Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Mülakat onaylandı dedikten sonra ceac’da ap yazısı ne zaman değişiyor acaba? Endişelenmeli miyim?

• @idilgokcen Günü belli olmaz ama kendimden söyleyeyim mülakattan sonraki pazartesi issued olmuştu benim, arkadaşımın çarşamba issued olmuştu.

• @Serkan-YILDIZ teşekkür ederim!
    İnşallah!

Hala dosya taşımaya isteyenlerin de bir anda mülakat ile kavuşması diliyorum.

• @idilgokcen Duruma göre değişir ben Viyana'dan 2 saat sonra issued aldım. 🙂

• @Serkan-YILDIZ Bende okurken sizin kadar mutlu oldum 🙂 Aileniz ile yeni hayatınız umarım hep bu şekilde mutluluklar ile geçer 🙂

• @idilgokcen 1-2 güne güncellenecektir. vizeniz hayırlı olsun bu arada 🙂

• @Tahsin-Sav Teşekkür ederim. Umarım dileyen her kes, süreci olumlu şekilde tamamlar. Sıramızı beklerken AP ye kalan bir arkadaşa herkesin ne kadar üzüldüğüne de şahit oldum.

• @lumos Tebrikler. Stresli bir süreç son buldu. Emeklerinin karşılığını aldın sonunda. Yardım ve desteğin için tekrar teşekkürler. Artık seni bekliyoruz Abd'ye arkadaşım. 🙂

• @Tahsin-Sav teşekkür ederim ☺

• @Serkan-YILDIZ Aynen katılıyorum. yaklaşık 2 seneye yakın zamandır bekleniyor umarım Ap kalan arkadaşlarda süreç bitmeden sonuçlanır ve vizelerine kavuşurlar... Bizde şafak sayıyoruz bakalım o heyecanı yaşamak için 🙂

• ⭐⭐

@ahmet_ Cok tesekkurler, en kisa surede kavusacagiz kutsal topraklarda 🤞 🍀 .

• @Tahsin-Sav Gönlünüzce olsun her şey. Evraklara aman dikkat. Ben ufak ta olsa evlilik cüzdanı fotokopisinin 2. nüshasından dolayı problem yaşadım. Her ihtimale karşı her evrağın bir yedeğini yanınızda bulundurun. Bir de mali veri olarak mümkün olduğu kadar çok evrak toparlayın.

• @emiroz Tebrik ediyorum, yeni hayatınızda başarılar diliyorum.

• @Serkan-YILDIZ Vizeniz hayırlı olsun tebrik ederim.

• @idilgokcen, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

Mülakat onaylandı dedikten sonra ceac’da ap yazısı ne zaman değişiyor acaba? Endişelenmeli miyim?

Pazartesi yani bugün 15.00 civarı değişir. Değişmediyse yarın yani Salı günü aynı saatlerde değişir. Rahat olun, endişelenmeyin. Değiştikten 1-2 saat sonra da PTT den sms gelir. SMS geldikten 1-2 gün sonra da pasaport elinizde olur.

• @idilgokcen 28 Temmuz girdik mulakata. Bugun issued oldu.

• @lumos tebrikler, emeğinizin karşılığını almışsınız. abd'deki hayatınızda başarılar.

• @Serkan-YILDIZ vizeniz hayırlı olsun, ailenizle birlikte abd'deki hayatınızda mutluluklar.

• @mstfak Teşekkür ederim.

• @tolga-a Teşekkür ederim. Dilerim herkes gönlünden geçene kavuşur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

181

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.6k

| | | |