DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @erme11 ds260 formu doldurdugunuz için sistemden görüyorlar ben göçmen olmak istiyorum derken birde turist olmak istiyorum diyorsunuz çelişki oluyor. Ama bu sene alan arkadaşlar gördük ama red yiyen dağa coktu

• @mehmetizmirli efwr surec yetişmez bana sıra gelmez diyorsanız shengen vizeniz varsa viyana vizesinden hong kong basvurabilirsiniz

• @Emre-Kurtulmuş @mehmetizmirli bilmiyordum böyle olduğunu yanlış bilgi vermişim ozaman kusura bakmayın 🙂🙏

• @anlcn Tebrik ederim, mülakatınızda da başarılar dilerim 🙂

• @demirnaz tekrar tebrik ediyorum. Yolunuz açık, şansınız bol olsun.. bu yolda bana verdiğiniz destek için ayrıca teşekkür ediyorum:) Yeşilkart forum bana yeni bir arkadaş kazandırdı..Umarım Amerika' da yollarımız kesişir:)

• @nura yeni hayatınızda başarılar dilerim

• @ekorkut yolunuz bahtınız açık olsun

• @baran-bozdogan tebrikler şansınız daim olsun 🙂

• @ozgurcc emeğinizin karşılığını almışsınız çok değerli bir deneyim olmuş, yeni hayatınızda mutluluklar dilerim 🙂

• @Halit-kızoğlu, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@karaçay 6 aydan fazla yurt dışından kaldıysanız o ülkenin adli sicil kaydını almanız lazım .

Amerika'da 3 sene kadar okul okumuştum. Bu belge ABD içinde geçerli mi?

• Unganlar 18 Temmuz deneyimim

11.20 de olan randevum için 10.30 da gitmeme rağmen bekletmeden aldılar. 4. Katta fotoğrafımı çekip e nabızdan çıkarttığım covid belgesiyle pasaportumu aldılar. 3. Kata inmemi söylediler. Burada kan ve idrar testleri bir de röntgen aldılar. ( 24 yaşında olduğum için idrar aldılar.) Burası çok kalabalıktı 1 saat kadar bekledim. Buradan 118 dolar aldılar. 100 dolar nakit verdim kalan 18 doları 470 tl olarak verdim çünkü 200 dolar versem bozamayacaklarını söylediler dilersem kredi kartından da çekim yapabilirdim. 11.30 da 4. Kata tekrar çıktığımda 13.00 da tekrar gelmemi söylediler. 13.00 da gittim içeri aldılar önlük verip soyunup beklememi söylediler. Sonrasında doktor hanım geldi 2 sağ koluma 1 sol koluma aşı yaptı bunları yaparken de bir rahatsızlığım var mı diye sordu.( karaciğer böbrek psikolojik vb ) Biraz sohbet ettikten sonra işleminiz bitti dedi çıktım ve burada da 310 dolar ödedim. Yarın 3 ila 5 arası gelip teslim alabileceğimi söylediler. Umarım bilgiler herkese yardımcı olur.

• @Emreiner tebrikler yolunuz açık olsun

• arkadaşlar peki ben turist vizesinde şansımı denicem abd ye belki onaylanır ve aos yaparım şu sıra stresinden kurtulurum red yersem greencardıma bir kötü yanı olacakmı ?

• @erme11 olani duymadik güzel bir açıklama yaparsanız kabul edilen oldu inşallah kabul olur ds260 formu doldurmadan başvurunuz olsaydı cok güzel olurdu kabul olası açısından.

• @erme11 başka ülke oturum içinde bakın derim. Eğer olumsuz olursa benimde numaram siizn gibi ve gelmedi başka ulkeleri denedim sukurki oldu vizem bu formu iyi takip edin derim 7 24 yakin takıp edenler dosyasini tasidi yoksa bizim surecimizde olumsuz olucakti.

• @Emreiner mülakatta da başarılar dilerim

• @demirnaz hayırlı olsun vizeniz tebrikler uzun uğraş sonucu çok şükür bitti ABD hayatında başarılar dilerim yolunuz açık olsun daima insallah 🙏🙏☺

• @demirnaz tebrikler tünelden önce son çıkış tabiriyle amerikada başarılar dilerim

• @baran-bozdogan buradan da tebrik edeyim Barancım 🙂 yolun açık olsun şimdiden. Tahmininden çok daha güzel gitsin bundan sonrası.

• @Emreiner Hayırlı olsun, darısı vize görüşmenize 🙂 Umarım onu da rahat bir şekilde geçirirsiniz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

177

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.1k

| | | |