Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Kramer 2 gün çok kısa bi süre size tavsiyem en azından ssn ve gc kartlarınız gelene kadar bekleyin onları da teslim alıp öyle dönün

• @Erkan-Gürsoy en çok da sizi merak ediyordum ve birden bu gönderiniz karşıma çıktı. öncelikle çok geçmiş olsun ben eminim ki bundan sonraki hayatınız daha da güzel olacak umarım bir daha ne siz ne de kimse deprem gibi felaketlere denk gelmez. şans sizinle olsun

• @Cornelius merhaba öncelikle tebrik ederim şans sizinle olsun. LA de yaşamak nasıl bir deneyim memnun musunuz ve ne iş yapıyorsunuz biz de orayı istiyoruz ama çok pahalıymış

• @kronos tebrik ederim. umarım çok güzel bir hayatınız olur şans sizinle olsun

• @Emre-Kurtulmuş tebrik ederim her şey sorunsuz geçmiş dilerim bundan sonra daha güzel bir hayatınız olur. deneyimlerinizi takip ediyor olacağım. şans sizinle olsun

• @skrbtk öncelikle tebrik ederim ap sürecini olumlu atlatmışsınız ve eşinize kavuşmuşsunuz dilerim artık hiç ayrılmazsınız. benim de eşim ap ye kaldı ben de onsuz gitsem o daha sonra gelse oluyor mu

• ⭐⭐

@Neslihan-Yaşar talihli sizseniz evet ilk giris yapan siz olabilirsiniz, aileniz sonradan gelebilir.

• @Kramer Açıkcası bende ssn ler elinize geçmeden çıkmanız uygun değil diye biliyorum,15 gün içinde ssn leriniz elinize geçtikten sonra çıkış yapabilirsiniz

• @lumos çok teşekkür ederim

• Arkadaslar kusura bakmayin dogru basliga yazmiyorum farkindayim ama whatsapp harici Amerikadan Turkiyedeki banka ve digiturk u aramam gerekiyor, en uygun ne sekilde arayabilirim telefonla?

• @AE123 skype

• @Kramer, içinde söyledi: Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

Merhabalar. Vizemi aldıktan sonraki ilk girişimi 12 Ağustos'ta yapıp 2 gün sonra döneceğim.
    Amacım o meşhur zarfı bir an önce teslim etmek ve kartlarımın basılıp belirttiğim adrese gönderilmesi. Döndükten sonra Türkiye'deki işlerimi halledip temelli yerleşeceğim.
    Uçak biletimi aldım ama 2 gün kalıp dönmek sorun olur mu kafama takıldı, bunu yaşayıp deneyimleyen oldu mu acaba?

Sorun olmaz. 2 gun kalip donebilirsiniz.

• @Ryback, içinde söyledi: Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

@Kramer, içinde söyledi: Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

Merhabalar. Vizemi aldıktan sonraki ilk girişimi 12 Ağustos'ta yapıp 2 gün sonra döneceğim.
    Amacım o meşhur zarfı bir an önce teslim etmek ve kartlarımın basılıp belirttiğim adrese gönderilmesi. Döndükten sonra Türkiye'deki işlerimi halledip temelli yerleşeceğim.
    Uçak biletimi aldım ama 2 gün kalıp dönmek sorun olur mu kafama takıldı, bunu yaşayıp deneyimleyen oldu mu acaba?

Sorun olmaz. 2 gun kalip donebilirsiniz.

Sayın @Gezzio nun ilk girişi de iki gün olmuş dönmüş.

İçimi rahatlattınız sayın @Ryback çok teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Neslihan-Yaşar Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Umarın sizinde herşey istediğiniz gibi olur. Bol şans.

• @Erkan-Gürsoy çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@Kramer isterseniz giriş yaptıktan sonraki ilk uçakla bile dönebilirsiniz

• merhabalar, ağustos ayında almanyadan amerikaya gidiyorum. frankfurt-jfk-raleigh şeklinde aktarmalı olacak. ilk gittiğim yerin jfk olması bir sıkıntı yaratır mı, girişte ki süreç için

• @myna Merhaba, hayır olmaz gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Hayırlısı olsun. Her şey umarım planladığınız gibi gider, yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• @Redbeard teşekkür ederim

• @myna merhaba bizde bir aksilik olmaz ise Ağustos ayında frankfurt aktarmalı atlanta düşünüyoruz. Siz ayın kaçında gidiyorsunuz ve vaktiniz olursa aktarma ile ilgili deneyimiziniz paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

39

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |