Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10, içinde söyledi: ABD-Türkiye Arası Para Transferleri

@mqkerqkermwer

ben demiyorum teb resmi sitesi diyor. Sadece atm farklı oluyor.

.

linkte oyle birsey yazmiyor.

bofa debit kartiyla teb atmden usd 0 komisyonla cekiliyor. bunu ben yaptim.

ama sordugum sey su. bofa debit kartina teb atmden usd koymak. bunu benden baska deneyen yok mu hic?

• @ayvalik10 TEB'in sayfasında yazan TEB logolu atmlerde geçerlidir, zaten TEB atmleri diye özellikle belirtilmiş. Haritada gösterilen Türkiye içindeki TEB atmlerinin hangisinde döviz yatırma/çekme işlemi olduğunu göstermektedir. Yurtdışı anlaşmalı banka atmlerinden sadece çekim yapabilirsiniz, para yatıramazsınız.

• ⭐⭐⭐

@mqkerqkermwer evrt bahsetmeye çalıştığım oydu zaten daha önce forumda bunu deneyip yapılamadığını söyleyen oldu. Para çekme konusunda zaten sorun yok ama yatırma kabul edilmiyor

• Arkadaslar 2 gun once Teb banka kartiyla bank of amerikadan para cektim , komisyonsuz diye sevinirken 3.15 $ maraf kestiler. Mail attim, subedeki temsilcime whatsapptan yazdim ama henuz cvp yok , muafiyet tanimlattim hesap cekim limitimi arttirdim gelmeden neden kesinti oldu anlamadim.

Su an yerlesme arifesinde Turk hattim harici yeni telefonumda olmadiginsan 0850 li numaralarini da ariyamiorum , ne sekilde ulasabilirim whatsapp hatlari vs var mi ?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Murat 4 Murat 4 

• herkese selam. Amerikaya taşınıyorum fakat 50k civarı bir param var.Bu parayı binance global e ardından binanceus hesabıma aktarsam.lazım oldukça peyderpey çekip kullanmam mümkünü ?

• @AE123 Kablosuz bağlantı üzerinden arama özelliğini açabilirsiniz telefonunuz wifi ile aramayi destekliyorsa. Paketinizdeki kullanim haklarinizdan duserek aranabiliyor. Ben oyle kullananiyorum Abd'de.

• @AbdullahC Coinbase daha iyi ama bu aralar kripto borsalarında para tutmama taraftarıyım çünkü SEC( Abd Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) kripto para borsalarına dava açtı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AE123 amerika hattına türkiye paketi alabilirsen aşağıdaki linkten irtibat numaraları var

https://www.teb.com.tr/contact-us/#:~:text=You can call %2B90 0850,your complaints%2C suggections and appreciations.

• Wise 12 Haziran’dan itibaren düzeldi mi, eskisi gibi çalışıyor mu?

Transfergo’da son durum nedir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@diclemre, içinde söyledi: ABD-Türkiye Arası Para Transferleri

Wise 12 Haziran’dan itibaren düzeldi mi, eskisi gibi çalışıyor mu?

Transfergo’da son durum nedir?

Şimdi kontrol ettim. Wise'ın uyarı mesajı gitmiş. ABD'ye transfer yapılabilir gibi görünüyor şu anda.

• Herkese iyi forumlar. Yurt dışındayken Garanti, TEB, İş vs. gibi bankaların internet ya da mobil şubelerine nasıl giriş yapabiliyoruz? Ya da yapabiliyor muyuz?

• @levo merhaba evet yapabilirsin ama numaranı değiştirene kadar Türkiye numarana ihtiyacın olacak.

• @vartorian çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

bu konuyla alakalı eşimin videosu var bilgi olması açısından buraya link bırakıyorum

• @denizci10, içinde söyledi: ABD-Türkiye Arası Para Transferleri

bu konuyla alakalı eşimin videosu var bilgi olması açısından buraya link bırakıyorum

Bilgilendirici bir video olmuş. 💐

• Herkese iyi forumlar.
    Forumda arayıp bulamadığım bir sorumu burada sormak istedim umarım doğru yerdir.

Biz Türkiye’den çıkış yaparken 10.000 dolar üstü nakit para götürüyorsak Türkiye’de nasıl beyanda bulunmamız gerekiyor. Yanılmıyorsam Türkiye’den de 10.000 USD üstü çıkarılan paralar beyan edilmek zorunda. Şimdiden teşekkür ederim.

• @levo havalimaninda gumruk ofisine ugruyorsunuz, ne soruyorlar ne belge istiyorlar derseniz maalesef bilmiyorum, hic ugramadan 15k ile ciktim .

• Merhaba,

Tr'ye para göndermenin en avantajlı yolu nedir şu anda? Benim anladığım kadarıyla Wise gibi görünüyor ama Abd bankasından Wise'a para aktarma meselesi de var. Orda da bir kesinti oluyor sanırım. Sizlerin tavsiye edebileceği başka bir yol var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ICu, içinde söyledi: ABD-Türkiye Arası Para Transferleri

Merhaba,

Tr'ye para göndermenin en avantajlı yolu nedir şu anda? Benim anladığım kadarıyla Wise gibi görünüyor ama Abd bankasından Wise'a para aktarma meselesi de var. Orda da bir kesinti oluyor sanırım. Sizlerin tavsiye edebileceği başka bir yol var mıdır?

Parayı bankadan ACH yöntemiyle çekmeyi seçerseniz fazla bir kesinti olmuyor. Bence en mantıklısı Wise. Başta zaten ne kadar masraf keseceğini ve karşı tarafın eline tam olarak ne kadar geçeceğini (kur değişimi hariç) kesin olarak söylüyor.

• @AbdullahC, içinde söyledi: ABD-Türkiye Arası Para Transferleri

herkese selam. Amerikaya taşınıyorum fakat 50k civarı bir param var.Bu parayı binance global e ardından binanceus hesabıma aktarsam.lazım oldukça peyderpey çekip kullanmam mümkünü ?

cok yanlis olur borsadan cekmen cunku ona tax odeyeceksin sene sonunda.En mantiklisi TEB uzerinden atm den her gun 1000 1000 cekmen olur.

Benzer Başlıklar

• 13
  • 6
  • 1
  • 17
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |