Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ccengizz1881, içinde söyledi: USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle)

@funnelweb teşekkürler bu bilgi için, ben ds260 dodururken aceleyle 1 tanıdık adres bulup yazdım. yazdığım adres eksikmis Google haritadan baktım sogrulayamadim bu adresini yazdığım kişiyle de samimi değilim Chicago da 1 adres yazdım, Colorado ya gitmeye karar verdim, ds açtırmak istemiyorum bunun için mülakat günü değişlik talep etsemmi yada sarı zarfimi aldığımda uscis gondermis olduğunuz siteden adres değişikliği mi yapsam ?

konsoloslugun yanisira bu adres degisikligini USCIS'e de ayrica bildirmenizi tavsiye ederim:

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• Herkese merhaba. USCIS ten fee ödemesini tamamladım fakat identy verify işlemini gerçekleştiremiyorum. VPN ile USA konumuna bağlandım, verify işlemine başladım soruların ortasında bir anda site hata verdi, site bakımda hatası. Sonrasında hesabıma giriş yapıp verify identy sekmesini tıkladığımda A number ve dos case ID giriyorum her seferinde tekrar ana menuye atıyor. Aynı problemi yaşayan oldu mu acaba. Farklı tarayacilari da denedim sonuç aynı.

• @crazycells merhaba
    Ben temmuz 21 de mulakata girdim. Ds260 i doldururken amerikadaki kuzenimden adresini almistim ve mulakat gunude gorevliye ds260taki ayni adrese gidecegimi belirttim. Sorun su ki kuzenim ordan aylar once tasinmis.Bu benim icin problem yaratir mi? Yoksa sadece amerikadan giris yaparken yeni adresimi versem problem cozulur mu?

Tesekkurler

• @vecihi, içinde söyledi: USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle)

@crazycells merhaba
    Ben temmuz 21 de mulakata girdim. Ds260 i doldururken amerikadaki kuzenimden adresini almistim ve mulakat gunude gorevliye ds260taki ayni adrese gidecegimi belirttim. Sorun su ki kuzenim ordan aylar once tasinmis.Bu benim icin problem yaratir mi? Yoksa sadece amerikadan giris yaparken yeni adresimi versem problem cozulur mu?

Tesekkurler

Ben adres değiştirmedim ama önceki deneyimlerin çoğunda ABD'ye giriş yaparken yeni adres verenler çok olmuş. Sorun yok bence. İyi yolculuklar.

• merhaba, ben de fee ödemesini başarı ile tamamladım. Identity verify yapmak gerekiyor mu? Teşekkürler.

• Selam 🌸 An itibariyle tüm ailemin Uscis Immigrant Fee ödemelerini yaptım. Sonrasında Uscis hesabımı açıp verify işlemini de tamamladım kendim için.Çok basit ve kolay bir ödeme sayfası, gözünüzde büyümesin🙏🏻 sevgiler

• @evrimooloji Uscis hesabını hangi tarayıcıdan yaptınız, bende ödeme yaptım ancak üye olamadım

• @baran-bozdogan Google Chrome üzerinden, fakat VPN ile ✌🏻

• @evrimooloji evet ödemeyi bende vpn ile yaptım üye olmak istediğimde sayfa yanıt vermıyora dusuyordu google chrome ıle bir kez daha deneyeyim bugun.

• @baran-bozdogan Bazen sistem hatası oluyor. Bugün sorunsuz hallettim 👍🏻

• Merhaba biz bazı problemlerden dolayı ödemeyi girişten sonra yapmak zorunda kaldık. Bunun için izlememiz gereken bir yol var mı?

Profil oluşturduk ancak takip için girilen siteye receipt numarasını girince İspanyolca bir şeyler yazıyor aynı durumu yaşayan var mı?

• @aggdk92 o ispanyolca çıkan yazıyı translateden cevirdiniz mi?

• @baran-bozdogan geleli daha 2 gün olduğu için sudan çıkmış balık gibiyiz bazen beyin durabiliyor. Teşekkür ederim 🙂 çevirdim ve ödemenizi aldık yazdığını gördüm şimdilik bu şekilde bekliyoruz sanırım 🙂

• @vecihi adres değişimini amerikaya girerkende yapabiliyorsunuz endişeniz olmasın zaten size bu soruyu sarı zarfı verdiğiniz görevli sorup adresi teyit etmek isteyecektir.

• @aggdk92 Merhaba, sitenin sağ üst köşesinde genelde eng yada esp seçeneği çıkar. Ordan dil seçimini değiştirdiniz mi?

• @evrimooloji bilgilendirme için teşekkür ederim 🙏

• @aggdk92 Evet ispanyolca çıkıyor , sayfa cevirisi yaptıgımda da ödememizin alındıgı greencard ın 90 gün içinde basılacagı gibi seyler yazıyor.

• ⭐⭐

Google Chrome Incognito modunda, tipik bir kredi kartiyla iki kisilik odeme islemi toplamda 100 saniyede basariyla tamamlanmistir. darisi arzu eden herkesin basina...

• Merhaba, uscis fee ödedikten sonra SSN numarasını hemen görüntüleyebiliyor muyum? Yani SSN yi gösteriyor ve kartımız Amerika’ya giriş yaptıktan sonra mı elimize ulaşıyor yoksa SSN numarasını da kart gelince mi görebiliyorum? Özetle SSN numaramızı Amerika’ya giriş yapmadan önce bilme şansımız olur mu?

• ⭐⭐

@bernat Amerikaya girmeden ya da odeme yapmadan (hangisi daha sonraysa) bu veriler isleme alinmiyor bu nedenle goremezsiniz. Odemeyi yaptiysaniz sistem ABD'ye ayak basinca aktiflesecek o vakit ogrenebileceksiniz, SSA ofisine giderek isterseniz sorabilirsinizin ama hem SSN hem de GC belirttiginiz adrese farkli zaman araliklarinda da olsa gelecek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |