Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@eray26, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells uzun donem beklentimiz ne olmalidir?

6 aydan uzunsa yazin, 6 aydan kisaysa onemlilik durumuna gore yazin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Mulakatlar verilmeye 15 haziran itibariyle mi baslayacak yoksa eylulde baslayip mulakat verilenler hemen mi cagiralacak.forumu okudum,fotoyuda gordum ama anlayamadim.

Haziran degil de, daha buyuk ihtimal Agustos olur...

• Pasaporta başvurdum gelince formumu açtırıp numarasını gireyim mi yoksa mülakatı mı bekleyeyim

• ⭐⭐

@efedemir40 Merhaba, lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin.
    Mulakati beklemenizde fayda var.

• Yasaklı

Merhabalar dostlar, Ben DS260 formunu submit ettim. Normalde 16 yaşımdan beridir aynı adreste fiilen oturmama rağmen 2019 da okul kayıtları için bir dönem adresimi başka yerde göstermişim. Şuan Formu tekrar açtırıp bunu işlemem gerekli mi yoksa mülakatta söylesem sorun olur mu ? Formu nereden açtırabilirim? Formu açtırmak benim açımdan dezavanatjlı olur mu ? 16 yaşımdan önce de adres değişikliklerim ama izlediğim videoalrda 16 dediği için öncekileri hiç düşünmemiştim bile

• Merhabalar arkadaşlar, forma yeni üye oldum beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Erkek arkadaşıma Green Card çıktı. Ds-260 formunu çabuk doldurması gerektiği için formu bekar olarak doldurup yolladı, case no: 2024EU7***
    Sorum ise yaklaşık 6 yıldır birlikteyiz zaten evlenmeyi düşünüyorduk birlikte gidebilmemiz için ne yol izlemeliyiz? Mülakatın tarihin açıklanmasını bekleyip sonra evlenip formu mu açtırırıp tekrar doldurursak herhangi bir sıkıntı yaşar mıyız? Bu şekilde mülakata gidebilir miyiz? riskli bir durumla karşılaşır mıyız? Lütfen bize şuan ne yapmamız gerektiği hakkında yardımcı olurmusunuz.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Murat 4 Murat 4 

• @crazycells cok tesekkur ederim oncelikle. 6 ay sureli calisma amacli yasadigim yerler oldu fakat yerlerin adresini hatirlamiyorum.calistigim yerlerin adresini yazsam olur mu?

• @Prm-oguzhan Amerika'ya giriş yapıp greencard ve ssn'i aldıktan sonra Re-Entry Permit başvurusu yapıp geri dönebilirsiniz, bu izin size Türkiye'de iki sene daha bulunma hakkı veriyor. Bilgi için, Re-Entry Permit 'i forumda aratın, yapanlar vardı.

• @gucarslan merhabalar formu yolladiktan sonra herhangi bir mail almadım. Gelmesi gereklimiydi. Herkese gelmiyor sanirsam teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lifepark-0, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar dostlar, Ben DS260 formunu submit ettim. Normalde 16 yaşımdan beridir aynı adreste fiilen oturmama rağmen 2019 da okul kayıtları için bir dönem adresimi başka yerde göstermişim. Şuan Formu tekrar açtırıp bunu işlemem gerekli mi yoksa mülakatta söylesem sorun olur mu ? Formu nereden açtırabilirim? Formu açtırmak benim açımdan dezavanatjlı olur mu ? 16 yaşımdan önce de adres değişikliklerim ama izlediğim videoalrda 16 dediği için öncekileri hiç düşünmemiştim bile

actirmayin, bu sekilde kalabilir. konsolos sormadikca soylemenize gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nilgunk, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar arkadaşlar, forma yeni üye oldum beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Erkek arkadaşıma Green Card çıktı. Ds-260 formunu çabuk doldurması gerektiği için formu bekar olarak doldurup yolladı, case no: 2024EU7***
    Sorum ise yaklaşık 6 yıldır birlikteyiz zaten evlenmeyi düşünüyorduk birlikte gidebilmemiz için ne yol izlemeliyiz? Mülakatın tarihin açıklanmasını bekleyip sonra evlenip formu mu açtırırıp tekrar doldurursak herhangi bir sıkıntı yaşar mıyız? Bu şekilde mülakata gidebilir miyiz? riskli bir durumla karşılaşır mıyız? Lütfen bize şuan ne yapmamız gerektiği hakkında yardımcı olurmusunuz.

resmi olarak evlenin ve daha sonra mulakat tarihi almayi bekleyin.

mulakat tarihi aldiktan sonra formlari actirip guncellersiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells cok tesekkur ederim oncelikle. 6 ay sureli calisma amacli yasadigim yerler oldu fakat yerlerin adresini hatirlamiyorum.calistigim yerlerin adresini yazsam olur mu?

olur, hatirladiginiz kadarini yazmaniz yeterlidir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrt-gkce, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan merhabalar formu yolladiktan sonra herhangi bir mail almadım. Gelmesi gereklimiydi. Herkese gelmiyor sanirsam teşekkürler

hayir, email gelmiyor. email alan arkadaslar formun sonuna gidip kendilerine email gonderiyorlar, isterseniz siz de yapabilirsiniz ama islevsiz bir email.

• Merak ettiğim genel bir bilgi var arkadaşlar 2020 2021 2022 veya 2023 excel tablolarını kontrol ettiğimde red almış maksimum toplamda 10 kişi vardır elbet buraya yazmayan kayıt olmayan belkide daha fazladır ama mesela konularda da biraz baktım ancak kimse genel olarak red yeme nedenini yazmamış veya geçistirme olmuş tabiki de üzüldüm red yiyenlere ama genel bir bilgi varmi red yeme sebebi olarak mahkeme veya suç işleme tüberküloz gibi nedenler disinda

• 5 ay kadar şehir dışında öğrenci olarak kaldım. Fakat ikametgahım değişmedi. Bu adresi DS260 formunda belirtmeli miyim? (Sgk kayıdı olan işim şehir dışında bu arada) kesin bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar green card mülakatı için corona virüs aşısı gerekiyor mu? Kesin bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

• Insallah sureci sorunsuz atlatip,Amerikaya ayak basabiliriz 🙏🏿🙏🏿🙏🏿 destekleriniz icin cok tesekkur ederim degerli arkadaslar

• @Ali-Güven Bende aynı şekilde annemin şuanki soyadını yazdım, umarım bir sorun oluşturmaz. Telaş yaptım şimdi

• @symbi0te galiba ilk başvuruda green card çekiliş basvurusunda yani,fahiş hata yapmak.Mesela çocuğunu yazmamak gibi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |