, eğer taşıyacaklarsa şartlarını belirtiyorlar, veya direk olarak olumsuz dönüyorlar. Çoğu vatandaşlık veya oturum istiyor. Mesela bu sene Umman cevap olarak, 1 yıllık Umman vizeniz varsa kabul ederiz diye cevap yazınca, pek çok kişi hızlıca vize alıp gönderdi ve kabul edildiler. Daha geç gönderenlere kapasitemiz doldu dediler

• @Mesut-Isler Bizimde DS-260 ı doldururken çocukların pasaportlarının süresi dolduğu için yazmamıştım . Mülakata giderken yeni pasaportları götürdük, hiçbir sorun yaşamadık

• Herkese merhabalar,

04 Ekim tarihinde mülakata çağırıldık. Umarım forumdaki bekleyen herkese mülakat tarihi verilir ve herkesin gönlünce olur. 🙏🏻🙏🏻

• @ibrahimhalılll Hayır, hiç gerek yok dosya açtırmaya. Gerçekten bu süreçte çok önemsiz şeyler bile insanın kafasına takılabiliyor. O bilgiler Formu doldurduğunuz tarihteki bilgilerdi. Süreç o kadar uzun ki sonradan hayatımızda çok şey değişebiliyor.

• @ibrahimhalılll Bizde geçirdiğimiz ameliyatlar için hastaneden epikriz raporu alıp götürdük.

• @efe3535 evet formu güncellemek yani açtırmak anlamına geliyor tabi bu işlemi ‘mülakat aldıktan’ sonra yapın, 1-2 gün içerisinde yogunluklarına bağlı dönmüşlerdi.

• @Pamuk-0 Formul- A belgesi (Doğum belgesi). Çok dilli bir belge ve Türkiyede, Nufus ve vatandaşlık işlerinden aldık.

• @Pamuk-0
    Ayrıca mail adresi var ama ben hiç cevap alamadım 🙂
    [email protected]

• @Nurca teşekkür ederim bilginiz için.

• ⭐⭐⭐

@Hope-Breaker 3. Adım için 1 ocağı beklemeniz gerekiyor o tarihe kadar orası DV23 için aktif

• @Eren-Özpar tebrikler umarım sorunsuz vizenizi alırsınız? Görüşme yeriniz Ankara mı?

• Bu ileti silindi!

• @Eren-Özpar tebrikler umarım sorunsuz bir şekilde vizenize kavuşursunuz darısı tüm bekleyenlerin başına

• @kadiruslucan istisnai durumlar olmadıkça genellikle minimum 6 hafta öncesinden mülakat maili alırsınız. Ekim mülakatları için bu sıralar mail gelecektir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.8k

| | | |