DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @iyilikyapveiyilikbul tebrikler, mülakatınızda bol şanslar

• @orhant sıkıntı yaratmaz şimdiden bol şans

• @Begum sakın son güne kadar vazgeçmeyin. Gidebileceğiniz her yere mail atmaya devam edin. Mali yıl bitene kadar umut var, unutmayın kaybettiğiniz gün vazgeçtiğiniz gündür. Bol şans 🙂

• @excalibur şansınızı deneyin dilerseniz, denemeden bilemezsiniz, umarım olumlu dönüt verirler

• @jordan formu açtırmak için yeterli bir sebep mi bilmiyorum ama riske atmak istemezseniz şimdiden açtırabilirsiniz, mülakatınızda şimdiden şans diliyorum.

• @Emy-0 son mülakat dağıtımı ile birlikte mali yıl kapanmak üzere ancak ankara bir sürpriz yapar mı bilinmez.

• @barb son bülten açıklandı ancak dağıtımlar son mu kimse bilmiyor.

• @afrkns aynı gün dönenler olduğu gibi en geç bir hafta içinde dönenler de oldu

• @bates7 mali yıl sonuna doğru gidildiği için vizesiz ülkelerle şansınızı deneyebilirsiniz, forumda konu başlığı ve deneyimler mevcut, bol şans

• @Begum schengen ülkeleri bu konuda oturum or çalışma istiyor, vizesiz ülkelerin konsolosluklarına tekrar mail atılabilir.

• @Mr-Yavuz Çok teşekkür ederim desteğiniz için. Umarım güzel haberi alırız.

• @myna Çok teşekkür bilgilendirmeniz için. Dediğiniz gibi vizesiz gidilecek konsolosluklara tekrar mail iletelim.

• @ayşebirkadın [email protected]. mail address burası, resmi sitesinde yazıyor

• @aliispi bu durum çok hoş karşılanmıyor, daha vize onaylanmadan ev araç gibi şeylerin satılması, mali değeri gösteren bir belge yeterli olacaktır, bol şans

• @Begum son güne kadar vazgeçmeyin mail atmaya devam edin, denildiği gibi son ay dosya taşıyıp vizesi basılan var, umarım olumlu bir dönüş alırsınız

• @myna a katılıyorum. Evet son aya kadar mülakat talepleriniz artarak devam etsin Bir anda sürpriz bir vize görüşmesi daveti alınabilir

• Ankaraya mail attım kapasitelerinin dolduğunu başka konsolosluklarla iletişim kurabileceğimi söylediler.Anladığım kadarıyla artık mülakat bermeyecek Ankara konsolosluğu sizi de bilgilendirmek istedim

• @Begum merhaba, ben de Viyana’ya ilk attığım maillerde kapasitelerinin dolu olduğu ve yeni dosya kabul etmedikleri yönünde dönüş almıştım bir süre. Konsolosluğu her gün mail atarak bunaltmadan, mailler arasına biraz zaman koyarak tekrar denediğimde daha sonra olumlu dönüş aldım ve mülakata da oradan girdik. Zaman az kaldı. Olumsuz dönüş alsanız da yeniden deneyin, umutsuzluğa düşmeyin derim.

• @myna Çok teşekkür ederim. Umarım bekleyen herkes mülakat alır.

• @Şener-Uysal Çok teşekkür ederim desteğiniz için. Umarım sürpriz olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |