DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Katılım durumu kontrol talimatı açsam sorun olurmu kontrol etsem

• ⭐⭐⭐

@adaderyaela Ne demek istediginiz sanirim anlamadim, ama tabloyla ilgili bir mudahaleden bahsediyorsaniz eger; Excel'e yorum disinda mudahale yapamazsiniz. Indirip, istediginiz formul ve filitreyi uygulayabilirsiniz, ama online tabloya bunlari yapamazsiniz.

• @gucarslan Çok kötü... Umarım kimsenin hevesi kursağında kalmaz. Tavsiyeniz için teşekkürler. 🙂

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   fyrnaa fyrnaa 

• @hsn-kartal

Merhaba hsn-kartal

Ben de benzer ruh halindeyim. Danışmanlık için calistigin firmayı paylasabilir misin? Memnun olduğunu düşündüm yazdıklarını okuyunca.

• @Buse-Şahin Bilemedim @gucarslan veya @crazycells yardımcı olabilirler belki.

• ⭐⭐⭐

@selun Merhaba,

1. Esas talihlinin submiti onemli, o nedenle endise etmeyin. Islemin tamamlandigindan emin olun herkes icin (completed olmali).
    2. Turkiye'de oldugunuz icin, Istanbul secmis olsaniz da dosyaniz Ankara'ya atanir, sorun yok bu konuda da.
  • ⭐⭐⭐

@hsn-kartal Tum dunyada cagrilmaz, Current olmadan mulakat planlanmaz; sadece, cekilisle secilen kisinin ozel bir durumu varsa current olmadan cagrilabilir (nobel odullu olmak gibi ...) submit onemli bir parametre bu arada, ozellikle kalabalik konsolosluklarda.

• Birisi excel listesini karıştırmış birçok kişinin bilgileri silinmiş en azindan bende öyle görünüyor

• Excel'de sıkıntı var sanırım, sürüm geçmişinden kontrol edince birileri kazara fena oynamalar yapmış galiba. benim de case numberımı silip yaşadığım yeri değiştirmiş. @hsn-kartal yazınca ben de kontrol ettim ve bilgilendirmek istedim.

• ⭐⭐

@evren-eroglu Hiç kimse kendi sürecinizi sizin kadar iyi takip edemez. Sonra pişman olmayın, benden söylemesi.
    Bu forum varken başkasına ne gerek?

• @OzzieOzzy8 pek kazara gibi durmuyor

• Excelde 100 kişi buhar olmuş

• Şimdi silinen kayıtlar geri getirilemeyecek mi, kazayla olacak iş değil lakin bu. Önlem alınabilir mi ilerisi için acaba?

• ⭐⭐⭐

@OzzieOzzy8 Kendi bilgilerinizde hata oldugunu dusunuyorsaniz, satirinizda yorum yaparak yardimci olabilirsiniz. Satirinizin yeriyle oynamayin ama lutfen, bir sistematigi var, sanirim biri mudahale etmis bugun.

• Selamlar Amerika'dan gelen bir job offer mülakat sürecinde beni biraz da olsa rahatlatır mi yani avantajı olur mu benim için?

• ⭐⭐⭐

@symbi0te Merhaba, kurallara uygun bir is teklifi size finansal kaynak gostermeniz konusunda oldukca yardimci olur.

• @gucarslan @crazycells @lumos excel’de bilgilerim yer alıyordu ama bir kullanıcı art niyetli veya art niyet olmaksızın bir çok satırı silmiş. Yedek var mıydı veya bir çözüm öneriniz var mı?

• ben 36k dayım o zaman şansım sıfır gibi arnavutluk pasaportum ve oturumum var dosyayımı oraya taşıtıp erkene çekebilirmiyim fikri olan var mı varsa yanıtlarsa memnun olurum

• birde kcc ye sponsor formu yollamak yararlı olur mu kızım basketbolcu bunun bana faydası olur mu?

• @ATS16 art niyetli olduğu çok belli

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |