Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben de web sitelerinden alıntı yaparak Kosova Vatandaşlarına ve Kosova'da ikamet izni olanlara hizmet verdiklerini bildiren yazıyı tekrar onlara gönderdim, bana son gönderdikleri e-postadan başka cevap vermeyeceklerini ve bundan sonraki e-postalarımı da cevapsız bırakacaklarını bildiren bir yazı geldi, ben de Kosova'ya dosya taşıma isteğimden artık vazgeçmiş oldum.

• ⭐⭐

@Beykentli Bu duruma göre listeden çıkarttım, teşekkürler.

• @svsucr Merhabalar, forumda bir kaç kişinin Muskat için dosya taşıma talebinde olduğunu okudum, maalesef ki 3 yıllık oturma ve çalışma vizemiz olmasına rağmen biz de bu sabah olumsuz dönüş aldık, çok fazla talep olduğu için yeni mülakat kabul etmiyorlarmış, bilgi amaçlı yazmak istedim.

• @busradincer merhaba,yarın sabah Umman vizesi için başvuru yapacaktım,fakat son paylaşımınızdan sonra bundan vazgeçtim,çok teşekkür ederim.
    Amerka B1-B2 Turist Vizem var 2 defa gidip 5,5 ‘ar ay kalıp dönmüştük.Oğlum orada yerleşik ,yani gittiğimizde ikamet sorunumuz olmadığından orada adres gösterip AOS yapma durumu olabilir. Bu süreçdede verilecek Vize sayısının bitebilecek olması düşündürüyor.

• @Serap-2 Hanım, sizin çocuğunuz DV2023 talihlisi mi? Eğer öyleyse Case Number'ı kaç (son iki hanesini XX olarak yazın lütfen).

• merhaba arkadaşlar ben dosyamı taşımak istiyorum lakin hangi ülkeye nasıl taşıyacağımı bilmiyorum en hızlı şekilde sonuçlandıracağım bir ülkeyi bana yazıp yardımcı olabilir misiniz ?

• Merhaba arkadaşlar,
    Amerikaya turist vizesi almak zor fakat ben şuanda yazılımcı olarak çalışıyorum ve bu hafta bir apple event'i var konsolosluğua bu etkniliği gösterim 1 haftalık vize alabilirmiyim ve bu süreç içerisinde aos yapabilirmiyim?

• @Beykentli Yeni bir bilgi, bana da şöyle bir dönüş yaptılar;

################################################
    The Contact Desk Support Team (U.S Visa and Consular Services)

Jun 1, 2023, 2:57 AM EDT

Dear Visa Applicant,

We are not authorized to change your interview to a different location.

If you want to transfer your Immigrant Visa case from one Embassy or Consulate to another, you must contact the U.S. Embassy directly where you wish to have your interview transferred with your request. If your petition is being processed at the National Visa Center (NVC), you must contact NVC to request the transfer.

Please visit the following link for more information on the steps you need to follow to make a case transfer request https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/national-visa-center/immigrant-visas-processing-general-faqs.html#ivp13.

Please note we do not have NVC’s nor any of the Embassy’s contact information to initiate this process.

Sincerely,

The Contact Desk Support Team

• @erennlk Öncelikle merhaba, turist vize randevunuz var mı ? Geçen hafta baktığımda en erken randevu 2024 Haziran ayı için gözüküyordu. Yani eğer randevunuz varsa apple event'ine iş için katılacağınızı gösteren bir belge elinizi güçlendirebilir fakat DS260 formunuzu doldurduğunuz için göçmenlik niyetinizden dolayı red almanız da olası.
    Ayrıca turist vizeleri 10 yıllık veriliyor ve aos 1 hafta içerisinde sonuçlanabilecek bir süreç değil.

• Merhaba, umman için dosya taşıma ile ilgili mail iletmişti. Dün red geldi. Bugün ise tekrar umman dan bize mail geldi. Mailimizde birkaç tane linkler var. Şifre oluşturulması içinde kullanıcı adını bile yazmışlar. Nedir acaba anlayamadık Konuyla ilgili bilginiz var mıdır?

• @hope123 event katılımından dolayı daha erken bir vize almam mükün değil mi peki

• ⭐⭐

@erennlk Acil bir randevu almanız gerekiyorsa bu mümkün.

Şu başlığı okuyun lütfen

• merhabalar, uscis immigrant fee ödemesi ve adres değişikliği yapmak için account oluşturdum. ödeme yapmadan önce ds-260 a girdiğim adresi değiştirmek istiyorum ancak ilgili sayfayı bulamıyorum. değişiklik için ilk vermiş olduğum adresi sistemde görmem gerekiyor diye anlıyorum ancak bulamadım. yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler şimdiden.

• Merhaba, dün umman maskat dan red gelmişti. Bugün bu mail geldi. Nedir acaba?

Your case has been updates plase log back into your account to view the details.
    Altında da link var.

• @SerVian-0 Schengnele hangi konsollugua kabul edilmek mumkunki
    ?

• @Begum Sadece form mu doldurdunuz? yoksa mail de göndermiş miydiniz? Ben 3 kere form doldurdum, dün herkese yanıt gelmesine rağmen bana hala dönüş yapmadılar.

• ⭐⭐

@muhammedd Bu sekilde dosya tasimak (on kosulsuz) icin schengen sarti yok ki, oncelikle hedefiniz dosyayi tasitabilmek, bu da konsolosluga bagli, Schengen vizenizin olmasi tasimanizda etkili degil, onemli olan kabul edilmenizdir.

• @ozgeaaa ben 1 gün önce attım bugün dönüş yaptılar kabul etmediler malesef

• @SerVian-0 Evet sadece form doldurduk.Farklı yerlere bir çok mail ilettik. Umarım en kısa sürede beklediğimiz mülakat mailini alırız.

• @abzr vizenizi ekleyibmi atmisdiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |