Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@OA-OA Mail atarak yapiliyor, zaten esinizin baska ulke vatandaslaigi varsa KCC'den islemleri yapabilirsiniz, daha sonra da konsolsoluktan. Detaylar icin buraya bakin lutfen.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   lumos lumos 

• @semihistanbul cuma diye ümit ediyorum, eğer bize gelirse bilgilendirme yapacagım tekrardan foruma

• @deep_blue Eğer cn no 3000 olanlarda dosya taşıma yolunu bakacaksa ankara kime mülakat veriyor

• @Emre-Oktay DS260 gönderiminin geç olduğunu düşündüğü için sormuş ama geç değil bence tabi konu Ankara olunca kimse bilemez

• @hsn-kartal Süresinde gerekli evrakları hazırlamak, sağlık muayenesini sorunsuz geçmek kısacası AP ye kalmamak için gerekli tedbirleri almak denilebilir. En azından finansal durumunuzu güçlü gösterecek hesap dökümünden başlayabilirsiniz.

• @Nurca Zor surecleri başarıyla ailecek atlatmissiniz. Bundan sonraki ABD yaşamınızda başarılar dilerim. Hong Kong un dik yokuşlarında yürüyen her yerde ilerler 🙂

• Yasaklı

Hayırlı Olsun Herkese Başarılar, Ne zaman mail gelir acep 🤔

• merhaba, case numaram 18bınlerde ve DS260 doldurma tarıhım 08.08.2023, Okuduğum deneyimlere göre mülakat tarihinin gelme ihtimali çok düşük ve dosya taşıma işlemini yapmak daha mantıklı olsa gerek?

• @tgctgctgc dosya taşımak önceliğiniz olabilir.

• @Emre-Oktay Geçmiş yıllarda 2** , 5** cn’larla aos yapan, dosya taşıyan var. Hatta 5*** altı olup hiç mülakat alamayan hakkı yananlar var. Yani demem o ki ünlü halk düşünürü, şair, yazar @gucarslan ’ın dediği gibi; Ankara’ya güven olmaz…

• @Şener-Uysal peki siz dosyanızı nereye taşıdınız ?

• @sumeyyenur Bazen konsolosluklar keyfi hareket edebiliyor. Sabit bir sistematik beklemeyin. Süreç ilerledikçe siz de deneyimleyeceksiniz anlam veremediğiniz mülakat alma/almama, dosya taşıma taşımama durumları olabiliyor. Kasıtlı yapılan bir durum yoktur muhakkak ama bir mantığı da yok malesef. 🤷♂

• @deep_blue Şu anda dosya taşımaya çalışmak mı yoksa 2-3 ay Ankara'yı gözlemlemek mi daha mantıklı acaba? Herkes dosya taşımaya çalıştığı için çok fazla mail gidecek konsolosluklara ve bu toplu negatif bir tepki oluşturacak gibi geliyor bana.

• @sumeyyenur Şöyle bir gerçek var; Ankara’nın bu yıl ki tutumu ne olur hiç birimiz bilemiyoruz. Gönül ister ki her arkadaşımız Ankara’dan alsın vizesini ama geçmiş yıllarda gerçeğin böyle olmadığını acı tecrübelerle öğrendik.

Müsadenizle ben sizin cn’ınız özelinde fikrimi söyleyeyim. İmkanınız varsa AOS yapın, yoksa da dosya taşıma yoluna gidin.

Gc talihlileri olarak çok büyük bir şans yakaladığımız bir gerçek. Sizce bu şansı riske atmaya değer mi? Bu sorunun en doğru cevabını yine siz verebilirsiniz…

• @deep_blue Çok teşekkür ediyorum yanıtınız için. GC talihlisi olmanın mülakat almaktan daha kolay olması.. Maalesef AOS yapma imkanımız yok ama dosyamızı taşımak için elimizden geleni yapacağız. Bize bu süreçte sabır size de mülakatınızda başarılar diliyorum 🤞🏻 🙏🏻

• @Emre-Oktay ankara bu ne yapacağı belli olmaz :)/

• Benim kendi yorumum bu tamamen ama birçok kişi hem fikirdir bence kaçak girişler bizi çok etkiliyor verilen mülakat sayılarını ve diğer vize türlerinde mülakat ve onay sürecini

• @sumeyyenur Teşekkür ederim 🙂 inşallah vizenizi kolay şekilde alırsınız. 🙏

• @OA-OA benim şansıma tekte taşıdım ama bazı arkadaşlar 10_15 kere denedi net cümlelerle mail başlığına CN nizi yazın ve dosya taşımak istediğiniz konsoloslukları bold yazı tipiyle belirtin

• @tgctgctgc Hong Kong

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |