Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @emiroz hayırlı olsun vizeniz. Yeni hayatınızda başarılar, mutluluklar dilerim.

• @emiroz Çok tebrik ediyorum.. Umarım yeni hayatınız size başarı getirir. Mülakatınızın su gibi geçmesine çok sevindim.

• @emiroz Yeni hayatınızda başarılar dilerim

• ...........

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT Depremde hayatını kaybeden yakınlarınız için başsağlığı dilerim. Vizenizi iyi günlerde kullanın tebrikler.

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT başınız sağolsun. İnşallah yeni hayatınızda mutluluklar sizinle olur.

• @emiroz Tebrikler vizeniz hayırlı olsun cok kolay almışsınız vizenizi 🙂

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT öncelikle çok geçmiş olsun başınız sağolsun. Umarım ileride kuracağınız hayat sizin için daha güzel ve güvenilir olur. Vizeniz için tebrikler

• ..........

• ..........

• ..........

• @clestial tebrikler vizeniz hayırlı olsun bol şans dilerim

• @gzm06 Tebrikler, vizeniz hayırlı uğurlu olsun , yeni hayatınızda başarılar diliyorum .

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT Hayirli olsun tebrikler, hayatinizda basarilar dilerim

• ..........

• @emiroz Vizeniz hayırlı uğurlu olsun. ABD de hekimliğinize kısa sürede başlamanızı dilerim ve bu konudaki tecrübelerinizi paylaşmanızı bekleriz

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT Deprem felaketinde kaybettiginiz yakinlariniz icin bas sagligi ve sabirlar diliyorum. Vizeniz hayirli, ugurlu olsun. Bundan sonraki hayatiniz beklediginizden de guzel olsun.

• @mstfak tebrik ediyorum. Ailenizle ABD de huzurlu ve mutlu hayatlar diliyorum.

• @emiroz tebrik ediyorum. ABD deki hayatınızda başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun

• @clestial tebrik ediyorum. ABD deki hayatınızda huzur ve başarı sizinle olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |