Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba Viyana konsolosluğundan vize alanlar için Covid 19 aşı durumu için hala 5 yaş üzeri zorunlu mudur? Web sayfasında 404 error yazıyor acaba bir güncelleme mi var yakın zamanda tarih alan varsa mailde covid için nasıl bir açıklama yazıyor paylaşabilir mi?

• ⭐⭐

@u2rem Merhaba evet zorunlu hala, dozuyla ilgili degisiklik var sadece.

• ⭐⭐

@bestonway Tebrikler, vizelerinizle mutlu bir ABD hayati dilerim.

• @lumos Teşekkür ederim cevap için 12 yaş üzeri sadece 1 doz diye biliyorum ama Viyana için de umarım böyledir. Ben dün mail attım Viyana ya olumlu dönüş yaparlarsa buradan durumu paylaşırım. 8 ve 14 yaşında iki çocuğumuz var 2 doz ise küçüğe bir dozunu burada yaptırabilir miyiz emin değilim o yüzden sormuştum.

• @Djordan023 Merhaba, Viyana'da oturum iznini nasıl aldınız acaba? Dosya taşımak için oturum izni şartı vardı zannedersem.

• @blackmamba24 Sadece Schengen vizesi ile kabul aldılar bu sene dosyasını Viyana'ya taşıyanlar., oturum şartı aranmadı yani. Fakat bu konsolosluğun takdirinde olan bir durum o yüzden önümüzdeki yıllarda da kabul edecekleri anlamına gelmiyor.

• @hope123 Çok teşekkürler.

• @Djordan023 Çok tebrik ederim, hayırlı olsun

• Merhaba, ankara konsolosluğunun son geldiği case numberı nereden takip edebilirim?

• @u2rem en doğrusu Molnard'a mail yazıp teyit almak. Ancak ben 1 doz diye biliyorum.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   atalardankalanbirben atalardankalanbirben 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• Salam.Attestati Sadece tercume eletdiririk?ya tehsil nazirliyi arayis vermelidir?

• Herkese merhabalar ben Viyana konsolosluğuna Cumartesi mail attım dosya transferi hakkında ancak henüz cevap alamadım, hem haftasonu olması hem de dün Memorial day olduğu için aslında mail üzerinden 1 gün olmuş oluyor. Daha önce yazışanlara sormak istedim kaç gün cevap alamazsam tekrar mail atmalıyım?

• ⭐⭐

@u2rem Viyana uzun zamandir yeni dosya kabul etmiyor. Bununla birlikte, maili attiktan sonra en azindan bir hafta beklemenizde de fayda var.

• @lumos çok teşekkür ederim sanırım en son burda Mart ayı gibi yazılan iletileri okumuştum, onlar Mayıs gibi mülakatlarını tamamlamışlar. Son 2 aydır dosya kabulu alan yokmu acaba hiç?

• ⭐⭐

@u2rem Mayis ayinda yeni kabul yok bildigimiz kadariyla, siz dedigim gibi bir hafta hatta 10 gun sonra yine mail atin.

• Arkadaşlar selam, acaba Mali Kaynak olarak Altın hesabımdaki birikimimi gösterebilir miyim?

• @SametUSA Merhaba,

1 - Acaba Hong Kong konsolosluğu oturum izni istedi mi?(Direkt Türkiyeden uçak bileti alıp mı gittiniz?)

2- Hong Kong Türklerden vize istiyor mu?

Teşekkürler.

• Az evvel mailime cevap geldi. Ben DV interview sormamıştım Employment Based Visa için olduğunu belirttiğim halde bu tarz bir mail normal midir?

Thank you for your email inquiry.
    Unfortunately, our capacity for DV interview appointments is full, and we are unable to accept your DV case for further processing.
    We will keep your email in evidence and if there are cancellations, or our current situation changes that enables us to accept additional DV cases later in the year, we will contact you again without delay. However, we cannot make any promises.

We are sorry that we are not able to assist you.

US CONSULATE VIENNA /cs

• ⭐⭐

@u2rem eb de olsa gc süreci olduğu için aynı kategoride değerlendirdiklerini düşünüyorum. Tekrar eb süreci ile gc alamak istediğinizi hatırlatarak cevap verin bence.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |