Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @busradincer
    Bu arada alacağınız evrakta çocuğunuz da olması lazım.

• @uraz-mert Çok teşekkür ediyorum.

• @uraz-mert çok teşekkür ediyorum 😌

• ⭐⭐⭐

@halil832 sadece ilk haftaya mülakat vermiş olması bu ihtimali biraz oluşturdu gibi oldu ama dönem boyu tek sefer dağıtım yaptı çoğunlukla ankara ben pek olanak vermiyorum o yüzden. Belki olası AP durumları vs için bütün mülakatları ayın ilk haftasına vermek istemiş olabilirler

• Herkese merhaba, iyi pazarlar... Uzun süreli bekleyişin ardından ben de 7 Eylül mülakat tarihini aldım.
    İçinde iyilik barındıran herkesin gönlündekine ulaşması dileğiyle, selamlar sevgiler.

• @Emre-Kurtulmuş teşekkür ederim cevap için
    Peki geçen yıllarda yıl sonuna doğru hızını artırdığı oldu mu? Bide AP süreçleri dönem dışında degerlerdirilebilirmi yoksa 30 Eylül son mudur?

• @lumos teşekkür ederim

• @halil832 30 eylül son maalesef 30 eylüle kadar vize basılmaz ise hakkınız yanıyor

• @bozyuruk Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

• 18 Ağustos için mülakat tarihi aldım . Dv2023 de mülakatlara giren arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz ?

• Herkese merhaba,

Ben de 7 Haziran tarihine mülakat maili aldım. Fakat nişanlımla düğünümüz 15 eylülde olduğu için hafta içi en kısa zamanda hemen nikah yapmayı düşünüyoruz. Soyismim değişeceğinden yeniden pasaport ve kimlik çıkartmam gerekecek. Mülakat maili aldıktan sonra ne yapmamız gerekiyor bu süreçte yardımlarınızı rica ediyorum.

• @snowflake61 merhaba öncelikle sürecinizi imzanıza taşıyın temmuz ayındayız siz hazirana mülakat aldım diyorsunuz bu pek mümkün değil

• ⭐⭐⭐

@halil832 önceki yıllara göre değerlendirmek çok doğru olmaz ama onun için geçmiş dönem excellerine ve savedv sitesine bakabilirsiniz. 30 eylüle kadar ap sürecinin sonuçlanması gerekir yoksa vizesi basılamaz

• ⭐⭐⭐

@snowflake61 bu sorunun cevabı daha öncede verilmiş size ama 6 aydır foruma uğramadığınız için unutmuşsunuz galiba.

Evlilik sonrası ankaraya mail atıp dosyanızı açtırıcaksınız,
    Asıl talihlinin dosyasındaki kısımları düzelteceksiniz
    Add applicant ile eşi ekleyeceksiniz ve dosyanızı geri submit ediceksiniz
    Mülakatada evlilik kanıtlarını götürüceksiniz

Tabii ki en önemlisi bunlar için hemen evleniceksiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sy61 öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    sonra da destek istediğiniz ne varsa buraya yazın, cevaplayalım.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 

• Arkadaşlar, merhaba.
    Ankara'da mülakata giderken yanımızda noterden onaylatmamız gereken bir belge var mı (diploma fotokopisi, banka hesap dökümü, ..., vs.) ve e-devletten çıkartılan belgelerin kabul edilmediği şimdiye kadar hiç oldu mu?
    Not : Üniversite diplomamın e-devlet sisteminde de kaydı vardır, onu da yanıma alacağım.

• Arkadaşlar ayrıca bu yılki (2023) Excel listesinde gerekli evraklar içinde Arşiv Kayıtlı Adli Sicil Belgesi'nin altındaki 4 nolu belgenin satırı boştur ama orada silinmiş olan belgenin aslının büyükelçilik mülakatına getirilmesi gerektiği yazıyor, o belge nedir acaba, bir bilen var mı?

• @Beykentli zaten orijinalleri yanınızda götüreceğiniz için fotokopileri onaylatmaya gerek yok. E devletten alınan belgeler kabul görüyor. Banka hesap dökümü için önemli olan son 6 aylık olması ve imza sirküleri yeterli

• Herkese merhaba foruma yeni üye oldum DV 2023 talihlisiyim sıram 23xxxx lerde forumda okuduklarımdan mülakat sırası gelmeyeceğini anladım. Yeşil pasaportum var. O yüzden dosyamı holllanda yada almanyaya taşımak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi

• Merhaba ben nurcan dv2023 talihlisiyim foruma yeni üye oldum casenumberım23xxx lerde muhtemelen mülakat için sıra gelmeyecek o yüzden mülakata başka bir yerde girebilirmiyim bu konuda sizden yardım talep ediyorum. Öğretmenim Yeşil pasaportum var. Bilgi için şimdiden teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |