Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @emiroz hayırlı olsun vizeniz. Yeni hayatınızda başarılar, mutluluklar dilerim.

• @emiroz Çok tebrik ediyorum.. Umarım yeni hayatınız size başarı getirir. Mülakatınızın su gibi geçmesine çok sevindim.

• @emiroz Yeni hayatınızda başarılar dilerim

• ...........

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT Depremde hayatını kaybeden yakınlarınız için başsağlığı dilerim. Vizenizi iyi günlerde kullanın tebrikler.

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT başınız sağolsun. İnşallah yeni hayatınızda mutluluklar sizinle olur.

• @emiroz Tebrikler vizeniz hayırlı olsun cok kolay almışsınız vizenizi 🙂

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT öncelikle çok geçmiş olsun başınız sağolsun. Umarım ileride kuracağınız hayat sizin için daha güzel ve güvenilir olur. Vizeniz için tebrikler

• ..........

• ..........

• ..........

• @clestial tebrikler vizeniz hayırlı olsun bol şans dilerim

• @gzm06 Tebrikler, vizeniz hayırlı uğurlu olsun , yeni hayatınızda başarılar diliyorum .

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT Hayirli olsun tebrikler, hayatinizda basarilar dilerim

• ..........

• @emiroz Vizeniz hayırlı uğurlu olsun. ABD de hekimliğinize kısa sürede başlamanızı dilerim ve bu konudaki tecrübelerinizi paylaşmanızı bekleriz

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT Deprem felaketinde kaybettiginiz yakinlariniz icin bas sagligi ve sabirlar diliyorum. Vizeniz hayirli, ugurlu olsun. Bundan sonraki hayatiniz beklediginizden de guzel olsun.

• @mstfak tebrik ediyorum. Ailenizle ABD de huzurlu ve mutlu hayatlar diliyorum.

• @emiroz tebrik ediyorum. ABD deki hayatınızda başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun

• @clestial tebrik ediyorum. ABD deki hayatınızda huzur ve başarı sizinle olsun.

Benzer Başlıklar

• 116
  • 12410
  • 46
  • 296
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |